bugün

saç folikülleri üzerine dolaylı değil de doğrudan etkisi olan madde. Özellikle saç folikülündeki dermal papilla hücrelerinin minoxidilden en fazla etkilendiği ve bu hücrelerde özellikle adenozinin düzenleyiciliği altında gelişmeyi tetiklediği öne sürülmüştür.

ayrıca (bkz: saç dökülmesi)
Yüksek tansiyon tedavisi için ağızdan alınarak kullanılan bir ilaç. Aynı ilacın tablet değil de losyon olarak üretilen şekli, Rogaine piyasa adıyla saç dökülmesine karşı kullanılıyor.
dünya üzerinde gözle görülebilir saç çıkartıcı ve dökülmeyi durdudan lider losyon
Kullandığın sürece ölmemiş saç köklerini canlandırıp çıkartan, offf hergün kullanmaktan sıkıldım deyip bıraktıktan kısa bir süre sonra çıkan saçların dökülmesine mani olamayan, amerika'da fda dan saç çıkarır onayı almış bir kaç ilaçtan bitanesi.
Genç yaşta kullananlarda 1-2 ay içinde sonuç gösteren ama bırakınca etkisi aynı hızla kaybolan, kaşıntı ve kepeklenme gibi yan etkisi bulunan denenmeye değer bir ilaçtır.
saç çıkarma iddiasında bulunan bioxcin vs. gibi kozmetik ürünlerden tek eksiği, kozmetik ürün değil de tıbbi ürün olarak satılmaya çalışılması, dolayısıyla da reklamının yasak olması olan losyon. ayrıca onlardan daha başarılı olduğu söyleniyor, biliniyor, laboratuvarlarca da kanıtlanıyor efendim.
biotin ve çinko tabletlerle desteklenen bir tedavi sürecinde daha kısa sürede daha iyi sonuç verdiği gözlemlenmiş mucize ilaç.
abdullah

tüysüz olduğumdan dolayı önceden adımı söylediğimde insanlarda bir gülümseme oluyordu. sakallarım göğsüm için kullandım. 1 ayda harika oldu. şimdi tam bir abdullahım

şeklinde bir yorumu bünyesinde barındıran üründür.*

edit: şaka değil cidden var.
" abdullah

tüysüz olduğumdan dolayı önceden adımı söylediğimde insanlarda bir gülümseme oluyordu. sakallarım göğsüm için kullandım. 1 ayda harika oldu. şimdi tam bir abdullahım

şeklinde bir yorumu bünyesinde barındıran üründür. " abdullahın dediği gibi kullandım ve sakalımın az cıktığı yerlerde özellikle dudak kenarlarında 1 ay içerisinde gözle görülür etki oldu
inşallah bir faydasını görmek istediğim ilaç. Sac çıkartıp olanı da dokmuyormus.
iran menşeli olup internet üzerinden tanesini oniki tl'ye bulabilirsiniz. emsallerindeki gibi sıkmalı değil damlatmalıdır.
herkese renkli günler
kullandığınız bölgede kılıcal damarları uyararak o bölgedaki kan basıncını arttırır ve beslenen kıl kökleri büyümeye başlar. bende bu zımbırtıyı kullandım. ilk başlarda saç çıkıyor diye seviniyorsunuz. sonra vücutta yan etkiler yapmaya başlıyor. kalp çarpıntısı yaptı çok fena mesela. bide kana karıştığı için vücudun her yerinde kıllar deliriyor. benim kirpikler uzayıp kaşa değecekti neredeyse. ayrıca yanakta ve tüm suratta kıllar çıktı. koluma bir bakıyodum diğerlerinin 3 katı uzunlukta kıllar var. ayrıca kullanmayı bırakınca çıkardığı saçlar kısa süre içinde dökülür. almayın aldırmayın.
ficutta kıllanma yapmayan bir ilaç , en azından bende.
faydalıdır efendim. zaten saç için değer.
fayda sağlamasını umduğum ilaç okuduklarıma göre tavsiye edilir ve işe yarar bir ilaçmış http://www.minoxidil.web.tr burada da gayet uygunmuş
minoxidil bilgi ve sipariş içün önerebileceğim bir site. http://www.sakalcikaricilosyon.com
kafası seyrekleşmiş bir arkadaşımın 12 yaşındaki kardeşine uyurken "şaka" amaçlı püskürtmesi sonucu bir anda 10 yaş yaşlanmasını sağlayan ilaç.
''kellik tarihe karışıyor.'' reklamlarıyla iddialı bir giriş yapmış firma. etkisinin görülebilmesi için en az 4 ay kullanılması gerektiği söylenmekte. orjinal ürün incelemesi için, http://www.minoxidil-tr.com/
kendim 3 aydır kullanıyorum işe yarar gibi gözüküyor. dihidroksi testesteronun sac köklerine verdiği hasari azaltan bir sprey.
saç/tüy/kıl çıkardığı iddia edilen deri spreyi.

22 yaşıma rağmen hala tamamlanmamış sakalımın boş yerleri için kullanayım dedim.
illacın etkisini göstermesi 3 ay kalıcılık sağlaması 6 ay gerektiriyor imiş.
açıkçası ben sihir gibi hızlı etki beklediğimden ve hergün ilacı yüzüme sürmeye üşendiğimden 3. haftada kullanmayı bıraktım, biraz maliyeti de etkili oldu ama inanın insanın saç sakal için veremeyeceği para yok.

Neyse bıraktıktan 2 hafta sonra hiç tüy müy olmayan yerde tüyden kalın kıldan ince bir şeyler çıkmaya başladı , gürleşir mi bilmiyorum.

Zaten benim yapmak istediğim de buydu köse değilim sakalımın zaten çıkacağı vardı bu ilaç sadece gereken ilk kıvılcımı sağladı diyebilirim.