bugün

14ocak tarihinde verdiğim siparişe 24 ocak diye taahüt süresi vermiş olmasına rağmen hala ürünüme ulaşamadığım online alışveriş sitesi. bir önceki alışverişte ürünün elime ulaşması bir hafta anca sürmüşken şimdi neredeyse verilen taahüt süresinin üzerinden bir hafta geçicek. kendini bozmuş site.
Columbia butiğinde trekking ayakkabı resmi yerine bot resmi görünce sazan gibi beni avlayan site bot ( ayakkabı amk! ) geldiğinde ilk şoka uğradığım ama ayakkabıyı giyince ' Ben bunu geri göndermem ! ' diyip kurabiyesini yediğim site . Teşekkürler .
ilk defa kullandığım bu siteyi söylenenin aksine çok hızlı ve düzgün buldum diyebilirim. kargom hemen ulaştı elime ürünlerde sorun yok. burada yazılan entryleri görünce şaşırdım açıkcası.
haftalardır aradığım ayakkabıyı bana ulaştırmasını temenni ettiğim site. ilk kez kullandım umarım pişman olmam. az önce verdiğim siparişe teslimat tarihi olarak 5 mart ı vermişler. neyse ben kaç hafta aradım bir hafta da onlar arasın ayakkabıyı sıkıntı değil. *

edit: siparişi taahhüt ettikleri tarihten önce göndermiş fakat şu kardeşinizden iki parça lokumu esirgemiştir. yazıklar olsun morhipo.
ayakkabı tüccarı site.
piyasa fiyatının çok altına ürünler sunan, hızlı kargosu ile tavsiye edilip, alışverişe devam edilecek sitedir.
müşteri memnuniyetine önem veren alışveriş sitesidir.
Son reklamı güzel olan e ticaret sitesi.
yaptığım alışverişle şaşırmama neden olan alış veriş sitesi. kargonun içinden lokum çıktı. 1 adet ama olsun. düşünmeleri yeter. *
üye olduktan sonra 2 saat kurcalama yaptığımı fark ettim..Ha bir şey aldım ya da alacak mıyım bilinmez.. zaman geçirilesi site...
şu siteler arasında (giyim den bahsediyorum) en iyi sitedir. ücretsiz değişim bile yapıyorsunuz. severek alışveriş yapıyoruz.

biraz kargo ücretini azaltsalar iyi olacak sanki.
1 saat önce verdiğim siparişi bu saatte "kargoya teslim edilecek" hale getiren sitedir. Valla dumur oldum bakalım harbiden teslim edilmiş mi olacak yarın.

düzenleme: evet ettiler.
Eğer parayı zor kazanıyorsanız, zor beğeniyorsanız ve marka tutkunuz var ise özel indirim kulübü sizin için biçilmiş kaftandır.
bu sıralar yeni yıl sebebiyle kargo ücreti ödetmeyen ürünleri diğerlerine oranla daha hızlı teslim eden sevgili alışveriş sitesi.
aradığım bir markanın montu için siteye üye oldu ve 20 tl hediye çek verdiler. Ürün biraz daha ucuzlamıştı. Neyse ödemeyi yaptım. 2 gün sonra Ürünü heyecanla beklerken morhipo müş. hiz. telefon geldi. Bıdı bıdı yapan telefondaki servet hanım: "ürün kalite kontrol geçmediği için siparişiniz iptal edildi diye söyledi ve para iadesi 3 gün içinde yapılacağını ve üstüne ekstra 25 tl'lik hediye çeki de (özür anlamında) hesabınıza yükledik" dedi.

Çok aradığın bir model buluyorsun, ucuza buluyorsun gelmesi için uzun kargo süresine rağmen gün sayıyorsun ve gelen telefonla siparişin iptal edildiğini söylüyorlar. Kaç yıldır online alışveriş yapıyorum böyle saçmalık görmedim. ilk kez kullandım ve başıma bu tür olay geldi. Boyner güvencesi var güya...
hakkında yazılan tüm olumsuz eleştirilere bakarak zamanında şansımı deneyeyim diyip bugüne kadar sorun yaşamadığım e ticaret sitesi . sorun yaşayanlar gusüle koşun bence.*

edit : yukardaki entry i son yaptıklarından dolayı geri alıyorum .

kargo kendilerine ulaşalı 8 gün falan geçmesine rağmen para iadesi yapamıyorlar nedense.
yani iade de istemiyorum hediye çeki istiyorum dememe rağmen cinslik peşindeler.
(bkz: yavaş)
yurtiçi kargo denilen kamyoncular birliği ile çalıştığı müddetçe, hızlılığının ve daha pek çok şeyinin hiçbir önemi kalmayan şirkettir. memlekette başka kargo şirketi yokmuş gibi ısrarla ve sadece bu firma kılıklı mahalle kasabı mantığındaki oluşumla çalışmaları, diğer bütün olumlu yanlarını yok etmektedir. ayrıca boyner'indir.
fırsat ürünleri dışında (hatta onların da bir bölümü) fiyat ve ürün nevisi olarak boyner mağazalarından pek de ayrışmayan internet sitesi.
ürün fiyatları inanılmaz derecede şişirilmiş vaziyette olan, internet'ten alışveriş imkanı sunan alternatif giyim firması.

uzak durulması önerilir.
nasıl bok yiyip telefona uygulamasını kurduğum e ticaret sitesi. iliğim kurudu aq. silmem lazım kampanya gelecek diye silemiyorum.
en güvenilir site de bu ha.
gerçekten çok sevdiğim alı$veri$ sitesi. paketlemeleri çok güzel. ayrıca süpriz hediye çekleri de güzel fakat ev elektroniğinde fiyatları çok yüksek. indirim talep ediyoruz.
Bugün gelen kolimde ürünlerimden biri yine defolu çıktı. bu 3. kez başımıza geldi. sıkıntı yok iade ediyoruz ama insanları uğraştırıyorlar. bir daha alışveriş yapmayı düşünmüyoruz.
sipariş yanında hala lokum göndermeye devam eden alışveriş sitesi.

sağolun çayla yedim.