bugün

ismail yk'dan artık nefret eden ve dinlememek için bundan başka çözüm bulamayan vatandaşın haklı isyanı.
ismail yk yok olsun metallica türkiyede kalsın diyen insanların düşüncesi.
(bkz: ismail yk olsn)
kıskançlık belirtisi örneği bir istektir.*
Nedir bu kardeşim ismail yk ile alıp veremediğiniz?
O da hepimiz gibi sıradan bir insan işte.Tamam tarzı biraz farklı olabilir ama ona göre de siz farklısınızdır.O size yok olunlan dese hoşunuz gider mi?
Ya dinlemem etmem ama yeter ya.Çok üstüne gidiyorsunuz ismail abimin.
(bkz: Bas gaza ismail abi bas gaza)
ben bu adamların alman ajanı olduğunu düşünüyorum. şaka falan değil. ülkenin birlik, bütünlüğünü tehdit eden en önemli unsurların başında bence bu adamlar geliyor. ismail yk, tomakinler, can kan... bir ülkenin müziğinin, folklörünün içine ancak bu şekilde sıçarsınız ve bu adamlar sayesinde gerçekten başarılı da oluyorlar. "bas gaza", "yaranamadım" ya da "yabadabadu" gibi şarkıları var adamların. dikkatli dinleyin ne demek istediğimi anlayacaksınız.

şimdi etrafınıza bir bakın, üç beş yaşındaki veletler bu sikko şarkıları dinleyip dinleyip, ortalığı velveleye veriyorlar. sorsan bir tane bile türkü bilen yok nerdeyse. bu salaklıklarla örülmüş bir zihin ileride bu topraklara fayda sağlar mı? mümkün değil.

son sözüm odur ki kafalarına trt repertuvarı kadar taş düşsün bu adamların inşallah.
(bkz: BiR iNTiHAR YÖNTEMi OLARAK iSMAiL YK DiNLEMEK)
önüne şişeye vurulduğunda içinden çıkacak cinden istenecek üç istekten biri..

-üç dilek dile..
-mümkünse ismail yk yok olsun
-mümkün değil
-o zaman ben yok oluyum
-o da değil
-o zaman aramızdaki mesafeler çok olsun.