bugün

(bkz: başlık nick uyumu)
(bkz: arsızlık belirtisi olarak kıs kıs gülmek)
arkadaş anlatamamış müslümanlara değil cahil müslümanlara ki bunun da din ile alakası yok cahillere deseymşi keşkem. en azından ona karşı daha saygılı olmayı sürdürebilirdik belki.
müslümanlarla ilgili açtığı başlıklarda habire hakaret eden, allaha "adam" diyen-allah denen adam-inançlara zerre kadar saygısı olmayan ama kendi inanmama özgürlüğüne saygı isteyen bir ateist sevinci.

gül tabi ya gülmek güzel de, sen önce hakaret etmeden, aşağılamadan sor soracaklarını, merak ettiklerini. baktım da açtığını söylediği başlıklara oy oy oy, sadece aşağılama, hakaret ve küçük görme var. ateist isen, bence ateizm derneği üyelerinin neler konuştuklarına bir göz at. inan bana aradığın cevapları bulacaksın. hem hakaret etmeden, aşağılamadan sorgulamanın ne demek olduğunu da öğrenirsin belki bu arada.

ateizm derneği üyeleri, bütün kutsal kitapları okumuş. insan inanmadığı bir şeyi de incelemeli öyle değil mi. öyle kulaktan dolma islam nefretiyle kendisini ateist sanmamalı insan. belli ki akp sayesinde ateist olmuşsun ama dediğim gibi, önce inançlı insanlara saygı göstermeyi öğrenmelisin.

allah'tan üçüncü tekil şahısmış gibi bahsediyor, sonra da "bana küfür ettiler" diyor godik.
evrim, arkadaşın belirttiği gibi maymunlardan geldik ifadesi savunmaz. maymunlarla atalarımızın ortaklığını savunur. bu kurama göre maymun kromozon sayısının 46, insan kromozon sayısının 48 vb. nitelikte benzerliklere dikkat çekilerek ortaya atılmış kuramdır. şimdi size 48 kromozomlu bir canlı olan patatesin insan dna'sına maymundan daha fazla benzer olduğunu söylersem bu kuram buruşturulup çöpe atılmış olur (sadece kromozom değil dna bazında da benzerlik vardır). ve öyledir. patates, marketten aldığınız şimdiki patates tarihteki tüm maymun soyuna karşın insan dna'sına daha fazla benzemektedir. bizim patatesle atamız ortaktır düşüncesi size ne kadar mantıksız geldiğini düşünün. ve bu düşüncenizi evrimdeki maymunlarla atalarımız ortaktır ifadesiyle karşılaştırın. son yorum yine sizin.

(bkz: ateistlere artık sadece gülüyorum)