bugün

ihihiihihihihihihiihih.
arastirmaci.
saygilar.
moderatörlükten anlamıyor. gitsin eminönü'nde bere satsın.
(bkz: dost)

yardımseverdir.
adam gibi adamdır. hatta; '''''>>>>>89<<<<<''''' kiloda 'dünya delikanlı adam' şampiyonudur.

edit: 90 olmuş.
edit 2: ''90''
edit 3: ''''>>>>90<<<<''''
Kadim dostum.. Sevgili ağabeyimdir.. Silinmediysem hala, onu sayesindedir..

Şaka la tanımıyom kendisini aq.
duyarlı bir moderatör.

nedense her zaman sempati beslemişimdir.

neden aceba?

sevgiler.
Nicki sayesinde sevdiğim mod. Tabi daha sonra sigarayı bırakma macerası somut bir sempatiye dönüştürdü. Darısı başımıza.
Aga bu nedir şekersiz limonata gibi.
Akp döneminde moderatör olmuştur. insanlara yakın davranıp övgülerini alır. Akabinde ve kabinde seviştiği gözlemlenmiştir. Allah'ın bir kulu olduğunu bilir fakat coolluğu ön plana atar. Böylece kızları kendisine çekmeyi ister, bazen başarılı olabilir. Benim gözümde hayırsız bir adamdır. Facebook'tan paylaştığım şarkıları kaldırır, kaldırdın mı dediğimde hayır gizledim der. Sanki çok başka şeyler. Klasik müziğin en iyi müzik olduğunu zanneder, öyle olmadığını kendi de bilir. Arada r&b dinler lakin kimseye farkettirmemek ister. Çünkü artık klasik müzik dinleyen insan izlenimi vermiştir ve bazı şeyler için geçtir.
nickaltı, kamyon arkası yazılarla dolan mod. beresi ile meşhurdur.
aslında iyi biridir. kızların burayı tercih sebebi olabilir. yardımsever nazik biri izlenimi verir.
nedense bana Sözlüğün en gariban adamı gibi geliyor ama gel gör ki, o biiiiir moderatör kişisi. bakmayın öyle durduğuna istese bir gün içerisinde sayısız yazarın ipini çeker o kadar da kudretlidir. şaka maka iyi insandır, samimidir, ha bir de sağlam kumarbazdır. şu an onun tüyolarıyla hayata tutumaya çalışıyorum. sen çok yaşa moonlight reyiz. *
(bkz: kuru yeri kaldıysa ben de yalamaya geldim)
tutarsa sözlüğe anlık mesajlaşma modülü eklemesini istediğim yazar. dıırırın diye titreşim sesi de olsunlu.
kendisinin artı verdiği yazarlar bunu büyük bir gururla anlatıyor. la beni neden artılamıyor bu moderasyon. neden ha nedeeeen? bana neden üvey evlat muamalesi yapılıyor sözlükte.

eyy moderasyon, eyy üst akıl; benim başım kel mi ki beni dışlıyorsunuz. örselemeyin beni akşam akşam.
Arada entry lerimi oylayan. Tipi aklıma geldikçe güldüğüm tatlı bilgili mod.
Iyi biridir.
allah başımızdan eksik etmesin,

(img:#698638)
ben ilk ata biniyorum munlayt da son ata.

iğrenç espirikler için niki uygun yuzır. seviyos.
yüzüme kocaman bir gülümseme kondurmuştur.

fakat neden göbişler bebiş oluyor?

akapenin oyunları bunlar biliyorum.

sonata 3 çocuk emeline hizmet ediyor.

neyseki bugün kimseyi recm etmeme kararı almıştım.

sevgiler sevgili mod.

size de hepi niv yiır.
Neden ben futbol takımımım son saniye golüyle şampiyon olduğu anı göremiyorum diye yakındığım mod. Abi ben bebiş istemiyorum bana gol ayarlayabiliyoz mu acaba? Yine de sana mutlu, huzurlu bir yıl diliyorun ve bu akşam da nüktenle beni gülümsettiğin için sevgilerimi sunuyorum.
gördüğüm en güzel yılbaşı kutlamasını veya iyi yıl dileğini yazmış mod kardeşimiz. teşekkür ederiz moon, senin de yeni yılın huzur ve mutlulukla dolsun.
kendisine bu güzel parçayı armağan ediyorum.

http://www.youtube.com/watch?v=FSrdvZXALcQ#t=18
(bkz: king of the mod)