bugün

(bkz: kernel bakiretus)
(bkz: vernelleyin yumuşacık olsun)
--spoiler--
bi' defa hem bu enteresan kıyafeti giyip hem de sürekli elleriyle aşağı doğru çekiştiren türk kızlarına acayip bi' antipatim var, en başından belirteyim. yahu bir tek mini etek giyince mi namusunuz kabarıyor alla'sen sizin? hele araba kullanırken kucağınıza çanta koymalar falan da ne oluyor, anlam veremiyorum. madem bu kadar rahatsızsın giyme kardeşim! etek boyu diz altını geçeni sikiyorlar mı bu memlekette?
--spoiler--
(bkz: adam haklı beyler)

ama yazının devamında yine hormonlarına yenik düşmüş. gerçekten nedir bu hem mini giyip hem namuslu numarası yapmak. geçenlerde ne idüğü belirsiz şahsiyet anna kournikova da böyle giymiş miniyi ama kitapla kapatıyo insan da şaşırıyo tabi herkesin kaşar bildiği annanın yaptığına bak diye. hani şık olacam diye giyyosan bi sürü uzun etekli şık elbise var. hani böyle rahat ediyorum diyosan aşağı çekiştirip durma sanki zorla mini giydirilimiş gibi de milleti rahatsız etme.
bu kızlar bakire mi bilemem ama bu adamın beyni kesinlikle bakire değil.

tanım: çürütülmeye mahkum tez.
(bkz: yine yeni yeniden kernel)
(bkz: olabilir olmaya da bilir garantisi yok)
(bkz: kernel amadeus un bakire olmamasının nedeni)
(bkz: tüm genellemeler yanlıştır)
genellemenin bu kadar saçma olanına ilk defa rast geliyorum.
(bkz: bacak bacak üstüne atan kız bakire değildir)
sapıklığa bakar mısınız? mini eteği sevmeyebilirsin. Ama bir gün annen ve kardeşin, ya da çok sevdiğin birisi gelirse karşına mini etekli. bu entry aklına gelsin.

bacağını kapayan bir bez parçasının 3-5 cm uzunluk-kısalık farkından, bekaret testi yapan bu genç dimağlar için birer alkış istiyorum.
- kız ayşe, mini etek giyelim mi lan?
+ giyelim anasını satayım, bu sayede bakire olmadığımızı anlatırız, hem de olur ya, sevişme durumu olursa bu yakınlarda, hemen sıyırıveriririz.. oh süper!

bir alkışta, sevişmenin zarla ilintisinden bahsedip, sapıklığa peşkeş çekenlere gelsin. zaten bir kadın sadece bekaretinin gitmesinden korkar değil mi? bunun psikolojik başka sonucu olmaz. et beyinliler.
acayip basit bir başlık,herhalde bu başlığı yazan kişinin çevresindeki mini etekli kızlar bakire değil onun için böyle bir genelleme yapmış.mini etekte giyse giymesede önemli olan bakire olmuş olmamış önemli değildir önemli olan insanlıktır.
neden sen her organını kullanabiliyormusun ki bunu test edeceksin diye düşündüren hatta çıldırtan önerme.
(bkz: kendinden biliyor)
saçmalamanın en makul açıklamasıdır. popüler olmak için 'troll' olmak ne kadar aptalca geliyorsa bu da öyledir. ya hssktr diyorum sana hssktr!
(bkz: genelleme yapim derken siki tutmak)
http://www.swfme.com/swfs/109229siklemiyoruz.swf
namus, eteğin boyu ile değil, giyenin soyu ile alakalı olan bir kavramdır. ayrıca, bakire olarak evlenip sonradan kamu kullanımına açılan kadınlara göre, evlenmeden bir çok şeyi yaşayıp evlendikten sonra tüm hayatını (aldatılmadıkça) eşine adayan kadınlar çok daha makbuldür. ve son olarak, mini etek konusunda bu kadar engin görüş !! sahibi olan arkadaşlardan, bir de çarşaf giyip içine külot giymeyenlerle ilgili görüş alalım..
(bkz: hassiktir diyoruz hassiktir)
(bkz: kernel amedeus ve onun tespitleri)
10 yaşındaki kızlar da mini etek giyiyorlar. kolpa söylemdir.
tamamen saçmalığın en önde filama tutanıdır zira mini etek giyen bıza bakire değildir diyen adam şort giyen erkeğede tecavüzcü diyebilir. o zaman bütün insanlar bu adamın zihniyetine göre ya kaşar ya sapık.

elalemin orasının burasının ayarı sana mı kaldı mia koim denilesi tespit.koim koim koim.