bugün

entry'ler (583)

ielts

30 nisan'da girmiştim, bugün itibariyle istediğim notu aldığımı öğrendiğim sınav.

cambridge kaynaklarını kullanarak sistemli şekilde çalışınca, elbette altyapında varsa o kadar da zor değilmiş.

aslında sonucumu öğrenene kadar böyle düşünmüyordum ama şimdi, gözünüzü korkutmasın diyebiliyorum. negzel.

kürtlere bakınca gülesinizin gelmesi

aynı sözü 'türklere' olarak söyleyenlerin 'bölücü, vatan haini, elektriği bedava kullanan sülükler' olması ise ayrı bir ironidir.

geldikleri gibi giderler zırvası

önce ''zırvaların en saçmalarındandır'' kısmıyla başlayalım aklınızla alay etmeye.

tdk der ki;
zırva: saçma, saçma sapan.
yani pikaçu, 'zırvaların en saçmalarından' değildir o, öyle olsa duramazdın.
olsa olsa, zırvaların en zırvası, saçmalıkların en saçması, yine olmazsa zırvaların en saçması olur, ama dediğin gibi olmaz.

kendini ifade etmeyi anadilinde bile beceremeyen biri için biraz yalın anlatmaya çalışacağım sözlerinin 'zırvalığını', hadi yine iyisin.

masal değildir, kutsadığınız osmanlı ahalisinin arkalarına bile bakmadan ingiliz gemileriyle kaçmaları kadar, bugün kıçını yaladığınız arap şeyhlerinin osmanlı askerini arkadan vurması kadar, cumhuriyet ilan edildikten sonra geçen 15 senede bütün cahil cühela 'alim'lerinizin kökünün kurutulduğu kadar gerçektir.

kızma, aslında senin saçmalıklarını biraz olsun modern ahlaki değerler seviyesine getirebilme mücadelesinin en önemli ayaklarındandır o söz, o dünya görüşü, o adam.

o yüzden pikaçu, oku.

pdf kitap vs normal kitap

(bkz: normal kitap)

(bkz: e-kitap vs basılı kitap)

hakkari üniversitesi personeli rektörlük fotoğrafı

en az bunun kadar eğlencelidir.

görsel

rte yi istemezüklüğün vatan hainliğine dönüşmesi

rte'nin ve temsil ettiği ılımlı islam denen saçmalığın tek dayanağı örgütlü cehalettir.
ve örgütlü cehaletin alternatifi başka bir ülke, darbe filan değil, örgütlü akılcılık, örgütlü hoşgörü ve örgütlü barışçılıktır.

rte'nin memlekete yaptıklarını düşününce, kendisini istememek vatan hainliği değil, aksine vatanseverliktir.
böyle bakınca da havuz medyasının hezayanlarına tipik 'faşist tiynetsizliği' diyip geçiniz efenim.

rty'yi sevmeyenleri amerikan uşağı, moskof dinsizi ilan edenlere ise, reislerinin abd'ye gittiğinde ayaküstü bir randevu alabilmek için düştüğü durumu hatırlatın, susarlar. hele rus uçağı düşürüldükten sonra putin'e karşı olan kelebekliğini söylemiyorum bile.

rte'yi devletle özdeşleştirip, o giderse bu ülkenin felakete sürükleneceğini inanlarlar ise, bundan gayri daha ne gibi felaketler olabilir diye sorsunlar kendilerine. biliyorum, soru sormak az da olsa beyni kullanmayı gerektirir ki sizin için çok şey, ama deneyin, faydasını göreceksiniz.

son olarak, hiçbir devlet diğerinin iyiliğini istemez. tarih boyunca böyledir, böyle olacaktır. o yüzden ben rusya'nın abd'nin filan rte'nin ve temsil ettiği düşüncenin ülkenin başına bela olmasından gayet memnun olduklarını düşünüyorum.

lg teknik servis

'allah düşürmesin' dediğimdir.

lg

kendisi iyi ama türkiye bölümü berbat teknoloji markası.

eğer aldığınız üründe bir sorun çıkmazsa şanslısınız ve memnuniyetle kullanırsınız. ancak olur da bir üründe üretimden ya da taşımadan kaynaklı bir sorun çıkarsa, yada kullandıktan sonra garanti kapsamında bir arıza olursa, başlar karanlık günler. ben aldığım ve kurulum esnasında ekranında sorun olan tv'yi 6 gündür kendilerine ispat edemedim. ki tv'nin kurulumunu yapan kendi ekipleriydi. ürünü ben açmış olsam olacakları siz düşünün.

velhasılı, türkiye dağıtımını yapan firmanın üstün beceriksizliği ve ilgisizliği yüzünden uzak durun derim.

oscar cardozo

bitmiş.

yunus emre köprüsü

3. köprünün isminin değiştirilmesi için düzenlenen imza kampanyası. imzalayınız efenim...

http://www.change.org/tr/...us-emre-olmal%C4%B1#share

22 den sonra alkol yasağı

http://rakiyapimi.tripod.com/yeni_sayfa_1.htm

yüzde 99 u müslüman olan ülkeye laiklik getirmek

her doğanın kimliğine 'dini:islam' yazarak müslümanlaştırıldığı bir ülkeye laiklik getirmek.
müslüman olmayan her halkın zorla sürüldüğü (bkz: ermeni katliamı 6-7 eylül olaylar) bir ülkeye laiklik getirmektir.
ayrıca getirilen laikliğin de 'alevi köylerine cami yapmak, her inanca sahip vatandaştan vergi alıp sadece sünni müslüman halka hizmet etmek' şeklinde zuhur ettiğinden 2 kanadı birden kırık laikliktir.

adele dinlerken kas yapmak

(bkz: ezginin günlüğü dinlerken ezginin günlüğünü okumak)

popüler olmayan şahane filmler

(bkz: In the name of the father)

adele dinlerken kas yapmak

(bkz: black keys dinlerken kapıda kalmak)

24 saat açık olan üniversite kütüphaneleri

marmara üniversite'nin dahil olduğu gruptur.

http://www.marmara.edu.tr/kampus-yasam/kutuphane/

insan dişisinin görsel meta olarak pazarlanması

(bkz: işte bunlar hep seks)

başbakan hata yapmaması

ama onu destekleyenlerin s.kindirik bir başlıkta bile hata yapması.

(bkz: başbakan hata yapmaması)
(bkz: başbakan ın hata yapmaması)

en iyi diziler

(bkz: 7 numara)

yeni başlayanlar için cinsel seks

(bkz: cinsel seks)