bugün

sevdiğim bir yazar. her yazısını gözüm kapalı artılarım.
pek şukela entryler giren adam gibi adam.*
(bkz: ulu önder zall/#9288480)
bayadır gözükmüyordu buralarda. sanırım hazırlık yapmış birkaç gün. okumuş, yeni şeylerle doldurulmuş, bunları kusuyor şimdi.

allah acil şifalar versin.
sözlük tarihinin en yanar döner yazarı, önce ak dediğine sonra kara demeyi, bağlı bulunduğu çürümüş ideoloji için utanmadan yapıyor.

uludağ sözlükte düşen kaliteye sebep nedir diyorlar birde!

dikkate almıyorum dediği çocuk çoluğun entryleri altına nameler döşemek yorgunluk belirtisidir, traşa devam.
allah'ın yeryüzüne türkiye'yi düzeltmesi için gönderdiği kişi.

iyi çalışıyor, başaracak...
bir şeye inanmak için illa ki cebrail aleyhisselam'dan vahiy bekleyen yazar.
kaynak gösteriyoruz onu da beğenmiyor. devam devam, böyle iyi...
iyi insandır doğru yoldadır.
doğru yolda olan yazardır.
nickinin sonuna 13, 14, 15 gibi rakamlar yazarak yaşını belli eden yazarları pek ciddiye almamalıdır.
ulusalcı olmayan yazarları çaylak yapma furyasından bu seferde o nasibini almış. bir kişi iki kişi değil bu kaçıncı vakıa. bu zevat aklınca devrimci mücadele yapıyorum diye sevinmekte olsa gerek.

klavye aktivisti,devrimci moderasyon bariz taraf tutmaya başladı açıkça ifade edilsin chp-tkp-hkp-ip mensubları hariç siyasi görüş istemiyoruz diye.

kınıyoruz...
bu gece keyfini bozan yoktur, hiçbir kültür aşılama peşinde koşan kürt için yoktur. bu yazar da her kürt gibi sevinç yaşamakta, sağda solda yakacak lastik aramaktadır. bunda tuhaf yaklaşılacak hiçbir durum yoktur.

(bkz: sevinin lan)
sözlük tarihinin gördüğü en küfürbaz yazar olsa gerek saatlerdir nasıl koyduk nasıl çaktık, kemalizm öyle, kılıçdaroğlu böyle diye aşağılamalar içinde derdinin ne olduğunu anlamak mümkün değil.
düşünüyor ve yazıyor.*
çaylaklıktan kurtulup tekrar yazması dileğiyle.
(bkz: beşinci nesil çaylak)
hiç bir sik anlamadığım film. yalnız başıma yorumlayamadım heralde ya da film çok ağırdı ben gibi yüzeysel birine. ne biliyim arkadaş; sorsan ne oldu diye adam bile farkında değil yani. izlemeyin arkadaşım vakit kaybı.

edit: ikinci kez izleyince çok anlam ifade etti lan. Aldanmayın yukarıda yazdıklarıma...
(bkz: #9351631)

entrysinde coşmuş, duygularıma tercüman olmuştur.
seçimler üzerine etkileyici bir film. görüntü yönetmeni harika işler çıkartmış. fakat film, bir baş yapıt olabilecekken bunu kaçırmış. her şeyden önce fazla uzun. senaryoda konuyu iyi anlatmak için olsa da zorlama kısımlar var. daha iyi çekilebilirmiş yani ama yinede izlenmeyi hak eden bir film.
güzel konu ama aktarım sıkıntılı. sürükleyici değil. amma ve lakin güzel film.
ağzıma sıçmış, beyin amcıklaması geçirtmiş film.

[görsel ] *

filmdeki bütün şarkılar da harika ayrıca.
iki saatten daha uzun süren film, cidden sıkıyor. konusu itibariyle çok olağandışı bir şey vadetmiyor ancak inanılmaz bir görüntü işçiliği ve montaj söz konusu.görüntü yönetmeni iyi iş kotarmış ancak ne yazık ki yönetmen hem konuyu gereksiz yere dağıtmış hem de uzatmış.
muhteşem bir konusu, çok iyi oyuncuları, üst düzey görüntü yönetimi olmasına rağmen bir türlü listeme girememiş film.

filmdeki bazı sahneler beni benden alsa da, oyuncuları çok sevsem de ben bu muhteşem konuyu böyle işlemezdim diye düşündüğüm için sanırım, hem sevdiğim hem sevmediğim ama kesinlikle yine de kıskandığım film olmuştur.
uludağ sözlük bağımsız cemaatçi yazarlar grubu'nun klas üyelerinden. aramıza hoşgelmiş efendim.
mükemmel bir film. fakat sevmeyenlerde olabilir.
müzikleri, replikleri ve kurgusu ile 4/4 lük bir film bence.
ana fikir olarak butterfly effecte benziyor daha karışık fakat daha güzel işlemişler konuyu.
kötü film. böyle farklı, böyle orijinal olunmuyor.
2 buçuk saat hem de, zamana yazık ki allah'tan son bir saatimi kurtardım.