bugün

transferi için ersanın bile ikinci plana itilmesini sağlayan oyuncu..artık ersanın yerine , defansa koyarız mustafayı . ee hızlı ya işe yarar abisi...
kendisi hakkında, keşke alınmasaydı da ersan bizde kalsaydı diye düşündüğüm futbolcu. ikisi birden olsa şükela olur tabii ama zor gözüküyor.

edit: maddiyat bakımından beklediğim sorun yaşanmadı ve çok iyi oldu çok da güzel iyi oldu taam mı?*
beşiktaş ın yeni ahmet dursun u dur.inşallah sonu aynı olmaz.
Beşiktaş'ın iyi transferlerinden. mücadeleci olması yeteneğine artı katıyor. kendini daha çok geliştireceğine inanıyorum bu arkadaşın.
mustafa pektemek gol demek gol demek...edit :hakkında yazılan 100. cü entry'e de bu yakışır
hakan şükür ve ilhan mansız karışımı futbolcu.
twitter : http://twitter.com/mustafapektemek
mustafa pektemek gol demek.
fenerbahçe alamadı diye bjk'ya laflar hazırladım. çok kaliteli... bir tabata asla değildir.
öyle pek fazla abartılan bir futbolcu. ibrahim akın'dan tek farkı, santrafor olması.
gol demek mustafa pektemek, mustafa pektemek gol demek.
beşiktaş'tan 2 milyon tl alacakmış. amma da yüksek hakikaten. güiza 7.5 milyon tl, topuz 5-6 milyon tl nobre 5 milyon tl, baros 5-6 milyon tl alırken lafı mı edilir.
twitter'i aktif kullanan futbolculardan. güzel şeyler yazıyor. her halinden beşiktaş'ta oynayacağı için çok heyecanlı olduğu belli.
beşiktaş'ın yaptığı en iyi transferdir. galatasaray neden bu adama talip olmadı anlayabilmiş değilim.
son vuruşları mükemmel olan genç futbolcu. çok büyük bir yıldız adayı benim gözümde.
2 milyon tl alex in aldığı 6 milyon tl nin pekte önemli değildir yeter ki mücadele etsin.
beşiktaş'ın transfer ettiği başarılı oyuncu hayırlı olsun.
not: galatasaylıyım .
tabata olayını akla getirmiştir. 4 yıl için 9,5 milyon euro çok değil mi bilader pardon birader?
hıyarı duyunca tuz alıp koşan taraftardaki diego forlan gazını almak için bejekeye getirilmiştir. tüpçü işini biliyor valla. mustafa pektemek'in bir kaç maçını çıplak gözle izledim, iyi futbolcu ama biraz hırs eksikliği var.
birileri anlamamakta ısrar ediyor.
avro değil birader. tl alacak bu adam.
ortalama olarak yıllık 2.3 milyon tl. yani kabaca bir hesapla 1.1 milyon avro. 1.1 çarpı 4 eşittir 4.4 değil mi güzel kardeşim?
bjk tv'nin aldığı röportaj: [http://www.youtube.com/watch?v=Amsg-Lb6VLM&feature=player_embedded#at=78 ]
gençlerbirliği takımında yıllık 500 bin tl alan futbolcu. Pektemek transfer olmasın da kim transfer olsun ? gençlerbirliği taraftarı olarak kahrolduk ama ne yapalım , elden ne gelir ?
beşiktaş'a transfer olmasıyla beni heyecanlandıran bitirici. tarafımca alınabilecek türk forvetler arasında en yetenekli isimdir. süratli, adam eksiltebilen ve son vuruşları çok etkili, özellikle attığı plase goller izlenmeye değer. beşiktaş taraftarlarının içindeki ilhan mansız hasretini dindirebilecek bir oyuncu. buraların hep entry dolması dileğiyle.
bir ankaralı futbolsever olarak şöyle söyleyim beşiktaşlıların içi rahat olsun.bu adam ne zaman gençlerbirliği
maçını izlemeye gitsem ya gol atıyor ya asist yapıyor yani boş bir futbolcu değil.ülkemizde giderek azalan bitirici forvet
tipine en iyi örneklerden biridir.
beşiktaş gerçekten çok büyük iş yaptı. yıllar önce sakaryaspor' u sırtlarken adını duymuş, ' kim bu çocuk ? ' diyerek meraklanmış, araştırmıştık. izlediğimiz kadarıyla süratli, bencil olmayan, pozisyon takibi başarılı bir isimdi.
gençlerbirliğinde sezon başına attığı gol sayısı, beşiktaş' da simao, quaresma, guti reyiz, burak kaplan sebebiyle artacaktır. uyum sürecini atlatması uzun sürmez, beşiktaş' da bulduğu şansı iyi kullanırsa, milli takımımızda da yerini bulacaktır.
türk futbolunun hakan şükür'den sonra forvet çıkaramamasını göz önüne alırsak oldukça yetenekli bir santrafordur. daha genç olsaydı wonderkid bile diyebilirdik kendisi için oldukça hırslı, top tekniği ve driblingleri iyi olan bir yetenek. tabiki kendini geliştirmesi gerekiyor nitekim sezon ortalarına doğru beşiktaşın forvetinde her kim oynarsa oynasın ondan formayı alacağına inanıyorum. sakatlığının onu etkilememiş olması ve futboluna bakmasıda en büyük artılarıdır, yolu açık olsun.
sağ ya da sol kanatlardan etkili driplingler ve iyi top kontrolü ile beşiktaş' a bol pozisyon ve gol kazandırabilecek forvet.