bugün

kimseden bişey beklememek.
mutluyum diyerek kendini avutmak.
+mutlu olmam lazım acil!
-ne diyorsunuz beyfendi?
+acilen mutlu olmalıyım çabuk çabuk çabuk
-tamam ama bakın öncelikl..
+konuşma çabuk ol mutlu olmalıyım hemen
-ben de onu anlatıy..
+ben ne diyorum sen ne diyorsun mutlu olmam lazım hemen çabuk çabuk konuş!
-beyfendi. bi sakin olun önc..
+hala bıdı bıdı konuşuyorsun seri ol biraz seri seri mutluluk mutluluk
-bu şekilde olm..
+gitti gitti mutluluk gitti. çabuk acil acil!
-beyfendi. sktirip gidin burdan.
+mutlu olucam ben mut.. ha? ne? ne diyorsunuz yaa? üzdünüz beni. mutsuzum şimdi:(
-tamam çık git şurdan.
(bkz: mastrübasyon)
evde süt mısır kaynatmak, mısır patlatmak, buz gibi meyve parçacıklı cappy şeftali içmek, mangal yapmak, bisiklet sürmek, balık tutmak, gece uzun yola otobüsle seyahate çıkmak.
fuat saka dinlemek. ula ula, ay vuriyi...
Hafta sonu erken kalkın, en yakın parka gidip biraz yeşillik görün, bir hayvanın karnını doyurun. Uzun zamandır aramadıklarınızı arayın, sevdikleriniz hayatta ise onlara sarılın. Çokda zor değil.
patlayan şekerli çikolata.
Yanınıza sevdiğiniz kişileri de alıp güzel bi piknige gitmek. Top, ip, salıncak gibi unsurlarda unutulmazsa herşey tam süper olur.
Absent on beş dakika içerisinde isteğinizi yerine getirir.
uyumamak, yemek yememek, bol bol gezmek. sürekli bir değişiklik bir ortam ferahlığı falan. şu uyku ve yemek meselesine bilim insanları bir formül bulmalı. bebek gibiyiz ya günde 3 öğün acıkılır mı? fosur fosur uyunur mu?
sıcak bi duş.
sıcak çikolata.
anne sesi.
bi sonraki günün tatil olması.
aç karnına kafaya dikilecek bir viskidir. sonrasında duşun altına girmek ve gözünü kapatıp öylece durmak başka hiçbir şeyle karşılaştırılamaz.
Aslında çok basit : bir tek beynin olsun sana bişey olmazda oraya gelene kadar gülümse yeter gerisi gelir.
mümkünse unutmaktır. ayrıca biri şu vicdanımı ve acıma duygumu da alsın ula.
buyrun dinleyin, hayat güllük gülistanlıkmış gibi geliyor dinlerken. *
http://www.youtube.com/watch?v=hcm55lU9knw
elizabet.
durmadan pedallamak.
hayatınızda öyle ya da böyle yer edinmiş herhangi bir insana seni seviyorum deyin. kendim söyleyip kendim mutlu oluyorum.
platonlk aşkı görmek, sesini duymak veya küçük bir tebessümüne maruz kalmak.

Sıkıyosa birisi dakikasında coşmayacağını söylesin.
(bkz: xanax)
illegal olan herşey mutluluktur.
saci cok kisa kestirmek.
ölmek.
denenmiştir.
Sevgiliyle aşk yapmak. Sevgili yoksa Milkayla tutkulu anlar yaşamakta olabilir tabii.