bugün

bbp için büyük şanş.

bbp'yi düzgün bir çizgiye çekmeye çalışan cesur lider...
önceki gün
düzenlediği basın toplantısında MHP ile ittifaka “Biz hazırız”
diyerek yeşil ışık yakmıştır.
ipi pensilvanya'da olan adam.
kendi kendini bile yönetemeyen birisi. akpartiden sonra iktidar şansı en yüksek olan partiyi bok etti.
(bkz: kaynak götüm)
tamamen asparagas haberdir. Canli yayında bugün tv de konuşmaktadır şuan seçimde baraji geçeceklerinden bahsetmekte.
Rahmetli Muhsin yazıcıoğlu'nun emanetini mustafa kamalak'a teslim etmiştir. Tarih seni affetmeyecek!
niye kızıldığını anlamadığım parti lideri: aldığı oy belli, ahir ömründe o parti tamamen kepenk kapatmadan siyasi hayatını tamamlayabilse o bile kendisini başarıdır.
doğru olanı yapan adamdır. seçim barajı saçmalığına karşı taktik uygulayan ender insanlardan.
Saadet partisiyle vardığı anlaşma taktik falan değildir. Bu artık tartışılmasın bile. Ama adam çok da başarılı bir siyasetçi olmadığından oynadığı hiç bir hamleye anlam vermek mümkün olmuyor haliyle.
Ama şöyle bir şey düşündüm, seviyemi hayli düşürerek. Galiba bu adam akp'nin artık miadını doldurduğunu düşünüyor. Buna dayanarak önünde ittifak için kendisine fikren çok yakın olan mhp'yi seçmek yerine akp'nin boynuz kulak misali geride bıraktığı milli görüşçüleri seçti. Malum islamcılık mutlak iktidar gücünü garantiliyor.Milliyetçiliğin zaten para ettiğini anlayan destici geleceği bağnaz islamcılıkta görüyor. Ama kimin geleceğini partinin mi, kendisinin mi? işte bunu da anlamıyorum, adam bildiğin saçmalıyor çünkü. Destici kendisinin uzun yaşayacağını düşünüyor ve tayyiban saltanatı son bulduktan sonra milli görüşçülerle birlikte sahip olacağı iktidar günlerini düşlüyor gibime geliyor.
aciz bir kukladan ötesi değildir.
baraj altında kalır diye oy vermeyenlerin yüzünden baraj altında kalan partinin genel başkanı.
Büyük birlik partisinin genelbaşkanıdır.
--spoiler--
Seçim sonrası ilk açıklamasını yapan
BBP Genel Başkanı Destici, bütün
kararları istişare ile aldıklarını
söyleyerek "Sünnetullah'a uyarak
hareket edeceğiz." dedi.
--spoiler--
Adamın dibidir.
akpli olmayan herkesin cemaatçi olduğunu ortaya çıkarmış adam.
http://www.mynet.com/habe...trtyi-elestirdi-2162572-1

ayarı vermiştir. evet.
an itibariyle kutsal topraklarda bulunan büyük birlik partisi genel başkanıdır. Sayın genel başkanı tebrik ediyorum.
muhsinden 1000 kat daha kral adam . inşallah birgün meclisede girerler.

hiçbir şehit cenazesini ihmal etmiyor. çözümcü hainlere selamı sabahı yok.

türk gibi türk.
milliyetçiliği ayaklar altına alan zihniyetin uşağı olmadığı için tüm havuz medyasının saldırdığı adam.

dün teröristlerle el ele açılımı şakşaklayan şerefsizler gitmiş paralelci diye yalanlar atıyor.
`
süleyman soylu,numan kurtulmuş` vb. gibi dönek olsa kahraman olurdu. bu adamlar dün akp'ye küfrediyordu...
adam gibi adam.
Yani 90 kiloysa 89'u şey olan adam!
tayyipde davutoğlu'da onun elinin altında olan adamlarla iş yapıyor şuan teröre karşı tabi o devleti için buna müsade göstermeseydi bugünlerede gelemezdi tayyip ve avaneleri!

Karayılan denen köpeğin açıklamalarında bizzat sayın destici'nin şahsını hedef göstermesi bu memleket için Başbuğumuz Muhsin Yazıcıoğlundan sonra hala bir umut demektir.

Her konuda muhteva sahibi oluşuyla ve duruşuyla Türk'e yakışır bir lider. inşallah millet değerini anlar.
sayın genel başkan an itibariyle türk siyasetinin ıq'sunu arttırmış bir oluşum adından bile bahsetmeyerek on binlerce kişilik hayvanlardan oluşan grubu iki cümlesiyle durdurmuştur.
istanbul valisi aferin almıştır.
eşcinsellere karşı "benim memletimde yürüyemezler" diye polat alemdarlık taslamış kişi.
iyi de canım benim çocuklara tecavüz edilirken niye "benim memletimde yapamazlar" demedin. ??

o yüzden sus. susun ki rezil olma. zaten kendisi afedersiniz bbp genel başkanı. yani balık baştan kokar demiş atalarımız.
Az önce CNNTurk canlı yayınına bağlanıp çok içten konuşmuştur darbe hainliğiyle ilgili.
önce hayır, sonra evet diyen adam. bbp genel başkanı olamaz benim gözümde.
Venedik taciri Desteci Mustafa'nın zor anları... Fetö lehine partiye doldurdukları, refarandumda evet ticareti yapmasına engel oluyor... Defol git diyorlar, sadece yutkunuyor... Ve hala Muhsin Yazıcıoğlu'nun koltuğunda oturmaya devam ediyor... Yayalım ki; rezilliği görülsün...
https://youtu.be/LVKJOpwtYNI