bugün

uykudur, direk duyguduruma ve bünyeye reset atmaktır uyku. ama sadece bir daha moraliniz bozulana kadar geçerlidir bu.o yüzden stresli ortamlardan insanlardan kaçının.
morali bozmamak.
Kisiye gore degisir, bana sigara ve uyku.
Duygularınızı ateşe verin o zaman moral diye bir şey kalmayacak bozulması gereken.
Bana mesaj fışkırtmak.
Camfrog sonmezdir.
Hala tam olarak bulamadığım şeylerdir.
Muhabbet.
bir film patlat, hava kararınca çık dışarı boş sokaklarda biraz dolaş ve düşün en sonunda yat zıbar sabaha hiç bir şeyin kalmıyor.
Şarkı söyleyin. Sesiniz kötüyse üzülecek daha büyük seylerinizin olduğunu düşünün moralinizi bozan şeye sukredip uyuyun.
Gözleriniz kan çanağına dönünceye kadar dizi izleyin. E2'den cnbc-e'ye, cnbc-e'den e2'ye.

Konuşacak bir insan bulabiliyorsanız onunla konuşun. Tek ihtiyacımız olan bir insan.
bozanın anasını sikmek evet açık ve net başka bi şey olamaz veya uyumak ama ben diğerinden taraftarıyım.
Gece vakti balkonda icilen cay ve sigaradır.
annenin dizine yatmak, dertleşmek.
arkadaşım, hem de yeşil saçlı bir arkadaşım. ilaç gibi gelir zaten bir süre sonra normale dönmüş oluyorum her zaman .
Rahat konuşabileceğin iyi bir arkadaş.
Sevdiğinize sarılmaktır. Bu kişi anneniz olabilir, sevgiliniz vb. olabilir. Kokusunu içinize çeker derin nefes alırsınız ve bir rahatlama hissi gelir.
bon jovi dinlemek.
Gülmek.
Google A girip yılmaz morgül fotoğraflarına bakmak.
http://www.adabasini.com/...esek-sutu-iciyor-6659.jpg
bana göre, uyku gibi görünüp uyku olmayan şeylerdir.
dua etmek . sure okumak.
Deniz kıyısı.
(bkz: uludağ sözlük) beni her defasında mutlu eden platform. Hele suan gülmekten uyku gitti. Irlandali adamın attığı dayaga yapılan yorumlar 10 numara 5 yıldız.
uyumak.