bugün

Mutlu olmak biraz zorlu bir hedef. Mutsuz olmamakla yetinmeyi öğrenmek aslında çoğumuzun yaptığı.
çok şükür maneviyatı artırarak . ruhunda acıktığını ve gıdasını vermeyi bilmeli bir insan .
görsel
Hayatın anlamı küçük şeylerde saklıdır. Büyük şeylere odaklanan insan o detayı göremez ve hep doyumsuz , mutsuz olur. O yüzden hayatı detaylarıyla yaşadığımızda mutlu oluruz.
eyleme geçerek ve etrafa sevgiyle bakarak. haa bi de hayatın pozitif tarafına odaklanarak.
insanları eleştirmekten, dedikodudan uzak durarak, herkesi olduğu gibi kabul ederek ve kendi isteklerine odaklanarak. Oturup düşünmek yerine kendini sürekli meşgul ederek vs vs. Mutlu olmak için çok yol var. Yeter ki hayatın olumlu ve güzel yönlerine odaklanın. bi de tek başınıza başaramıyorsanız bi psikiyatriye gidin. hayat güzel yaaa sevelim sevilelim
aralarda sık sık içerek.
mesela şuan önümde bir çorba belirse çok mutlu olurdum. işte öyle.
Kur an'a iman ederek. Kur an'ı okuyup incelediğin zaman kimin ne dümen çevirdiğini rahatlıkla anlıyorsun.

Huzursuzluğun nedenini, namaz kılan papazları gördüğün zaman vicdanın rahatlıyor.

En azından mutsuzluğun nedenini ve bu mutsuzluğu neyle giderebileceğini bilmek insanı mutlu ediyor.
Mutsuzluklarla yaşamayı bilip mutlu günler için dua ederek.Düştüğünde kime tutanacağını bilirsen hayatta çözülmeyecek hiçbir şey yok.
tomurcuk veren çiçeklerime, küçük sürprizlere sevinerek, ufak ancak keyif veren olayları 2018`in şanslı bir yıl olduğuna bağlayarak, fazla beklenti içine girmeyerek. he ben bi de melankolik bir tipim ona rağmen üç beş mutluluk bulup buluşturuyorum kendime.
Hayatı sevmek başlı başına mutlu olmak demektir. Yaşamayı sev mutlu olabilecek çok fazla şey vardır. Eş , çocuk, iş, eğitim, vatan, millet, Sakarya gerisi angarya anlayışı sizleri mutlu yapar.
Mutlu olmayı nasıl başaracağımı düşünmeyerek.
Gelecekte neler olacağını düşünmeyerek.
Geçmişte neler olduğunu düşünmeyerek.
Düşünmeyerek.
Mutlu olmak için mutlu etmek lazım sanırım.
standart bir gün içerisinde mutlu olmamı sağlayan yegane sır'rı şuan veriyorum.

(bkz: çay sigara)
standart bir gün içerisinde mutlu olmamı sağlayan yegane sır'rı şuan veriyorum.

(bkz: çay sigara)
başaramıyorum böyle devam.
Sorunlu ve beni üzecek insanlardan uzak durarak.
sigara içiyorum çsktikçe mutlu oluyorum.
başarmıyorum.
Esasında kimse mutlu değil, sadece sen öyle san diye anlaştık topluca seni trollüyoruz.
Umursamayacaksin bu kadar.
görsel
Beyle.
Kitap okuyorum.
son 5 aydır başaramıyorum, sadece rol yapıyorum. çevremdeki herkes beni mutlu zannediyor ama ben inanılmaz bir depresyonun dibinde çırpınıp duruyorum. bir gün mutlu olmayı tekrar başarabilecek miyim onu da bilmiyorum.
Mutlu olmak için 
Sevmek için 
Görme, işitme 

Mutlu olmak için 
Sevmek için 
Bilme, hissetme (çok düşünme)

(bkz: redd)

(bkz: mutlu olmak için)