bugün

kendini niye sildirdi acaba? başka bi hesabı varsa-ki mutlaka vardır- selam çaksa güzel olur.
gece gece akla düşmüş kutup yıldızı.
Özlenen, klas yazar. O isi yaparken fofeynk diyen bayan sevgili falan gibi basliklar acsa da tebessüm ettirse yine. Üşüyoruz reyiz.
Yokluğunun 2. Haftasında seni özlemle anıyorum morganize abi :( sana duyduğum sevgiden dolayı manzumeler yazıp paylaşmak isterdim fakat bende o yetenek yok

Bunları okuduğunu biliyorum; yolun açık olsun, iş yerine araç girişinden giren minili bayanlar hayatından eksik olmasın.

Amin :(
aşk acısı nelere kadir.
Mini etegimle gelsem sana
Gece 3 te kahvesi bitmis gibi.
Ozlenmis adam.
Silinmesiyle kahreden yazar. Sözlükte çizgisini bozmayan nadir yazarlardan biriydi. Asla tepeden bakmaz her mesaja cevap verirdi.

Neden silindi sanki?
Gidişinin 4. Haftasında kendisini anmak adına mini eteğimi giyip gecenin bi vakti kapı kapı dolaşıyorum :\
yılların kadim trolü.
efendiydi, sevilirdi, zart diye gitti.
iyi olmadı gidişi. alışkanlık olmuş, arada kafa dağıtmak adına halen girer entrylerini kontrol ederim.
olaydı iyiydi. *
özlenen, klas yazar.

geldiysen bi ses ver arkadaş ya.
bu adam o kadar emek verip gitmiş ya sözlükten, o emeklere ben bile acıdım. yazık... bu kadar üretken bir yazar kaybedilmemeliydi. yedekleme yaptıysa, açsın bir site, okuyalım. lütfen... site açarsa; bir arkadaşı, dostu haberdar etsin sözlüktekileri. biz girer okuruz.
unutmadık reis yazarı.
özlenen başkan.
şimdilerde özlenen yazarlar diye tirrik tiriik yazarları canciş kontenjanından yazıyorlar amk.

özlenen, efsane, mütevazi ve klas yazar.
Ozlenen baskan.
bu yazarın neden gittiğini açıklayacak kimse yok mu? senelerce yazıp, belki 50 bin entry girmiş adam troll'lükten uçmuş olamaz. deli olacağım ya. getirin şunu şuraya. bir şey yaptıysanız, özür dileyin.
naif ve esprili tarzıyla sözlüğe renk katmış bir yazar.
Gelmis gecmis en özgün en prensipli en en en efsane yazar.
Ozledim hulan be.
Özlenilen yazardır nickinden bile efsanelik akıyor.
Önünde oytunun bile selam duracağı efsanevi yazardır geri gelse keşke.
Dönmesini canı gönülden istediğim efsane.
buradaysan nolur mesaj at valla kimseye söylemeyeceğim. çok özledim seni..
iddia ediyorum, bunun kadar özel ve kendine özgü bir yazar olmadı. çok farklı bir enerjisi vardı okurlar üzerinde. ne oldu, neden gitti bu adam ya? açsın bir yerde blog, orada okuyalım. senelerdir çok yazarlar okudum, beğendiğim çok yazar oldu, hepsi zamanla aklımdan çıktı ama morganize isler'in yokluğunu hep hissediyorum. gerçek bir eksiklik. gerçekten efsaneydi.
özlenen silik yazar, okuyorsan selam olsun.