bugün

Minimum beklenti, minimum plan. Yolunda gitmeyecek bir şey olmazsa mutsuz olacak bir sebepte olmaz.

Kisa vadede dondurma kabindan gerçekten dondurma çıkması ve saklama kabindan yaprak sarması çıkması da basit bir yoldur.
anı yaşa. Gelecek kaygısından uzak dur.
ağlamaktır. ağlayacaksın ki ardında mutlu olma arayışında bulunacaksın.
ayrıntıya takılma,mutlu ol.
sevişmek..
sürekli sevişmektir.
çişiniz geldiğinde 15-20 dakika tutun sonra gidip işeyin.
Yemek yemektir.
Kedi videoları izlemek olabilir. Insan ister istemez gülümsüyor küçük kedi yavruları gördüğünde.
Tabi ateşli bir seksten sonra.*
abilerim, ablalarım.

son bir senede başına gelmemiş kalmayan biri olarak düşündüm de nan hala mutluyum. neden, neden, neden diye yalımızın üst katında yatağımı yumruklayıp ağlarken farkettim ki ben mutsuz olamam, neden çünkü hayattan bir şey beklemiyorum.

kimsenin gelip beni mutlu etmesini beklemiyorum. ha gelip kimse mutlu da etmiyor o ayrı. ondan mutluyum işte beklenti yok, üzüntü yok.

ama çoluğumuz var çocuğumuz var... çocuğumuz var.

takmayın kafanıza, öptüm, kib, bye.
uyumak - siktir etmek.
aşık olmamak yeterlidir.
Benimle tanismak. Vuhuuuu.
O bicim mutlu ederim insanlari.
kendini tanımakla başlar. insan ne istediğini bilmeli ve gerçekçi olmalıdır ki kendini mutlu edebilecek cesareti göstersin.
hiç kimseyi takmamak.
Çikolata, jelibon, kahve, müzik, dans, bira, dondurma, beyaz leblebi, deniz, kitap, sevdiğimiz ... vs
Bunları hayatımızdan çıkarmamak.
ama kolay değil.
açık sözlü olmak şart. tutma arkadaşım içinde. yalan söyleyen yada kendini tutan bi insan asla mutlu olamaz. olsa da anlık mutluluktur hiçbir işe yaramaz.
mutlu olmanın tek yolu bencil olmaktır. bu hayatta sadece veya ilk önce kendini düşünen herkes mutlu arkadaş ! biz de ona ayıp olmasın, bu gönül koymasın, şu darılmasın diyerekten hayatımızı sikiyoruz sevgili sözlük ahalisi.
Bir demlik cay ve bir paket sigara. televizyon karsısına gecıp film izlemek mutlu olmaya calışmak..
no alarms and no surprises.

(bkz: no surprises)
Yavaşça gaz çıkarmak.
uyumak,çikolata yemek,uyumak,çikolata yemek. . .
yukarıdakileri sırasıyla yaparsanız zamanla dünyadaki en mutlu kişi siz olursunuz.
çok da fazla bir şey beklememek. hayatın getirdikleriyle yetinmek. çok kasmamak.
1 dal sigara, 1 adet extra ve cem adrian üçlüsü.
Çişi sabahtan tutup akşam bırakmak. Cidden işe yarıyor. Evet.