bugün

hayalimdeki üniversitedir. bu üniversiteyi istememin başlıca nedenlerinden biri de marmaris e olan aşırı sevgimdir.
(bkz: marmaris)
mensup olduğum üniversite.

güzel üniversite.

tarih okumaktayım.

il volo hayrani adlı yazar benim arkadaşımdır. zira aynı üniversitede okumaktayız şuan.
bacak kası sağlam olmayanlar çıkamaz o yokuşları birader.
t: canım üniversitem.
mensubu olmadığım ama olmak isterdimdi üniversite,
güzel üniversite,
orda okumuyom dedim ya,

il volo ve abraham lincoln'ü de tanımıyom doğalında. by.
beyinsiz, sorumsuz, işgüzar aptallar tarafından yaptığım kadro başvurusu alakam olmayan başka bir alana yapılmış gibi gösterilmiş ve haliyle reddedilmiş o da.

ilk defa böyle bir şey başıma geliyor böyle bir saçmalık görmedim.

yarın sabah o enstitü personeli için zor günler başlıyor olacak.

başvurduğum alanda listeye üst sıralardan giriyormuşum ayrıca.

deliricem.
Burcu şenler.
5 senemi geçirdiğim ve güzel anılar bıraktığım üniversite. Şehir pahalıdır. Ögrenciler gelir kaynağı olarak görülür.
Kolay arkadaş edinilir. Cafeler güzel kalitelidir. Azıcıkta paranız varsa Marmaris ya da Bodrum' a kaçabilirsiniz.
Tercih edecek kardeşlerime bilgi verebileceğim bir üniversitedir.
Eğitiminden bihaber olduğum, Hayvanat bahçesinin çok güzel olduğu üniversite.
fethiye de yaşıyorum ama sadece lys için Kampüse giriş yapmıştım 5 sene önce.
Bilmeyenler için söyleyim; Harika bir kütüphanesi var. Özellikle süreli yayınlar geniş bir alana sahip. Makale ve tez bölümü keza aynı genişlikte. Ayrıca kırmızı şeritli kaynaklar oldukça fazla.
Ciddi bir tasnif çalışması sonucu ortaya çıkarılmış devasa bir kitaplık.

Kütüphane Yüksek bir alana kurulmuş bir anıt görünümüne sahip.

içinde 6 grup çalışması odası. 2 sessiz oda. Ücretsiz kullanıma açık yaklaşık yüz adet bilgisayar var.
Tercih listemdeki 9 üniversitenin sonuncusu ve sıralamamın yettiği tek üniversite, araştırdığım kadarıyla güzel bir üniversiteye gideceğim eğer kazanırsam kanım da ısınmadı değil.
ingiliz dili ve edebiyatı bölümünü kazanmış olduğum üniversite.
görsel
Güz döneminde böyle olur...
tıp fakültesi ilk mezunlarını vermiş.tus da ilk beş içindeymiş.büyük üniversitelere fark atmış.duyurulur.
Dağ başında bir üniversite. Kışın ayı iniyor diyollaaa.*
bol parayla gelin arkadaşlar.

üniversite hakkında düşüncem bu. teşekkürler.
Daglar mi yollar mi tepeler mi engel, Neden neden midterm e yetismez oldun. Hocalarmi, asistanlarmi, dostlarmi engel neden neden gecmez oldun.
Gitmeyi düşündüğüm, tercih listemde yer alan ancak yorumları okudukça üzüldüğüm üniversite.
Buraya çıktım lan bekleyin ben geliyorummmmmmm.

Ev kiraları ucuz mu la orda ?

Ya da özel yurtlar ???

Muğla'da yaşıyanlar doluşsun buraya ben Sivas'ın hayalini kurmuştum Muğla ilk tercihimdi ilkler gelmez diye ilk tercihim geldi ya la.

1 dakika Ders çalışmadan üniversiteli oldum vay anasını.
Okuyanlara denmesi gereken

(bkz: Çılgınsın man)
Seks partilerin kutlu olsun.
Şu anda okuduğum kötekli yerleşkesinde önce nefret ettiğim sonra beni büyütmesine izin verdiğim üniversite. Memnun olanına rastlamadım ama özlemeyenine hiç rastlamadım
muğla'dadır.
Adını sıtkı davut koçman'dan almıştır.