bugün

gaziantepte hain saldırıyı gerçekleştiren fail.
http://www.haberturk.com/...aber/770456-bombaci-filiz
eşgalini gördüğüm anda terörist olmak için doğmuş dediğim orospu evladı.
gaziantep de çocukların da öldüğü bombalı saldırıyı gerçekleştiren tip olduğu iddia ediliyor.
eşgale bakınca ben tatmin oldum, bombacı muhtemelen budur.
görsel
tipik bir kürt.
görenlerin polise haber vermesi gereken bir orospu çocuğu.
terör örgütünün martı istihdamına başladığını kanıtlayan orostoropik insan.
orospu çocuğu.
tipi, anansının pis amına benzemektedir. yüzüne sıçmam orospu çocuğunun.
yaptığı katliam neticesinde, kime neyin hesabını nasıl vereceğini bilmeyen orospu çocuğudur.
dtp'nin eski gençlik kolları başkanıymış. dtp kapatıldı ama onun devamı bi parti vardı, neydi onun adı ya? aa bir de bu parti halen meclisimizde. yani türkiye büyük millet meclisi'nde değil mi? hani şu; dağdan inen teröristleri çiçeklerle karşılayan, boynuna boğazına sarılan, 'türk bayrağını istemiyoruz, özerklik istiyoruz!' diyen, demokrasi adına meclis'e alınan, resmen ve alenen bölücülük yapan millet vekillerini barındıran parti!

her şey ortadayken, biz daha neyi konuşuyoruz, neyi tartışıyoruz? göz göre göre sikiyorlar bizi ey halkım, göz göre göre geri zekalı yerine koyuyorlar. tivitırda terörü lanetlemekten, feysbukta profil resmimizi değiştirmekten öteye gidemediğimiz için, önümüze ne konursa gözü kapalı yediğimiz için, göstere göstere canımızı yakıyorlar. vatan evlatları bir hiç uğruna ölmeye devam ediyor, ve edecek. murat filiz ve onun gibiler sadece sikindirik birer piyon. her gün şehit haberlerini aldığımız -ve artık kanıksadığımız için tepki bile veremediğimiz- o gencecik askerlerimiz, çocuklarımız birer piyon.

türkiye cumhuriyeti çoktan fethedilmiş, çoktan bağımsızlığını kaybetmiş bir piyon. biz hala dedelerimizle övünelim, biz hala 90'lı yılların tatbikat görüntülerini seyredip askerimizle övünmeye, yersiz orgazmlar yaşamaya devam edelim.

''her millet layık olduğu şekilde yönetilir!'' makarnaya, kömüre oy veren, hayatında hiçbir şeyi irdelemeyen, sorgulamayan, hakkını aramayan, hesap sormayan am beyinli bir millet, her şeye müstahaktır!

hadi şimdi gidip sözlüklerden, tivitırlardan, feysbuklardan murat filiz'e sövüp vatani görevimizi yerine getirelim, rahatlayalım...
tipini siktiğimin lavuğu. martı kaş olmasına neden şaşırmadım acaba, amına kodumun barzosu.
anasının amında birdir bir oynadığımının çocuğu. Bıraktığın pakedin kartonunu yapan işçinin amk, seni doğuran ananın a.ına trafik lambası dikip kırmızı ışıkta geçeyim, seni traş eden berberin kan taşını fitil diye g.tüne sokayım, sniperla vücudunu delik deşik edeyim, mağarada kıçını başını yarasalara ayılara s.ktireyim.bre orospu çocuğu ne istedin o bebekten, insanlardan..
Senin kafanı düdüklü tencereye kıstırayım öttüre öttüre s.keyim orospu çocuğu. Asfalta yansıyan gölgen ananı hoplatayım onun bunun çocuğu, yürüdüğün yollara kırmızı halı serip ananı s.keyim orospu çocuğu. Seni çıkartan ebeni kocasının yatağından kaçırayım.
klasik tek kaşlı kürtlerden.
bu kadar çirkin olsam ben allaha isyan ederdim, adam devlete isyan etmiş.

şimdi ne küfür etsem az kalacak ama senin uğrunda çocuk öldürdüğün özgürlük anlayışını sikeyim be ey anasını avradını bacısını dünyalar evrenler sikesice. kafa tasını siktiğim.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar