bugün

bir terör saldırısına daha şahitlik etmiş büyük usta.

(bkz: 23 mayıs 2017 manchester patlaması)
niye bu kadar gündemde anlamıyorum. adam daha 91 yaşında. 90 yaşında üzerinde birçok ünlü oyuncu, siyasetçi sayabilirim.
Halen yaşaması ilginçtir. Hala. Evet.
Bu sefer harbidende vefat etmis usta sanatcidir. Basimiz sagolsun...
insan inanamıyor.

Edit:Ulan Google da müni yazsan münir özkul öldü mü diye düzeltiyor sizin yüzünüzden.

olmayan şeydir efendim. Atış serbest!
Allah rahmet eylesin.
görsel
münir özkul olduğunu düşün ve bu sayfalara yazılanları oku. adam , ülkenin yetiştirdiği adam gibi adam olabilmiş, önemli tiyatrocu ve oyuncularından. hiç yalamamış, doğruyu savunmuş birisi.

bi köşeye gidin, ve o köşede iyice kıpkırmızı olana kadar kendinizden utanın be ey sözlük salakları, demek geliyo içimden...hatta diyorum da bunu.
Üstad.
Sanal platformlarda böyle "bugün de ölmedi"geyiğini yapan güruhu da gömmesi dileğiyle...
Bir insanın ihtiyarlığı ve hastalığıyla dalga geçip ölümünü bekleyerek komiklik yaptığını sanmak, üstelik o insan da çok sevilen bir oyuncu. Kim daha aciz durumda acaba?
Allahın galiba benim ömrümden alıp kendisine verdiği kişi
Yeter be hocam.
Ulan ölse, ölmemesiyle dalga geçen kişiler bile çok üzülecek.
Efsane yeşilçam oyuncusudur.
Ölümsüz iksirini keşfetmiş olabilir mi?
Lokman Hekim in torunudur.

Yüzyıllardır bunu bir sır olarak saklıyorlar.
tüccar değilim ben , eğitimciyim.efsanevi replikleri söyleyen efsanevi insan.
ulan bütün aklı fikri bu adamın ölüp ölmemesi olanlara sesleniyorum: demans (bunama) hastalığına yakalanmış bir kişi tam anlamıyla yaşıyor sayılır mı gerçekten? sanki lüks içinde keyfi yerinde yaşıyor ha... yaşlı haliyle son nefesini verene kadar bir şekilde hayata tutunmaya çalışıyor hepsi bu. ki günün birinde sizin de yaşlanmayacağınızın garantisi ne?
yeşilçamın en önemli oyuncularındandır.
Allahtan kredi aldığını düşündüğüm kişi. Hadi eyv.
adam ölünce kıçına kına yakacak dangalaklar var.. ne gerizekalı insanlarsınız siz mi karar veriyorsunuz bir insanın yaşayıp ölmesine niye dert oluyor size.
(bkz: baguvix)
Adam harbiden ölse, hakkında bu kadar entry girilmesine rağmen öldü sanmayacağız.
Adını sol fremede her gördüğümde içimi bir heyecan sarıyor. Entryleri okuyunca ise yine hayal kırıklığına uğruyorum. Evet çok adice yazdıklarım ama bir çoğumuz bu şekilde düşünüyor. iyice manyak olduk amk.
büyük usta. allah uzun ömür versin demek istenir ama sağlıklı ömür dilemek daha doğru olsa gerek.
almanya eski başbakanı helmut kohl'u da gömmüştür.
adam sigara içmeyin derken gerçekten doğruyu söylüyormuş.