bugün

motorola'nın ülkemizde 850 liradan satışa sunulan yeni modeli. fiyatını az daha düşük tutsalardı gm discovery ile kapışabilirdi sanırım.
(bkz: moto gp)
ülkemize yeni giren telefon, Moto G, uygun fiyatıyla ülkemizde de satılmaya başlandı.

http://www.10line.net/201...turkiyede-iste-fiyat.html
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
general mobile yerine tercih edilebilir mi diye merak ettiğim akıllı telefon. incelemelerimde sadece kameranın yetersiz olduğundan dem vurulmuş. kaldı ki zaten kamera çokta önemli değil.
şu anda elimde olan cihaz. canavar gibi maşallah. gm discovery alacağınıza bunu alın derim. hız olarak bence daha iyi. malzeme kalitesi daha iyi ve Motorola yani google company yazısı yeter. tek eksiği kamera kötü. ama sonuçta fotoğraf makinesi kullanmıyoruz, elimizdeki bir telefon.
aa bak ben bunun için girmiştim sözlüğe. unutmuşum.
bir nevi illegal nexus'tur kendisi. tıpkı general mobile discovery gibi f/p ürünüdür. ayrıca gm discovery yerine tercih edilebilir. son derece hızlı ve saf android. tek sorunu o ekranın altındaki saçma boşluk. onun haricinde muhteşem bir telefon. alın, aldırın arkadaşlar.
Saf androidli orta şeker bir telefon.
Test etmem için motorola göndermişti.
inceleme fırsatı bulamadığım telefon lakin motorola ürünlerinden atrix kullanmış birisi olarak söylüyorum, motorola oldukça iyi bir markadır.
motorala nın 1000 tl altı fb ürünü akıllı telefonu. Özellikleri:
*4 çekirdek cortex a7 işlemci
*4.5 inç ips lcd ekran (1280x720)
*gorning gorilla glass 3
*1 gb ram
*8/16 gb depolama
*andreno 305 grafik işlemci
*5 mp arka, 1.3 mp ön kamera
*otofokus, led flaş
*çift simkart yuvası
*microusb
*fm radio
*wifi, bluetooth 4.0, gps
*2070 mah batarya
*android 4.4.2 kitkat
*ağırlık 143 gram.
Android 4.4.4 güncellenmesini de almış keşke ekranını daha büyük yapsalardı alınırdı
akıllı telefon almayı planlayanlara tereddütsüz önerebileceğim son derece başarılı telefon. motorola bu cihazla şeytanın bacağını kırdı gibi.
gövdesi kalın, ekranı soluk ve küçük telefon.

fiyatı, güncelleme desteği ve markası bunu affettirebilir ama.

ayrıca:

(bkz: turkcell t50)
herkes telefonla render falan aldığı için performans isteyene gitmeyecek telefondur.

lg optimus g kullanıyorum, diğer arkadaşların telefonlarını falan da deniyorum arada.

1080p video oynatma gibi konularda sıkıntı çıkarmayan her telefonun bazı ruh hastaları hariç her insana yeteceğini söyleyebilirim. kaldı ki bunun ekranı da 720p.

gerçekten kullanım farkı yok çoğu telefon arasında.
android 5.0'ı alan telefondur. güncelleme boyutu 356,5 mb.

aynı zamanda -kaldıysa eğer- piyasada alınabilecek en iyi cep telefonlarından biridir. (4.5inc üstü ekrana sahip cihazlara cep telefonu demem.)

sony xperia z3 compact'dan sonra ikinci favorim.
üçüncü nesili çıkmıştır. ancak tr'de satışı yok. ingiltere fiyatı 180pound. 32gb hafıza 2gb ram'i vardı yanlış hatırlamıyorsam.
5.1 güncellemesiyle daha kullanılabilir bir telefon haline gelmiştir.
acaba 6.0 alır mı sorunsalıyla bizi başbaşa bırakan telefondur.
Şu an kullandığım telefon. Sağlamdır efenim. Elinize aldığınıza adeta kalıp sabun tutmuş gibi oluyorsunuz. Kamerasından dem vurulmuş ama kötü değil bence. Telefonun hızı da gayet iyi. Saf android olması bile almak için yeterli bir sebep.
http://www.theverge.com/c...al&utm_source=twitter