bugün

dizini dövmeyecektir.
bir yobaz.
hbbia nın ta kendisidir.
Mutlaka başkalarının kızına kem gözle bakmıştır, haysiyet fukarası.
ne tutucudur ne yobazdır ne de şakirttir. ufak anadolu ilindeyse hiçbiri değildir. yaşadığı şehrin şartları onu gerektirmektedir. kısa kollu giydiğinde bile abazanların ağzının suyu akmaktaysa bu baba buna nasıl izin verebilsin ki?
eğitimsiz babadır.
yobazdır. sen niye kısıtlıyorsun kızının özgürlüğünü ?
baba ister karşı çıksın isterse çıkmasın kızların yaptığı bir durumdur sadece izin vermeyenler durumdan bi haberdir.
"üff.. peki tamam.." diye gidip pantolon vs giyilmesine sebep olacak babadır.. bi rahat bırakın yaa..

edit: oha! ne çok dar beyinli varmış. eksileyin ki zihninizdeki eksiler azalsın biraz. belki düzelirsiniz.
adamın dibidir. yok teknoloji çağının insan doğasını değiştirmediğini bilen babadır.
oğluna, sevgilisiyle buluşup rahat rahat gezebilmesi için harçlık verip; kızı aklında namus mefhumuyla bütünleşmiş olduğu için ona karşı farklı bir muhafazakarlık diliminden anlam biçen baba hangisine iyilik yapıp geleceğini düşünmüş olabilir?
Babadır, adı gibi kendide babadır.
Kızını önemseyen ailesinin ahlakını muhafaza eden elalemin diline düşmek istemiyen babadır.
türk erkeklerini bilen babadır. çünkü o da erkektir.
bacaklarını teşhir etmeye çalışan kızının erkeklerin salyalı bakışları altında seyredileceğini tahmin edebilen bir babadır. acilen o bacakları kırması gerekir.
Adamdır. Kızını düşünen babadır.
izin verse de vermese de giyilir o etek.

ulan sanki herkesin babası emekli evde oturuyor.

haa yakalarsa öttürür. ayrı mesele .

not bu entry nevi şahsına munhasir konu için yazılmıştır. sosyal mesaj kaygısı içermez.
eğer kızı bunu giymek isteyecek zihniyette ise ve bunun için babayla kavga ediyorsa Allah o ailenin yardımcısı olsun. aklı başında, hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah.
Kızının fazla üstüne gitmemesi gereken babadır.
Bir baba olmadığım için empati kuramıyorum ama çok fazla baskı yaparsa ters tepki gelebilir.
"yavrum ee altına bir şey giymeyecek misin?" sorusu ile dişini gösteren babadır.
Olması gerekeni yapan babadır.
ailesinden öğrendiğini kızında uygulayan geri kafalı babadır. kızını kendi sperminden doğdu diye kendisinin sana dar kafalı.
Kızının erkeklerin hayallerine malzeme olmasını istemiyordur. Haklıdır.
kızına karışabilen babadır.

benim babam bana hiçbir zaman hiçbir konuda karışmadığı için hiçbir zaman mantık dahilinde yorum yapamayacağım babadır.
hep kendi istediğimi aldım, giydim, yaptım.
teşekkürler baba.
en azından kendi hayatımı kendim belirliyorum.
her konuda.
erkeklerin ne kadar kötü bir yaratığa dönüşebileceğini bilir.
kızı cahildir toydur. henüz bilmez. bilmesin de.
yobazdır. erkeklerin kızını dikizleyeceğini düşünecek kadar alçalabilen bir baba; düşünceli değildir, sapıktır.