bugün

müge anlı yı ptotesto etmek için aşağıdaki linke hazır metni gönderiniz. tepkimizi belirtelim.

http://wex.atv.com.tr/izleyicitemsilcisi.php

müge anlı nın bugün canlı yayında söyledikleri 'nefret söylemi'dir. 'herkes haddini bilecek. yeri geldi mi taş atacaksınız, mehmetçiği kuş avlar gibi avlayacaksın sonra zor günlerde canım cicim deyip, yardım isteyeceksin. o polisler hemen yardımına koştu oradakilerin. o taş atanların eli kırılsın. askerlerimize polislere zeval vermesin' ifadeleri halkı kin ve düşmanlığa tahrik suçudur. kanalınızın müge anlı ile ilgili gereğini yapmasını rica ediyorum. müge anlı istifa etmeli, atv özür dilemelidir.

edit: enkaz altında kalan insanları pkk lı ilan eden cahil kadını şikayet etmeyen onun gibi düşünüyordur bence.

vatansever her insanın yapması gerektiği gibi tüm sözlük yazarların destek vermesi gereken kampanyadır.
evet. protesto edelim. taş atanların eli kırılmasın polisinize askerimize zeval mi versin?
zaten hazzetmezdim bu bölücü provokatif tavrından dolayı tiksindim.
söyledikleri bundan ibaretse ismini müge anlı yı tebrik ediyoruz olarak degiştirmek istedigim kampanya.
(bkz: van daki felakete rağmen zina yapmaya devam etmek)

seni nereye şikayet edicez.
insanların içinden geçeni açığa vurdu diye mi protesto edeceğiz? anlayamadığım kampanyadır. ayrıca bu kampanya değil protestodur. söylemde hata vardır.
destek verdiğim kampanya...

ama bizzat katılmayacağım; bunlar zurnanın son deliği...
müge anlı yı şikayet ediyoruz kampanyasıdır.
tamam bundan sonra asker polis taşlanmaz molotof atılmaz şehit olmazsa ve müge anlı böyle bir gaf yaparsa, yapılabilecek kampanya.
masum insanların kafasına molotof kokteyli atanlara gıkını çıkarmayan bir dallamanın kampanyası olabilir tek. şikayetmiş, hasiktir oradan.
Doğru söyleyeni 9 köyden kovarlar , müge anlı 10.köyden seslendi ; gene kovuldu.
teşekkür kısmını tıklayıp, müge anlı'nın tam da aklımdan geçenleri söylediğini yazarak katılmadığım kampanya.
şikayet ederken ne diyeceksiniz merak ediyorum. van'da ölenlere oh olsun dedi mi? hayır, bu koca bir yalan. bir daha teröristler hakkında ileri geri konuşmasın mı? işte bölücülüğün dayanılmaz hafifliği. aynen böyle yazın.
pkklıların dağı bırakıp sanalda da iş başında olduğunun kanıtıdır.
tamam dogru gelmiyo kulaga direk, ama çokta yadırganmaması gereken bi durum. taş atan cocuklara yine polisin yardım etmesi ironiktir birazda..
(bkz: van daki felakete rağmen zina yapmaya devam etmek) düşüncesinde olandan farklı bir başlık beklememek lazım... özellikle bdp'li van belediye başkanı'nı çok yakından ilgilendiren taş atan çocuklar, silah sıkan pkk'lıları kast ederek içimden geçenleri ekranda söylediği için nice erkek geçinenden daha erkek olduğu için müge anlı'yı tebrik eder yanacıklarından öperim.
yok artık.

kürt dilediği gibi konuşmakta serbest, sıra türk'e gelince kıyametler kopmakta. bu millet her gün bdp vekillerinin tahrik dolu sözlerini de işitmekte. nesense bu durumlara, bugün kan kusan insanların yüde 95 i ses çıkarmıyor. kürt dilediğini yapacak ama türk dediğinde suçlu mu olacak. siktirin ordan...

müge anlı bir bildiri yayınlamadı, altı üstü 4-5 cümle etti. hayatımda hiçbir programını takip etmediğim bu kadının sözlerini çok iyi çarptırdınız. sözü "teröre destek çıkan namussuzlara"dır. cümlelerinde belli bir eylemden bahsediyor, benim insanım genelleme olarak kabul ediyor. şerefiyle yaşayan insana neden laf etsin. bunca şeyi 4-5 cümleden mi anladınız? yoksa öyle mi anlamak istiyorsunuz? yoksa haddinizi bilin lafı çok mu ağırınıza gitti?

haddinizi bileceksiniz!
müge anlı haklıdır kampanyasına varım.
arkadaşlar şikayetler gerçekten yüksek sayıya ulaşmış. şikayet sayısını arttırarak cahil kadının atv den kovulmasına destek olmaya devam ediyoruz. zahmet edip şikayette bulunan herkese saygı ve sevgilerimi iletiyorum.

edit: enkaz altında kalan insanları pkk lı ilan eden cahil kadını şikayet etmeyen onun gibi düşünüyordur bence.

vatansever her insanın yapması gerektiği gibi tüm sözlük yazarların destek vermesi gereken kampanyadır.
müge anlıyı sevmememe rağmen sonuna kadar destekliyorum bu sözlere karşı ayaklananların kafa yapısı ermenilerden özür dileyenlerin kafa yapısıyla aynıdır.
(bkz: köpeğin duası kabul olsaydı gökten kemik yağardı)
(bkz: doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar)
insanda biraz edep olur efenim...
(bkz: he amk çok komikmiş)
(bkz: depremzedelere yardıma giden askere saldırmak)
etmiyoruz ve takdir ediyoruz.
neresini şikayet edeceğim bayan pkk yandaşlarına söyledi zoruna giden mi var.
destek verip katılmayacağım kampanyadır. içimden gelmiyor lan napayım.

ama en azından insanlık için karşı da çıkmayacağım.. sonuçta belki o yardımlar malum partiye oy atmayan kısma da gidebilir.
onlar istediği gibi düşüncelerini söylerken kimse ses çıkarmıyor 1 türk çıkıp söyleyince neden hatalı bulunuyor.
düşünce özgürlüğü diye birsey var aklından geceni söylemiş kadın.bu ülkenin yarısından fazlasının söylemek isteyipde söyleyemediğine cesaret etmiş.
şikayet değil takdir ediyoruz.