bugün

çok çalışkan biri,ne zaman gelsem sözlükte.
sıkıysa zirveye gel sözünün sahibi yazar.
abiliğini gördüğümüz, sözlüklerde namı yürüyen okunası harbi yazar.

sayemizde arada kalmıstır, mahcup etmisizdir. büyük özür ve basarı dileriz.
beşiktaşlı, kaliteli ve eğlenceli , girdiği entrylerle kendisini sevdiren belli eden yazarımız.
elmasozluk ün Medyadan sorumlu medyatik kişisi.*
(bkz: şaşırmak)
akşam akşam msn'mizi bol geyikli tarafıyla şenlendirilmiş,tam yerinde giren esprileriyle,iyice gaza getirmiş,abimiz..*
yardım sever sözlük yazarı.
uzun zamandır altına yorum yazmadığımı farkettiğim, sözlükteki sağlam dostlarımdan, mustakbel asker, geleceğin dansözü * (bkz: dansöz yazarlar), aynı zamanda artık daha az yazdığını farkedip bunu bir an evvel arttırması gerektiğini düşündüğüm yazar kardeşim, üstad.
çekeceği ilk filmde bana başrol verecek olan yazar kişi*. yalnız sanat için kesinlikle soyunmam haberi ola. * *
cantık cantık diye diye bünyemde cantık takıntısı yaratmış.benden kumral ve yeşil gözlü olmasın iyi bir yazar.ayrıcana kötü gün dostu ve ayvalık tostudur... * *
üç gün uyumadan içki masasında muhabbet edilesi yazardır. geyik mi geyik, ciddi mi ciddi, yakışıklı mı yakışıklı**, sözlük celebritylerinden*, her eve lazım kişilik. bir de bana petrus'lan şekil yapan yazardır, güzel marmara neyine yetmiyodur*. bu saatten sonra entryleriyle ilgili yorum yapmak ayıp olur ayrıca.
bir buçuk aydır nickini monta jelemani gibi afrika lakabı olarak düşündüğüm ve bir türlü aklımda tutamadığım yazar.
montaj elemanıymış nicki. çok basitmiş lan.
hatalı bir entry girdiğim için bana doğrusunu hatırlatan sözlük yazarı.
aşağıdaki linkteki arkadaşla * akrabalığı olduğundan şüphelendiğim yazar.

soyisimler tutuyor, ikisinin de on parmağında on marifet.

hmmm, kıllandım şimdi.

http://www.nanzikambe.org/Joseph_Jelemani.html
nickini ilk başta benim de çözemediğim yazar. monta jelemani *. anlamsız bir şey olduğunu düşünmüş, "montaj elemanı" olduğunu sonradan öğrenmiştim.

kendisi, sözlüğün en kaliteli yazarlarından biridir. sözlüğe giriş, kalite kontrol onayım* kendisi tarafından yapılmıştır. sağolsundur, varolsundur...
dördüncü sayfan ben olayım istediğim yazardır*. (bkz: entry iyileme mafyası)'nda ortağımdır, "can montajelemanı" dır.**
son yazdığı entry e +20 eklediğim yazar
redwinemania ile beraber entry iyileme mafyasının beyni**
(bkz: o ağustosta asker)
(bkz: en büyük asker bizim asker)
askerliğini lejyoner olarak amerikada yapması için imza kampanyası başlattığım, hatta gerekirse bir amerikalı başkan veliahtı bulup (bkz: franz ferdinand) sırp kılığına girerek vurup 3. dünya savaşını başlatarak amerikaya ordu gönderimini sağlayacağım yazar kardeşim.
2000. entrysini canıgönülden kutladığım, nice 2000 entrye dediğim, hatta hangi arada 2000 tamamlamış ki, sanki hiç yazmamış gibi pırıl pırıl diyerek de 'o kadar yazdın bir farkedilemedin' anlamı içeren imalı bir söz ettiğim, üzerine bir de lmwh patlattığım, şaka bir yana bol bol yaz, senin gibi yazan adamlara çok ihtiyacımız var dediğim ustad.
"bir insan bu kadar mı temiz yüzlü olur yaa" dedirten (bkz: dedirten) 2000 entry barajını aşmış en kaliteli yazarlarımızdan biri..tanışmak için can attığım manevi abim*..inşallah bir gün istanbul'a gelir de(zirveye de olabilir) yüz yüze görüşürüz.. (bkz: tembel insan) * * ..montajım elemanım.. *
hakkında bu kadar entry girilince montajı bırakıp yönetmen oldu sandım. herkes nickini sonradan çözmüş. bende onlardan biriyim ne yalan söyleyeyim. * * buralar sazlıkken tanırdım. fakat kişisel sebeplerden giremeyince 2000 falan yapmış kendine. hayırlı olsun diyorum.

geç gelen edit:* yönetmenmiş zeten.! oscar alırsın inş.
vay be 2000 de oldu demek dediğim yazardır. yalnız daha çok yazması için kampanya başlatmak istediğim, 2000. pardon 2006. entrysini kutladığım yazardır.
hayatı boyunca bursa'dan dışarı adımını atmadığı halde msn infosunda dünya'nın dört bir yanında çekilmiş fotoğrafları bulunana uuser. cep telefonundan çektiği kendi fotoları ile scanner'ından scan ettiği kartpostal resimlerini gerçekten çok iyi sentezleyip montajlamış **. ayrıca sazan gibi oltaya gelmeyen uuser. *