bugün

kendi çaında ekoldür ve zirve isimdir.

eğer müslüma gürses derinlemesine dnlenise felsefik bir yanının olduğu bile görülür.

allah uzun ömür versin. umarım iyileşir.

vesaire, vesaire hep aşka dair...
arabesk müziğin önde gelen isimlerinden. kalenin dibinde bir taş olaydım isimli şarkıyı dinlemiştim kendisinden ama internet üzerinde yok malesef. demek ki yeni albümünde. inşallah iyileşir de kendinden dinleriz.
genelde yabancı müzik ve türk pop müziği seven birisi olarak dinlediğim nadir arabesk sanatçılarındandır. arabesk müziğin babasıdır.
durumu iyiye giden güzide sanatçıdır.
halen yaşamakta olan efsanedir.
her zor anımda yanımda olandır.

allah'tan şifa diliyoruz kendisine.
düşünceleri kelimelere sığdırmak zor, dinlemek en güzeli.

--spoiler--
Üzüntün ellerine aktımı kadın

Yosunlar tutmuş kaldırımın kenarı
Artık yeter diyor sana kadın
Yıllar yılı çiğnedin durdun
Beklediğine değdi mi kadın
--spoiler--
babadır. harbiden babadır. sadece üzüntülüyken değil hatta genelde mutluyken daha çok dinlediğim şarkıcıdır. her akşam uyumadan müslüm gürses resitali yaparım. en kötü haftanın 5 günü. etrafımdaki insanların bakış açısı ilk başta bu arabeskçi dinlenmez, dinleyip kendimize jilet mi atalım mantığıydı. beni ciddiye alıp ön yargılarını kıran insanlar bugün müslüm gürses hayranı oldular. gel gelelim son zamanlardaki şarkılarına, tarzının çok dışına çıktı ve artık bir çok insanın ön yargısı kırıldı. severek dinliyorlar. jazz, rock karışımı şarkılarını. iyi yaptın güzel yaptın da baba arada eski tarzından da müzikler yapsan da ilk baştan beri senle beraber olan bu kardeşlerini, çocuklarını mutlu etsene. evine dön baba...
ayrıca güzel bir şarkısı için (bkz: seven olmaz ki)
jilet ölümü gerçekleşmiş arkadaşlar herkesin başı sağ olsun.
Hiç sevmediğim bir sanatçıdır.Ama hastane de yattığına üzüldüm.Allah acil şifalar versin.Bu arada tek dinlediğim parçası nilüferdir.
--spoiler--
hakan taşıyan : ben arabeskin peygamgeriyim.
müslüm gürses : ben öyle bi peygamber gönderdiğimi hatırlamıyorum.
--spoiler--
sevmeyenlerin bir de aşk tesadüfleri sever albümünü dinlemesini tavsiye ettiğim sanatçı. ben de o albümden sonra sevdim kendilerini. hastasıyız baba!
adamdır adam o kadar.
murat yılmazyıldırım - adsız özlem, müslüm gürses - adını sen koy.
Kediyi pitbulla çeviren arabesk müziğin kralı.

görsel
kanal d sabah haberlerine göre kendi şarkılarının yanı sıra, klasik müzik terapisi yapılıyormuş. hayat garip gerçekten.* en kısa zamanda iyileşir umuyoruzki.
sayesinde sabahı ettik katkı maddeleriyle. hastaneye çiçek göndermek şart oldu. büyüksün daima.
hala yoğun bakımda olan "baba"mız.. allah bir an önce şifalar versin, iyileşsin..

http://www.youtube.com/watch?v=-8qifzv_F4Q

her şeyi al, bana beni geri var..
unkapanından geçerken yolun sağında taksi beklediğini gördüğüm ve yanına yanaşıp nereye gideceğini sorduktan sonra "bizi Taksim'e bırakabilir misin?" cevabını alarak arabamla taksim'e bıraktığım "baba"'dır.
unkapanından geçerken yolun sağında taksi beklediğini gördüğüm ve yanına yanaşıp nereye gideceğini sorduktan sonra "beyoğlu" cevabını alarak orası bana ters cevabını verdiğim "baba"dır.
tutamıyorum zamanı ve sigarayı öyle bi söyler ki. bağlar sizi bu şarkılara. bağlarda bırakmaz.
arabesk severlerin ve jiletçilerin ilk gruba dahil olan benim de vazgeçemediğim şahsiyet başyapıt bir sanatçı.
şarkılarını hiç dinlemeyenler için dalga konusu olsa da dinleyenlere de kro gözüyle baksalar da bilenler bilir onu. herkes dinleyemez kaldıramaz küçüklükten alışmak lazım dinlemeye.
arabeskin kralıdır.
http://www.youtube.com/watch?v=zFsAqS7czO4

Yeni albümü için Ankaranın Bağları'nı seslendirmiş baba. Güzel olmuş.