bugün

Amaçları, siyasi fikirleri umurumda olmadan bir güzel alıp okuyabiliyorum. Bize ne siyasetten, git oyunu ver kapat konuyu. Mizah dergilerinde sadece siyaset mi konuşuluyor. Arzu eden almaz olur biter. Yolculuklarda, uyumadan önce veya Akasya Durağı varken muhteşem alternatif oluyor. Bunu eleştireceğinize mizah duygunuzu geliştirin. Bir elinize bu eleştirdiğiniz mizah dergisini alın, bir de televizyonu açın bakın bakalım hangisi daha mizah.
Mizah dünyanın en ciddi işidir.
Gerçekleri en güzel yolla anlatan mizaha gereksiz diyen zaten basmakalıp düşüncelerle yaşıyordur.
--spoiler--
- dünyayı mahveden nükleer savaş neden çıkmıştı biliyor musun?
+ neden?
- insanlar fazla ciddiydi de ondan.
--spoiler--
(bkz: dünyayı kurtaran adam)
olmayan durumdur. yoktur böyle bir şey. bizler telefon konuşmalarımızı bile dinliyorlar mı lan acaba diye sürdürürken o adamlar konuşuyordu durmaksızın.
Internetin neden olduğu durumdur. Ayrıca sürekli solculuk saksakciligi yapan mallara para kazandırmak istememektir.
tam tersidir.

iktidarlar kendilerine karşı yapılan eylemlere nasıl cevap vereceklerini bilirler.

(bkz: toma panzer biber gazı)

yalnız mizah karşısında çaresizdirler.
11 yaşımdan başlayarak düzenli mizah dergisi okuruydum.
Son 4 (Dört) yıldır, mizah dergisi almıyor, sonuçta da okumuyorum.

TV kanalı olarak Düğün TV var, A9 (Adnan ve kedicikleri ile şaklabanları) var, evlilik programları var ve arada inanılmaz güldüren tartışma programları var.

Niye mizah dergisi, alayım ki? Son zamanlarda bir de Facebook var ki, hepsinden harika...
istanbul'da yaşayanlar için geçerli olamaz.
istanbul anadolu yakasında oturup, vapurla avrupa yakasında okula ya da işe giden pek çok birey yarım saatlik yolculuğunu mizah dergileriyle şenlendirir.
Gereksiz bulan herkes vereceğim adrese gönderebilir. Karikatür lan bu. Mizah kadar güzel birşey var mı?
gereksiz bulan okumaz olur biter tartışılacak bir konu değil.
gırgır, mikrop, limon bunlar çok başarılı örneklerdi
zamanında gırgır bir milyon satışa ulaşıp dünya çapında üne ulaşmıştı.o zamanın en iyi yazarları çizerleri bu dergilerdeydi.
şu an ortam değişti belki yine iyidir mizah dergileri
haksızlık etmiyelim.
kendi adıma mizahın zirvesi şu an zaytungdur.
çok kalite mizah yapıyorlar.
Mizah dergilerinin gerekliliği üzerine konuşulabilir.

Ha mizahtan kastınız misvak denen şempanze ordusu ise ayrı.