bugün

(bkz: ibne dersin kızar da sikersin aldırmaz)
(bkz: onlar halka degil fil)
(bkz: doğru söyleyen 10uncu köyden de kovulur)
(bkz: doğru söze ne hacet)
(bkz: halkın gerçekleri duyunca asabileşmesi)

yapmayın etmeyin lan.
benim bildiğim demokrasi,insanların kendisi gibi düşünmeyenlere de saygı duymasını gerektirir.arena programında ortaya çıkan tablo,hakaret içermesi nedeniyle,ifade özgürlüğünü aşmış,düşünce faşizmine konumlanmıştır.yani benim gibi düşünüyorsan doğru düşünüyorsun,farklı düşünüyorsan aptalsın;ben senin yerine de düşünürüm,senin düşünmene gerek yok gibi sakat bir yaklaşım.aslında bütün yanlış,çok partili sisteme geçmekle başladı.sadece chp olacaktı siyasi hayatımızda,biz de paşa paşa chp'ye yağdıracaktık oyları.yok akp,yok bdp,yok mhp ne gerek var bunlara?
sanatçı nedir? eser veren kimsedir, halk içindir, hayatta bir duruşu olmalıdır ama o duruşu halka hakaret olmamalıdır o zaman sanatçı olmaktan çıkar ayı oynatan olur.
müjdat gezen, levent kırca bu amcalarımız yıllardır siyasi komedi yapmaktadır yani işleri odur %47 ile dalga geçmeleri sorun teşkil etmemektedir adamlar baskıdan, davadan korkmuyorlar ki.
ne güzel de söylemiş.
halkın kulağına bile gitmeyecek söylemdir. müjdat gezen çok iyi demiştir ama kime demiştir. halk uyuyor zaten uyanamsını beklersek ooo asırlar geçer. müjdat gezen in bu konuda tek bir yanlışı vardır o da oturduğu yerden konuşmasıdır. halka inip halkı uyandırmak adına filmler oyunlar sergilese daha iyi olur. yalnız levent kırca gibi halkın gözüne gözüne sokarak yapmalıdır bunu. zira halk gerçekten anlayamaz mizahın içindeki siyaseti. onun dışında kendisine can-i gönülden katılıyorum. bu tutumunu sürdürmesini bekliyorum.
akp yandaşlarının halk olarak sadece kendilerini gördüğünü anlamamıza vesile olan saçma ve provake edici tespit.

işte halkın bir kısmı için söylenenleri tüm halka mal etmeye çalışanlar seviyelerini gösteriyorlar. müjdat gezen haklı çıktı...
toplumun yüzde sıfır onda bilmemkaç oranını temsil eden bir kitleye bile yakıştırılması durumunda abes olan bir sözün, kendilerine kalabalık etiketler yapıştıran insanlarca bu kadar fütursuzca söylenmesi durumudur.

şükredin bu halk tunus ve mısır halkı gibi galeyana gelip sizi çükünüzden asmıyor.

bir başkası çıkıp: "aziz nesin yanılmış bu oran yüzde yirmi dolaylarında geziniyor, bütün seçimler bunun kanıtıdır" dese nerenizle gülerdiniz darbukacı bey.
lafı güzelce sokmuş sinirden kuduranların da eline vermiş sanatçıdır.
%50'lik kısmı tüm halk sanmak.
hükümetlerin halkla dalga geçmesinin yanında hiç bir şeydir.