çok meşhur likit alllıkları rezalet olan kore markası. sürdükten bir saat sonra allık yok. nereye gittin kolonya mısın sen uçup gidiyorsun ben heidi gibi gezmek istiyorum kardeşim insan ayıp olmasın diye iki saat falan durur bari.
saten fondöteni miss gibi olan marka, 48 saat kalıcılık sözü verse de 8-9 saat bandındadır.
Night repair ampul kremleri bana göre estee lauder night repair onarıcı serumlarından daha iyi.

Night repair ampul kremini balm Stick şeklinde yapmışlar. Balm stick kremleri Kore dizilerinde kızlar yüzüne sürerken görüyordum. Merak ediyordum. Bulunca hemen aldım. Çok pratik. Sıvı ampul kremleriyle aynı etkiyi gösterir mi bilmiyorum deneyeceğim.

görsel
Merve hanım bende her rengi var. Lipbalmına da bayılıyorum.

Nervio hanım, power block güneş koruyucu favori ürünüm. Renklendiricili olduğu için kapatıcı görevi de görüyor.

En son iş arkadaşıma bu markanın bakım setini aldım. O da aşık oldu.

görsel
Power block güneş kremi..
Aşkım canım bebeyiiim.
Kore menşeili kozmetik markası.
Likit allığı ve pembe tonlu güneş kremi kırmızı çizgim. Ne sürsem kabaran alerjik cildime ağır gelmeyen ender markalardan.

Edit: pembe tonlu dediğim koruyucu power Block muş. Seviyoruz bu işleri.:)
Güneş kremleri efsane olan marka, üstüne tanımam bir çillibom olarak.
Aşkım, ömrüm diyeceğim Kore markası.
Koreden neden getiriyorsun türkiyede var, liste yapayım ben sana.
Güneş kremlerini çok severek kullandığım marka.
Hediye etmek icin bundan getirticem koreden...

Tavsiyesi olan? Erkeem ben hic anlamiyorum.
güneş kremlerine aşık olduğum kore kozmetik markası.
Cilt bakımı ürünlerinde başarılı bir Kore menşeili marka. Bazı ürünleri, Fiyatları el yakan Birçok markayla kapışır. Kapışıyor da.
bb kremi çok güzel olan kozmetik markası.

fondöten gibi yapay durmuyor, kapatıcılığıyla da gerçekten piyasadaki pek çok bb kremi sollayıp geçiyor. bb kremin atası missha'dır denebilir.

normalde makyaj yapmam ama düğün, kına gecesi derken daha önce alıp kullanmaya fırsat bulamadığım ürünlerimi kullandığım için yazmak istedim. yazmak çok güzel.
kesinlikle bb kremlerine sahip olunmalıdır. kapatıcılığı gayet yüksek ve makyaj yüzünzde gayet doğal duruyor, sivilce falanda yapmıyor ürün zaten bitkisel.
tüm ürünlerinden inanılmaz derecede memnun kaldığım marka. özellikle bb kremleriyle nam salmış. bb krem konusunda missha dan daha iyi bir marka henüz yok... ayrıca en güzel özelliği de web sitelerinde tüm ürünlerini detaylı olarak tanıtıyorlar ve siparişinizi 1 gün içinde teslim etmekle kalmıyorlar özenle hazırladıkları siparişinizin içine bir sürü hediye numune ürün koyuyorlar. kapıda ödeme seçeneği ise bir diğer güzelliği. kendilerine aşığım... aynen devam diyorum efendim...

http://missha.com.tr/