bugün

tüm tarikatın nemfomanyak olduğunu gösterir. sikmezsem delirir bunlar demiş adam lan. ne güldüm be! şeyh olacağına pezevenk olsaymış keşke arkadaş.
Yaw sikecem tarikatlarınızı ama ha. Biriniz darbe yapar kiminiz badeleme yapar kiminiz kablolu günah bağışlama yapar....

Siktirip gidiniz efenim.
(bkz: adnan oktar).
Kimi safların, dini savunacağım diye sahtekar orospu çocuğu ve münafık olan şeyimın şeyhini savunma gafletine düşmüş olduğu haberdir. Böyle namussuzlar dini karalamak için varlardır. Bunları yakanıza basarsanız " işte biz böyleyiz " demiş olursunuz. Türkiye de dinin içini boşaltan, onu menfaat için kullananlar ateistler ve kemalistler değildir. Sırf dünya hayatında rahat yaşayıp, sıkıntı çekmemek için onlara domalarak, onların istediği gibi din anlatan imamlar ve hocalardır.
E boşuna demiyorlar eğitim şart diye.
ak çomarların erkek kadın demeden sikilmekten keyif aldığının göstergesidir.
Wowowo absolutely harram.
Şeyh gibi şeyhdir.
(bkz: adam sikiyor ama çalışıyor)
seyhten cok müritlerine sasirdigim igrenc ve aci olay.
A.c nisanlisindan sonra annesini de götürmüs ama annesiyle birlikte olmamis.
begenmedi herhalde seyh efendi.

artik insanlarin salak olmasina sasirmiyorum ama nasil bu kadar fütursuz olabiliyorlar? hic mi duygu refleksiniz yok?
anneyi götürmek ne lan? kanim dondu.
görsel
Şikayetini geri alanlar da ilginçtir. Nedenleri yazıyordu sanırım.
Şeyhin sikini öpen müridler vardı hemde devlette görev yapan valisinden hakimine, subayından müsteşarına kadar.

inanmayan youtube da azıcık gezinsin videoları bulabilir.
muz tarikatının şeyhidir. ortada sikiş yoktur sadece oral seks vardır yanıltmaca olmasın.
müridine ders verirken konu cimaya gelince bir anda müridini sikerken kendini bulan şeyhtir.
(bkz: atını siken koyboy)
(bkz: badelemek)
(bkz: sözlüğe girerken alınacak ilginç nickler)
(bkz: adnan oktar) (bkz: cüppeli ahmet hoca)
(bkz: yobazların ahlakı)
korunduğu sürece benim için mahsuru olmayan şeyhtir. ama malesef mantar gibi türüyorlar pezevenkler.
eylemi gerçekleştirmeyen sayısı gerçekleştiren sayısının 10 da 1 ine tekabül etmekte olan mevzudur..
Dinini bilmeyenlerin inandığı şeyh, pardon şerefsiz.
(bkz: müslüm gündüz)
Uu beybi diyen şeyhtir. Eşeğini ejderha olarak hayal edip sevişiyordur.