bugün

severek okuduğum bir yazar, oldukça seviyeli yazıyor. anlaşılan çekemeyeni çok fazla bu yüzden kendisine iftira atılıyor. bu eziklerin yazdıklarına takılmaması dileğiyle.
Sözlüğün, seviyeli, okunası nadir yazarlarından biridir.
Zaman zaman karalama kampanyasına kurban edilse de, bilmelidir ki, " it ürür, kervan yürür."
Durmak yok, yola devam nadia nadia...
anıtkabir'den sonra ankara'ya anlam katan güzellik. mucuks beybi!
iyi yazar. Ankaranın bağrından kopan gelen soğuk şehrin sıcak insanı. romantik bir yazara benziyor. Allah gönlüne göre versin...
Tanırım iyi bir abimizdir.
Polatlı çıkışta esnaf lokantası işletir.
hayırlı işler usta. Çek ordan bir kuru pilav.*
Kürt değildir. Olsa da çok umursayacağını sanmıyorum. insanın dışına değil kalbine bakar.
Kürdistanlı bir yazar.
Kuzey kürdistandı değil mi heval?
her entrysinde kendini belli eden yazar.

görsel
iyi niyetli, kibar bir yazar. teşekkür ettik.
Su sozlukte saygiyi en cok hakeden yazarlarin basinda gelir benim icin
Eksik olmamasi dilegiyle.
(#36680440) duygularıma tercüman olmuş yazardır.
Gözlerim kör olsaydı da bu espiriyi görmeseydim.
Daha evelde yazmıştım, eşimin adını kendine nick olarak almış bayan yazar. Eğer kendide adı gibi eşime benziyorsa, açık ara sözlüğün, hatta türkiye nin en güzel bayanıdır.
Sözlükte ilk selamlaştığım yazardır. Sevgiyle ve selamlar.
Sözlükte sevdiğim nadir yazarlardan biri.
Entrylerini görüyorum başarılı. Fakat genel anlamda ben popüler çok takipcili sozluk kızlarına ön yargiliyim. Yıllardır hicbirisiyle muhabbetim olmamıştır. ilginç.
Uzun zamandır girmediğim nick altı.
mantığın sesi benim için. bir entryini okuyupda hak vermediğim olmadı şimdiye kadar.
Elit kategorisine eklediğim sözlük kadını.

Diğerleri için;

(bkz: themis portia)
(bkz: lemonde)
(bkz: imla)
(bkz: strawberry blonde)
(bkz: uyusaydimuyurdum)

Edit: getto sözlük kadınları eksiliyor ahaha.
daha evvel tartışsak bile düşüncelerine saygı duyduğum bir yazar. üstelik söylediklerinin çoğu da doğru ve mantıklıdır.
insanı insan olduğu için sevin diyor. Övünecekseniz insanlığınızla övünün ırkınızla değil diyor.

Doğru söylüyor.
kalitesi, buraya bir kaç tık fazla gelen sözlük yazarı. çoğumuza göre ütopik sayılabilecek düşünceleri için suçlanmakta. insanlık, kardeşlik, barış, sevgi, hak, hukuk vb. söylemleri için eleştiriliyor.

manyak mısınız lan?
Yazarı bilmem ama nadia nadia ismi söylenmesi cok güzel.
yeteri kadar güzel olduğunu söylemişti bir kere özel mesaj ile. inanıyorum kendisine.
ifşadır;

görsel

bırakamadın şu cigarayı!