bugün

bir oy verme sorusu bu nonoşlar. * * ben veririm açıkçası hemde ne var ne yok. hatta vericem de. ama bakalım maarrem alıcak mı.

zira, "ADAM kazandı" dediyinde kendisine baya bi tepki koymuştum. afet tatanka maarrem afet. oyum sana bu kez, söz bak!
Ekibi sağlam olursa veririm.
Dersimli kemal gibi liboşları, hdp sempatizanlarını doldurursa niye vereyim.
ak partiye oy vermeyeceği kesin olan kişilerin peşinen hayır demesini doğru bulmadığım sorudur. muhalefet kanadındaki seçmenlerin basit bir hesabı yapamadıklarını görüyorum, o da şu: iki aşamalı seçimin ilk aşamasında birden fazla adayın muhalefet kanadında yarışmasında bir kötülük yok. gerekiyorsa her parti kendi adayını çıkartsın ve en yüksekte tamamlayana ikinci turda tüm muhalifler oy versin, neden bu düşünülmüyor? son seçim deneyimi yüzünden denebilir ama o seçimin şaibeli sonuçlarını kabul edip arkasını arayacak teşkilatı kuramadığı için muharrem ince ye tepkili olacaksınız. sonra onun eksikliğinden kaynaklı kullanılamamış bir avantajı kullanmayı düşünmeyip çatı adaya mahkum bekleyeceksiniz. muharrem olmaz deyip ekmeleddin e basacaksınız oyu, bu demek değil midir?
görsel
Tek kelimeyle cevap verecek olursam hayır derim.
tek el işareti ile ; hayır !..
dersimli ke-mal hariç herkese oy veririm.
Selahattin Demirtaş'a bile vermem.
Bu adama oy veren insanın zekasının çift haneli olma ihtimali ne yazıktır ki oldukça düşük…

Acil şifalar.
2018 de verdik gördük adamın tavrını. Bu saatten sonra hiç gerek yok.
O hakkını kaybetti.
Başkanlık seçimi diyorum aq yoksa istediği kadar partisiyle seçimlere girip çıksın.
Eskiden partiye oy veriliyordu şimdi kişiye.
neden vermeyelim , ne de olsa reis'in adamidir kendisi, secim zamani yirtik dondan cikar gibi ortaya cikip reis'e bagliligini gosterir karsiliginda da mukafatini alir.
11 kez seçim kaybeden kılıçdaroğlu'nu "kurtarıcı mesih" olarak gören chp kafasının, sadece 1 seçim kaybedip, chp tarihinde en yüksek oranda oy almış olan muharrem ince'yi tukaka etmesi nasıl bir yavşaklık ve gerizekalılıktır inanılır gibi değil.

rte ve kılıçdar'a karşı oy verilmesi en mantıklı adaydır.

ha ben vermem o da ayrı mesele.
Diktatör sevmeyiz efem.
true'nun...

pardon yanlış oldu!
Ağzından yel alsın olur mu hiç oy verir miyiz hayatta.
Bir yanım evet diyordum ama diğer yanım kritik bir dönemde olmamız nedeni ile bir sonraki seçimde verirsin diyor. Muharrem reis belki o zamana dek bazı şeyleri kendi içerisinde çözümler de seçmeni gibi düşünmesi gerektiğini gereksiz agresiflğin çözüm olmadığını anlar. Kendisini gönülden destekliyorum duruşu olsun,bakış açısı olsun birçok konuda kendisi ile hem fikirim ama onun dönemi bu dönem değil. Onun dönemi bu seçimden sonraki dönem olmalı.
Kesinlikle hayır...
kapandı o defter.
Aşık veyselin meşhur türküsü var ya:

'Uzun' - 'ince' bir yoldayım diye.

Girmem o yola.
Hayır Türkçüleri partisinde istemeyen adama değil, türk milletinin tek adayı olan gerçek Atatürkçü Sinan oğan a oy vereceğim.
oyu bilmem de denizde falan karşılaşırsak boy veririm kendisine.
Hayır vermem,denenmiş ve başarısız olmuş bir siyasetçiyi tekrar siyasi arenaya koymak mantıklı değil, zaten halihazırda bir yenilgisi olan adamdır, zorlamanın anlamı yoktur, şuanda bile chp' nin oylarını bölmek dışında bir işe yaramıyor.