bugün

amerikan savaş gemileri Libya'ya doğru yola çıkmış. burnuma kan kokusu gelmeye başladı.
21. yüzyıla adını katliamcı olarak altın harflerle yazdıracak olan diktatör.
halkının üzerine savaş jetlerinden ateş açtıran diktatör, ülkemi amerika' ya teslim etmeyeceğim diyo ama o koltukta biraz daha oturursa başına gelecekleri tahmin edemiyo galiba. şu anda almanya ve türkiye dışında askeri müdahaleye karşı çıkan bi ülke yok gibi, eğer bir an önce halkın sesine kulak verip koltuğundan inmez ise nato güçleri libya' yı daha beter hale getirecek. eğer ülkesini gerçekten düşünen bi liderse gitme vaktinin geldiğini anlar ama o tatlı koltuk sevdasına büründüyse daha çok kan akacak.
görsel
vatandaşını tarayabilecek kadar hırslı ve dünyaya tapan bir diktatör!
kötü adam(!).
Köpeksiz köyde değnekli gezen delidir. Ne yapsa yeridir...
Duffy Duck nasıl okunuyor? -dafi dak.. Dak kısmını tersten oku; kad. Başa getir. Kad dafi..

ikisi de çirkin..
aslanlar gibi direnerek tüm dünyayı göt etmiş libya lideri...

noldu lan sarkozy ibnesi, obama yavşağı?
noldu?

kaddafi'ye bağlı kuvvetler şu an isyancıların kalesi olan bingazi'ye doğru ilerliyorlar.
neden müdahale edemediniz şerefsizler?

kaddafi'nin son açıklamaları oldukça ilginç;
"arkadaşım dediğim berlusconi beni arkadan vurdu, berlusconi giderse ancak italya ile yeniden ilişkilerimizi geliştirebiliriz"
http://haber.gazetevatan....ini-cekti/365398/1/Gundem

helal olsun.
sarkozy, berlusconi, obama...

var mı lan sizde böyle altı okka taşak.

helal kaddafi...

işte arap dünyasındaki asıl devrim budur.
abd ve küresel çete destekli mısır ve tunus'un yaptığı değil, kaddafi'nin yaptığıdır devrim...

ha kaddafi herşeye rağmen türkiye'ye de selam çakmış, libya'dan tası tarağı toplayarak kaçan tabansızları geri çağırmıştır.
"işlerinizin başına dönün..."

ben bu yaşa geldim, dünya üzerinde böyle dik duran 3 lider gördüm.
fidel castro, hugo chavez ve muammer kaddafi...
isyancılar artık yalvaran gözlerle batı'dan medet umuyorlar.

son olarak sarkozy'den kaddafi'ye suikast düzenletmesini talep etmişler...
(bkz: kaddafi direniyor medya göstermiyor/@protest sanayici)
Pro evolution soccer demiştir kendisi.

(bkz: kaddafi pes dedi)
ateşkes ilan ederek "pes" dememiş, tek dişi kalmış kahpelere adeta "şah" çekmiştir.

yavşaklaşmış milletler'de alınan karar isyancılara paris'te büyükelçilik açıp, bundan böyle kaddafi hükümetini değil, isyancıları muhatap kabul edeceğini açıklayan fransa'nın götünü kurtarma çabasıdır.
ve kaddafi ateşkes hamlesi ile savaş çığırtkanlığı yapan sarkozy şerefsizine hem delikanlılık, hem de diplomasi alanında da mat etmiştir.
bu aralar kıçından solunum yapan hatta yer yer fotosentez yapmaya kalkışan devrilecek olan lider.
çok yakın zamanda ruhuna el fatiha okunacak kişi.
avrupa ülkelerinin fırsatçılığına kızıp yaptıklarını aklamak saçmadır kendi halkına ateş etmenin açıklanır yanı yoktur.iki tarafta kötüdür iyi çıkartmanın gereği yok.
bm nin yaptırım kararından sonra geri adım atan ardından "amaaan inceldiği yerden kopsun ya" diyip gelmeyin pişman ederim diyen lider. ne yaptığı anlaşılmamakla birlikte o topraklarda çok az ömrünün kaldığı bir gerçektir. emperyalizme direnen son bir kaç liderdir. (her ne kadar emperyalist güçlerin yardımıyla lider olduysa da)
şu sıralar 'ulan keşke zamanında herkese gider yapmasaydım bir tane bile olsa dost edinseydim' dediğini tahmin ettiğim 42 yıllık libya lideri.
libya diktatörü. adam olsaydında halkını bu duruma düşürmeseydin.
son günlerini yaşadığını düşündüğüm adamdır.muhtemelen bombardımandan zor sağ çıkar.kurtulursa ne ala.
sonu saddam gibi darağacı olacak olan mevcut libya lideridir. kafası çalışan ama eksik çalışan bir liderdir. eksik olmasa ülkesi şimdi bu halde olur muydu?
bildiğim kadarıyla yüzünde onlarca estetik ameliyat olan ve yüz kaslarını hareket ettiremeyen 42 yıllık libya diktatörü.
şu an ki müdahaleyi ikinci haçlı seferi olarak nitelendiren ve libya halkına "devrim için silahlanın" mesajını veren, libya lideri.

biz bu devrim sözlerini çok duyduk. sen ülkeni ve halkını düşünmüyorsun. bir uzlaşmaya varılamayacağı apaçık belli. libya'ya geçmiş olsun. halkına da allah sabır versin. sizin gibi liderler oldukça daha çok masumlar hayatlarını kaybederler.
şizofrendi yetmezmiş gibi birde delirdi.
hakkında hakaret içeren bir entry girildiğinde modlar tarafından silik kutusunun ışıklandırıldığı kötü adam !
an itibariyle ülkesi batılı güçlerce bombalanan kabile reisi. iyi bok yedin kaddafi. ülkenin de halkının da ağzına sıçtın.