bugün

Annemle babamın laf anlamamasından nefret ediyorum.
Para yok, huzur yok, sikik bir işim yok. Bi bok beklemiyom hükümetten. Sizcede doğal değil mi mutsuz olmam ? (bkz: jagged)
ihtiyacım olan kişi yanımda değil. Oysa ki onu samimiyetine, omzuna, beni sakinleştirmesine çok ihtiyacım vardı. Onunla konuşmak beni çok rahatlatır ama gel gör ki telefonu açmıyor. Günün şu saatlerinde uyuyor olabilir sessizde unutmuş da olabilir. başka bir işi vardır belki... Hem nereden bilebilir ki benim onunla konuşmam gerektiğini. Attığım mesajları da görmemiş zaten... Oysa ben hiç iyi değilim. Ağlamak da istemiyorum artık, yoruldum. Sadece biraz konuşmak istemiştim ama olmadı işte... Zaten ne zaman bir şeyi çok istesem ellerim bomboş kalır benim. Mutsuzluğum işte bundandır.
Ölüm düştü yine yadıma.
Yitirdiklerim düştü yadıma..
Ulkeyi ayri bok goturuyor beynimi ayri.
yarın pazartesi.
Yarın daha mutsuz ondan sonraki gün daha mutsuz olacağımı biliyorum.
Allahın belası bir can sıkıntısı var üzerimde.
onca emek verip hazirlandim. son anda aramasam ekildiğimden haberim olmayacaktı. hazirlandiğimla kaldim.
yanlızım. başka bir açıklması yok.
Yarın 06.00 da uyanmak zorundayım.
essegin s.kinden. hastayim mk.
format bok yoluna gitti.
Pesimistliğin dibine vuruyorum.
uykusuzluk başlı başına bir mutsuzluk sebebi değilde nedir?
Birinden hoşlanmaya başladım ama bu olaylardan pek anlamam.
Stresssiz hayat olmuyor malesef ozgur ruhluyum ben.
Bir gün tatil yetmiyor.
bugün pazartesi.
istediğim hayatı değil, bana verilen hayatı yaşıyorum..
mutlu olmak için bir nedenim yok.
mutsuzum çünkü vakit gece içimde hasret her yer gurbet anasını satayım nereye gitsem gurbet.
yarin pazartesi okul var,sevgilim yok, gelecek kaygisi iyicene artti,yasadigim yerden belli bir süre uzaklasmak istiyorum.
mutsuzum çünkü çüküm yok.
Sınava 13 gün kaldı aq.