bugün

attan inip eşeğe binmese bari teknik direktörüdür . türk takımlarındaki bütçe problemi nedeniyle başarısız olabilir ve tabii oradaki sistemi oturtmuş da başarıyı sağlamıştır . bizim ülkede 2 mağlubiyetten sonra istifa sesleri yükseliyor ne yazık ki .
beşiktaşa hayırlı ve uğurlu olsun... çok büyük işler başaracağına eminim ben... uefa kupası bekliyoruz bu sene had inşallah...
beşiktaşa hayırlı ve uğurlu olsun... çok büyük işler başaracağına eminim ben... uefa kupası bekliyoruz bu sene had inşallah...
türkiye ye gelmeyeceğini bile bile geleceği yönündeki haberlere kendimizi inandırıp sevindirmede üstümüze yok. milletçe şizofren olduk haberimiz yok. lucescu türkiye ye belki öldüğünde gelebilir, bir yazarın dediği gibi çamlıca tepesine türbesi yapılabilir.
görsel
galatasaray ve shakhtar donetsk ile iki avrupa kupası kazanmış, türkiye'de ayrı takımlarda iki yıl üst üste şampiyonluk yaşayan üst seviye bir antrenördür kendisi..
Beşiktaşa kime 4 milyon vermişlerde bana verecekler diyerek ayarı vermiş hocadır.

--spoiler--
“Türkiye’de sürekli benimle ilgili haberler yapılıyor, üstelik benim ağzımdan çıkmış gibi gösteriliyor. Bunların hepsi asılsız. Yıllardır ‘Lucescu Türkiye’ye geri dönüyor’ dediler ama gördüğünüz gibi hala burada çalışıyorum. Bu haberler beni zor durumda bırakıyor. Sözleşmem devam ederken, başka takımlarla görüştüğüm izlenimi yaratıyor. Kimseyle görüşmedim. Bir haftadır tek düşündüğüm Karpaty Liviv maçını kazanmak ve Şampiyonlar Ligi’ne gidebilmekti. Herkes benim geleceğimle ilgili haberler yapıyor. Şu an buradayım ve ayrılmayı düşünmüyorum. Aziz Yıldırım Beşiktaş ile anlaştığımı söylemiş. Gidin kendisine sorun, benimle ne zaman konuşmuş? Beşiktaş kime 4 milyon Euro verdi de bana verecek? Önümüzde Dinamo Kiev’le oynayacağımız Kupa Finali var. Şu anda başka bir takımı değil sadece bu maçı düşünüyorum. Geleceğimi Aziz Yıldırım veya Türk medyası değil ben belirleyeceğim.”
--spoiler--
içip içip aranan eski sevgili.
beşiktaş' a geleceği haberleri çıkan başarılı teknik adamdır. bir beşiktaşlı olarak bu adamın bize gelmeyeceğini çok iyi biliyorum ama cinconlular neyin kafasında onu anlamadım. lan olum teklif edecek olan biziz, isteyen biziz ama siz bizden daha aktifsiniz. sende biliyorsun bu adam beşiktaş' a gelince ligin anasını ağlatacağını, ortalığı kasıp kavuracağını ama gelmeyecek lan olum bu adam gelmeyecek. korkma fazla.
hakkında aynı basın kuruşuşlarından birbirini tersleyen haberler var.

http://www.fanatik.com.tr...esiktas-aciklamasi-605691

http://www.fanatik.com.tr...yasi-gercek-oluyor-605677
70 yaşındaki adamı getirip geleceğe yönelik planlar yapılması ironiktir.
görsel
bu akşam fener'in bal kutusuna çomağını sokacak gedikli aslan.

http://www.uludagsozluk.com/r/mircea-lucescu-642036/
Şu adam çok büyük hoca! hani terim, Şenol Güneş, Denizli falan diyoruz ya hepsi yamak kalır yanında!
aklı olan takım şu hocayı alır ve basar 7-8 yıllık sözleşme, bakar keyfine!
vakti zamanında bizim büyük yorumcularımız tarafından, maçlarda köylü gibi giyindiği için eleştirilmiş teknik adam.
Anasına selam yollanan Romanyalı çirkef. Evet.
tam bir kurt.
kıvırcık saçlı kahramanımızdır.
Adam gibi adam. Galatasaraya kıyak yaptı yine şapşik.
şu ana kadar türkiye'de görev almış olan en iyi yabancı teknik adam. daha iyisini göremedik.
Lucescu fener'de! hem de tam içinde.

Yayın geliri kıyağı için teşekkürler Büyük efsane.
yarragı masaya vurmuş feneve bilezik gibi geçirmiş efsane teknik direktör.
(bkz: lucescu istanbul da)
''fenerbahçe tarihinin en iyi takımını kurdu.'' gibi gaz bi cümleyle maçı basın toplantısında kazandı aslında bizim tilki ekrem.

bu arada fenerbahçe'nin en iyi kadrosu da yarı final veya kupa oynayana kadar kesinlikle deividli, alexli, luganolu kadro. tartışılırı yok yani.
fenerbahçeye övgüler yağdırması aslında onun alışık demeçlerindendir.

beşiktaştayken de yapardı. valencia maçı öncesi, bizim takımı yerin dibine sokup valencia aslında laliga nın en iyi futbol oynayan takımıdır demişti.

roma maçı öncesi de shaktardayken, roma eski günlerine geri dönüş yapıyor dedi.

lucescu, sınavdan sonra kötü geçti diyip ama 90 alan enteresan öğrenci gibidir.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar