bugün

Kabul edilemez bir durum. Çöl fareleriyle aynı seviyede bir yaşam süremem. Güzel ülkemizin içine sıçtılar. Tayyip bey bu millete yapabileceği tüm kötülükleri yaptı.

2023 yılındaki seçim türk milleti için çok önemli. Resmen köprüden önce son çıkış. Akp hükümeti gitmezse mülteciler de gitmez. Aksine daha fazla mülteci gelmeye devam eder.
2023 ak parti gene hükümette olacak allahın izniyle. sizde öyle eşek gibi kabul edeceksiniz. beğenemyen varsa ülkeyi terkedebilir.
Bizi bu ülkeden kovacak adam anasının a*ından daha çıkmadı..
o zaman sizi çıktığınızı deliğe sokarız sıkıntı değil.
sen korkma bizi kemalistler bitiremediyse mülteciler hiç bitiremez. koskoca devlet bir kaç milyon insan ile bitmez.
Dağdan kaçak yollarla ülkeye giren mülteci çobanla benim oyum bir mi?
Üzücü. Askerlik yap, bunca yıl vergi ver ardından kim olduğu belirsiz tipler gelsin beleş vatandaşlık alıp seninle bir olsun. Hesabını sandıkta soracağım ama.
Bu tek adam gibi heriflere sakin cevaplar vermek gerek. Sinirleri adeta alınmış gibi konuşacaksın. Sakince ve terbiyelice. Güzel güzel... Tek adam'a tek soru. Tek cevap istiyorum: O çok övdüğün ve 20 yıldır iktidarda olan herifin "rahmeti gazabını aşan ve Allah'ın bütün vasıflarını üstünde taşıyan bir lider olduğunu" duydun mu duymadın mı? Tapındığın şey seni nereye götürüyor, farkında mısın?
razı geleceğim olaydır. şu anda onlar bizden üstte. onlarla eşit seviyede muamele görürsek iyidir.

hastaneye gidin görün. siz 1 ay randevu kovalarsınız ananızı babanızı karınızı kızınızı hastaneye götürmek için. bu arkadaşlar randevusuz gelirler barkod alırlar bir de sizden önce girip işlerini görüp çıkarlar. o yüzden aynı seviyede olarak görülür isek ne mutlu bize. ümmet sevdalısı ak çomarlar burada ötüp dururlar sanki iyi bir şeymiş gibi ama bu yazdığım şeyler başlarına gelince sesleri g.tlerinden çıkarmış gibi içten içe küfür eder dururlar.
o ne demek, siz kimsiniz ki kavmi-neciplerle aynı seviyede olacaksınız?

Sahar Zalt ve Mohamad Haj Rabee karı-koca t.c. vatandaşlığı alıyor. kadın özel hastanede üçüncüyü doğuruyor. türk vatandaşı oldukları için suri avantaları kesilmiş. özel hastane 2700 lira borç çıkarıyor.

bunlar yaygarayı basıyor, "bize nasıl borç çıkarırsınız" diye. hemen kendi cumhurbaşkanları tayyibe koşuyorlar. oranın akp yalakası gazetesi de kampanya başlatıyor, "mağdurlar da mağdurlar" diye. borç siliniyor.
görsel
https://www.61medya.com/t...an-magduriyet-yok-sayildi

habere konu çocuklarının adını da şam koymuşlar (haberde yazıyor). çocuğunun adını kürdistan, gerilla, partizan vesaire koyan en azgın pkk sempatizanlarını hatırlattılar. çok şam meraklısıysan dön şam'ına, şam türkiye'den daha sakin. bunlar 10 milyon araptan sözde en yüksek uyumu gösteren, türkiye'yi en vatan belleyen, 200 bini t.c. vatandaşı yapılanlardan (200 bin akp'nin kendi iddiası, ben inanmıyorum). kendi elimizle tam kalbimizde hainler ordusu yetiştiriyoruz.
akp ülkenin mına koydu ülkenin.