bugün

desteklediğim kampanyadır.

--spoiler--
mesajınız işleme alınmıştır.
size en kısa sürede cevap verilecektir.
--spoiler--
hbbia olan bir nesildaşımın ne yapmak istediğini anlayamadığım kampanyası.
not: beklenirse bu gün benzer başlıklar açılacağından adım gibi eminim.
neden müge anlı şikayet ediliyor ki doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar diye boşuna dememişler. Kadın haklı bence sen devletin mallarını taşla askerini şehit et sonra bi depremde zor duruma düşünce kendilerinl T.C vatandaşı kabul edip yardım iste. Yok öyle şey arkadaş madem savunduğun şeylerin arkasında durcaksın gitsin Van belediye başkanı apodan yardım istesin onun posterlerini açmayı iyi biliyodu hani nerde apo yine onlara yardım eden Türkiye Cumhuriyeti bu böyle biline.
yaşasın askere polise taş atıp onları kuş gibi avlayanlar!
faşist müge anlı!

dostum bi siktir git çay koy bence.
(bkz: depremzedelere yardıma giden askere saldırmak)

"şunu oku da, sonra siktir git nereye istersen oraya şikayet et" diyesi geliyor insanın ama, sözlük kuralları, formatı falan, söyleyemiyor sonuç olarak.
Ne şikayeti. aksine destek veriyorum. helal olsun müge anlı sana. hiç sevmezdim seni lakin bu tavrın var ya helal olsun.
insanların söylediklerini beğenmeyebilirsiniz ama sussun kovulsun diyemezsiniz. sert konuşmuştur ama pazar günü oradaki televizyoncuların karşısına çıkıpta konuşanlardan biri bile iyi niyetli değildi. o büyük apartmanın yıkıntısı önünde toplanan güruh amacı yardım değil devleti kötülemekti. iş makinası gelsin dediler, devlete küfür ettiler ama biri bile van belediyesinin iş makinaları nerede demedi. sahi neredeydi o makinalar? var mıydı, yok muydu? yoksa niye yoktu?
müge anlıyı tebrik etmememe vesile olan kampanya benden nerden sesimi duyururum diyordum.
vanda yüzde 94 bdp çıktığı için oy sandığından müge anlı yanılmıştır. göçük altındakiler nası pkklıymış imkanı mı var ki yüzde 6sı o göçük altında kalan.

hadi abanın şikayet edin. bdp yi sevmezsiniz bdp nin vanda 4 milletvekili var lan bu adamları bursa, ankara bolu adana vs şehirlerin halkları gelip seçmedi. van halkı seçti.

düz mantık arkadaşım; bdp teröristtir bdpye oy veren de teröristtir.
tepkilerimiz hızla artıyor. sağduyulu ve vatansever sözlük yazarlarının kampanyaya desteklerinin devamını bekliyoruz.

saygılar.
yobazların ve pkk'lıların başını çektiği kampanyadır. ayrıca müge anlı'yı sonuna kadar destekliyoruz.
(#13491606) nolu entryi destekledikten sonra gelen tanım: pkk yandaşı olan soysuzların o sözleri çarpıtarak başlattığı kampanya.
yobaz ya da pkklı olmadığım halde (aman allahım ne kadar ilginç) desteklediğim kampanyadır. azıcık insan olmak desteklemek için yeterlidir.
Bu arada şikayetçiler, BDP'yi, Deniz Feneri'ni PKK'yı ne bileyim HES'leri veya mesai 6'da başlasın diyenleri sakın şikayet etmesinler. Müge anlı'ya hücum.
ne hallere geldik diye düşündüren durumdur.menemen olayı da benzer şekilde başladı.. halk benzer şekilde asılsız olarak galeyana getirildi. din elden gidiyor koşun dediler bugün de askeri savunana halkı kin ve düşmanlığa teşvik ediyor koşun deniliyor. yazık.
siirti aldık, mardini aldık, bilmem nereyi aldık, amed başkentimiz diyenlere tanınan özgürlüğün onlara karşı duruş sergileyenlere olmadığının kanıtıdır.

istediğinizi şikayet ediniz, eylemlere darbe vurulur fikirlere asla.
boş iştir vesselam. başlığı okudum şaşırdım. gaza gelip ortalığı galeyana vermeyin. amma art niyetli insanmışız. adam akıllı işlerle uğraşıp fayda sağlayacak eylemlerde bulunun derim.
katılmayacağım kampanya. herhangi bir türk'ün katılmasını da saçma bulduğum kampanya. kadın haklı beyler! haklılığı yardım tırlarının yağmalanmasıyla bir kez daha anlaşılmıştır. deprem oldu tamam hepimiz üzüldük, elimizden geldiğince millet olarak yardım ettik, devlet de üzerine düşeni yaptı bence, askerimiz, polisimiz, sivil savunma ekiplerimiz de gece gündüz durmadan hala çalışıyorlar. ama bir bakıyorsunuz karakola baskın yapılıyor, bir bakıyorsunuz, yardım tırları yağmalanıyor, bir bakıyorsunuz hala dövlet bize bakmıyor. yazık! yaralarını saracakları, ölmüşlerine dua edecekleri, çoluk çocuğunu soğuktan koruyacakları yerde neler yapıyorlar!
desteklediğim kampanyadır. rtük ve atv ye de şikayet ettim şahsen. sizde edin, sözde olmasın daha iyi olur
müge anlı kim ki onu şikayet edeyim.

medya maymunu, gereksiz, içi boş insan.
Müge Anlı'dan bende şikayetçiyim açıklamasında '''herkes haddini bilecek. yeri geldi mi taş atacaksınız, mehmetçiği kuş avlar gibi avlayacaksın sonra zor günlerde canım cicim deyip, yardım isteyeceksin. o polisler hemen yardımına koştu oradakilerin. o taş atanların eli kırılsın. askerlerimize polislere zeval vermesin'' demiş. Mehmetçiği polisi söylemiş kaçırılan öğretmenleri kaymakamları, tehditle çalıştırılan doktorları katmamış işin içine ayıp yani bu yaptığı ama olsun sonuçta bazılarının dilinin ucundakileri bir çırpıda söyleyi vermiştir.
lan angutlar kadın oradaki halka felan mı laf etti!!! bdp li belediyelere, il yöneticilerine işte pkk lılara laf etti. hem öldürüyorsunuz, her türlü devlete zarar veriyorsunuz şimdi de yardım diye dileniyorsunuz diyor, yalan mı diyor, ben yardım göndermeyeceğim sizde göndermeyin mi diyor, ne salak adamlarsınız ya!!!
kadın o konuşmayı yaptığı günden beri istisnasız o sözleri her gün dinledim hala neden bu kadar abartılı tepki verildiğini bir türlü anlayamadım. sanki deprem o kadının yüzünden olmuş gibi tepki vermenin anlamı ne.
orada pkk yandaşlarına seslendiği son derece açık. sen askeri kuş gibi avlayacaksın diyor, askeri kuş gibi avlayan kim? yarası olmayan neden gocunuyor. ona rağmen o asker zor gününde geliyor ve sana yinede yardım ediyor diyor. kimin dost kimin düşman olduğunu anla artık diyor. bunun neresinde var bir anormallik?
kürtçülük propagandası yapanlar yaptığında birşey olmuyor müge anlı yapınca provakatif oluyor. ali sami yok ebesinin ... artık.
helal olsun müge anlı, arkandayız.