bugün

bütün takımların başsız kaldığında sığındıkları limandır.
an itibariyle kendisine beşiktaş'tan gelen teklifi reddeden teknik direktör. hayırlısı olsun.
beşiktaşın teklifini ben bu yönetim anlayışıyla başarıyı yakalayamam diyerek reddetmiş teknik direktör.
paragözün allahıdır. ayrıca üç büyüklerin hepsini şampiyon yaptığı masaldan ibarettir. galatasaray'ı kendisi değil, jupp derwall şampiyon yapmıştır. fenerle kazandığı şampiyonluk da şaibelidir. böyle işte.
persapolis'ten istifa ettiği söylenen teknik adam kişisi. sir.
Metin Diyadin'in yerini alacağı söyleniyor.
milli takımın sana ihtiyacı var hocam demek istiyorum kendisine..
izmirde doğmuş büyümüş olsada babası aslen doğu karadenizlidir.ya trabzon ya rize diye biliyorum.sabetayistlikle alakası yoktur.
türk milli takımımızın tek çaresi görünen teknik direktör. hocam elini ayağını öpeyim gel adam gibi düzelt şu takımı. bir diğeri için fatih terim demek isterdim ama şuan galatasarayda imparator.
abdullah avcı hakkında yorum yapması ile acaba yeniden gelebilir mi diye düşündüren türkiyedeki en iyi 3 teknik direktörden biri.
abdullah avcı yerine gelmemesini dilediğim teknik adam.
(bkz: dinazor)
söylediğine göre sezon başında beşiktaş'ın teklifini reddetmemiş. kendisi takımın başına geçmek istediğini söylemiş ama çok para isteyince görüşmeler tıkanmış.

beşiktaş'ta hocalar teklif ediyormuş.
galatasaray, fenerbahçe ve beşiktaş'a şampiyonluk yaşatmış tek teknik adamdır. şampiyonluk yaşayamamamış takımlar için kurtarıcı olarak görülmüştür aynı zamanda.
Fatih Terim'in imparator olarak anıldığı ülkede ne yapsa yaranamayacak kişidir.
çaykur rizespor ile anlaşmış. az önce ntvspor altyazı geçti.
çaykur rizespor'un yeni teknik direktörü olmuştur. erciyesspor'umuz karşısında 2.lik bile başarıdır.
çaykur rizespor'la anlamış hoca. bu adama sezon başında beşiktaş teklif yaptı maddi durumlardan kabul edilmedi. ulan rize ne vaad etti ki kabul etti bu adam. ilginç.
çaykur rizespor'un başına geçmiştir.
hayırlısı olsun.

oradan da bizim halı saha takımına geleceğini söylemiş.*
çaykur rizespor ile anlaşmıştır. yamulmuyorsam en son 2007-2008 sezonunda ligimizde olan takımı seneye görmek güzel olacak.
galatasaray bu sene şampiyon olursa saçlarımı kazıtırım demiş. du bakalım ne olacak.
çaykur rizespor ile anlaşmıştır. yardımcılığınıda deli ibo yapacaktır.
genelde öngörüleri tutan deha

terim gruptan çıkmamıza yada feneri yenmemize yada yarın kazanırsak 8 puan fark atmamıza rağmen umuyorum oynanan oyunun farkındadır ve hem takım içinde belli isimleri uyararak hem de belli noktalara adam alarak gereken müdahaleleri yapar

yoksa mevcut oyunla şampiyonluk zor çok açık belli bu..
tahminleri tutan taknik adam.

yavru aslanlar boru boru ötmeyin.
fatih terim ve şenol güneş ile birlikte kurt teknik adam statüsündedir. benim favorimdir.
çaykur rizespor teknik direktörlüğüne gelmiş ve yanına yardımcı olarak ibrahim üzülmez&yusuf şimşek'i almış teknik adam. türk futbolu iki kaliteli yerli teknik direktör daha kazanabilir ilerleyen yıllarda sayesinde.