bugün

Zorlu'nun oradan geçerken hala beni yemeğe davet edecek yazar...ona kalsak açlıktan öleces.
Genelde sempatik ve ince üslubuna denk geldiğim yazar.
Kuslarin yilanlara yem olmamasi lazim.
aşırı derecede sempatik, müzikle ilgili engin bilgiye sahip, birikimli, nüktedan bir yazarımızdır.
müzikten mi geçiyormuş?
Si bemol den geçiyor galiba.
bir rivayete göre soğuk bir kova sudan geçer.
Sözlükte konusma devamliligim olan tek kişi, moralim bozukken gelip mutlu etmiştir. iyi var diyebilecegim iyi kalpli yazardir.
Keşke benim olsa suseri.
benden on yaş küçük la doğru. ama 25 aşında falan...

bana da sarkıntılık ediyor. hem de egosu büyük Mozart falan diyor. bu kadar da olmaz ki canım*.
http://www.youtube.com/watch?v=Zi8vJ_lMxQI hep o benimle müzik paylasıcak değil. bu sefer farklılık olsun. defalarca dinlemiştir ama yinede en sevdiğim parçalardan biri onunla paylasabilirim.
Kulaklarından geçer.
bundan sonra benim himayemde olan arkadaştır. okulunda başarılar.
Midesinden gecer bence biri guzel yemem yapsa guzel kahve pisirse benim bile kalbime girer.
Lookin'le çaylaklıkta ölümüne kapışan suser. Çaylaklık bağımlılık mı yapıyor mk, zırt pırt ne bu böyle?
bir suser.
Bu çocuk hâlâ burada mı yahu? Bir ara Yaşına bakmadan büyük abilerini ayartmaya çalışıyordu. Naptı acaba düşürebildi mi? *
(bkz: lezbiyen)

Benimle uğraşmayı seven bir adet yazar.

Edit: o tipe o ego fazla değil mi kızım?
kaşla göz arası çaylak olmuş suser. lan nie rahat durmuyorsun. dur entry altına yorumları açıyorum, bu entryden yaz ne yazacaksan. ha bir de öl anasını satayım?
Çaylak yazar ama olsun, mutlu olduğunu biliyorum. Alıştık artık, buralarda böyle imiş.
Bu mesajim bir tehdit degil bir uyari niteligindedir. Dedigimi yapmazda bu entry burada editlenecek.
yemektir efenim. eğer onun erkek olduğunu biliyorsam, yemektir.
(bkz: erkek değil mi hepsi aynı)
Beni sürekli üzer yuzır. Amacanın ne senin hı?
senfonilerinden geçer, midesinden geçmez insan değil o çünkü.
bir yazar. hala çaylak.