bugün

o zaman erkeklerde kısa şort giydiğinde gayler tarafından tecavüz edilebilir. böyle düşünenlere haktır götünüzü kollayın.
ülkece yuvarlak yapacaksın böyle eski yeşilçam filmlerindeki gibi ortada döndüreceksin yumruk ata ata.. bayılacak ayıltacaksın bayılacak ayıltacaksın arada tedavi edeceksin güzelce ölmesin diye sonra aynen devam. yıllar sürecek böyle her yumruk yediğinde beyni oynayacak lengir lüngür..

ölüm böylelerine kurtuluş arkadaş bunu kendisine hak görenin eceli gelse yaşatmaya çalışacaksın hayattaki tüm acıları çeksin deyyus..
uçkuruna sahip çıkamayan erkektir.

mini etek giyince ne oluyor? bahaneleri "mini etek giydi, tahrik etti" oluyor.

peki 3-4 yaşındaki minik kız? o da mı mini etek giymişti? bu sefer ne bahane uyduracaksınız?

o değil de, kendinize sahip çıkamayacaksanız evden çıkmayın. biz, bunu hak edecek hiçbir şey yapmadık/yapmıyoruz.

herkes, dilediğini giymekte özgür. bu özgürlük, asla ama asla, erkeğe tecavüz etme hakkını vermez.
Bu tür başlıklar direkt kapatılmalı, tecavüzü meşru hale getirmeye zemin hazırlıyor.
kahpe dölü olan, öldürülken cesedine sıçılması gereken erkektir.
işte bunlar meşhur olmaya başladı, alman turist artık ispanya´ ya gidiyomuş, sat1´deki programda söylediler.

türkler o kadar çok turist gelmesine rağmentesettürsüz kadını orospu gibi görüp öyle muamele ediyolar, dendi.

eskiden büyük tepki gösterirdim böyle şeylere, bu sözlükte yazmaya başladığımdan beri doğru diyolar, gitmesinler türkiye´ye diyorum.

ben tepki göstersem, yazılı twitter da falan, eskiden böyle bi söylem geçince o adamların sayfasına girip 40 tane falan twitt atıyodum.

şimdi ulan bi alman kadına mini giydi diye tecavüz etcek olurlarsa, twitt atınca o tecavüüzcünün suç ortağı olurum, diyorum.

ben türkiye´ye kimseyi yalnız tatile göndermem almanya´dan....geçen bi kız bana türkiye´ ye gidiim mi çok güzel diyorlar, dedi, gitme orda sana tecavüz ederler, dedim... fransa´ ya gitmiş, iyi etmiş.

siz de işte kendi kendinize sözlük köşelerinde sapıklıklarınızı coşturun.
kuran'a göre herhangi bir suç işlememiştir, çünkü tecavüzün hükmü yoktur.
suç işlemiştir, sonuçta karşısındakine zarar vermek bir suçtur ve cezası olması lazımdır. bunun suç veya suç değil olduğunu tartışmak bile gereksizdir. kimse birilerinin arzularını tatmin etmek zorunda değildir. yani ağır yazarsak her ereksiyon halinde penisi kimse indirmek zorunda değildir.
Seks işçisine, çıplak ya da minili ya da tesettürlü ya da burkalı kadına veyahut 4 yaşındaki bebeğe tecavüz eden erkek ayık bir şekilde hadım edildikten sonra çukura gömülüp taşlanarak öldürülmelidir.

Cesedi de ibret olması için şehir köy kasaba meydanında çürüyene kadar bırakılmalıdır.
"Giyin bi minide tecavüz edek" dedittirir.

(bkz: tecavüzde mi etmeyeah)
(bkz: hırsızın hiç mi suçu yok)
giyotinliktir, sikini kesip götüne soksanız yeridir.
Tahrik olmuş erkektir. Açık saçık giyinmek marifet değildir.
anasının, ablasının etek giymek süretiyle tecavüze uğraması durumunda ağzını açmaya hakkı olmayan ittir.
Çarşaf giyen kadına tecavüz eden erkek gibi aynı bokun püsürüğüdür.
http://www.google.com.tr/...,i:60&tx=74&ty=60
has pezevenktir. döl israfıdır. tek temennim *açlıktan kudurmuş bir abazan kolonisinin kendisini tecavüz ede ede öldürmesidir.
erkek değildir.
mini etek giyen erkeğe tecavüz eden kadınla aynıdır, tecavüzcüdür puşt.*
her bmwli adamin arabasini kacirin her villayi soyun o halde. insan o mini etekliye hayranlikla bakabilir, onu arzulayabilir ama tecavuz etmesi kabul edilemez.
mini etek giyen kadına tecavüz eden, erkektir. * karşı tarafın mini etek giymesi hukuken ağır tahrik şartlarında yoktur. içinde mini etek geçen bir ağır tahrik örneği vermek gerekirse; bir sms içeriğinde " akşam sana mini etekle striptiz şov yapıcam bebeğim" ve gerçekten o akşam mini etekle striptiz yapılırsa, ağır tahriktir. cidden çok ağır bir tahriktir, bildiğin gibi değil, öyle böyle değil ve tecavüz kaçınılmaz bir hal almıştır artık.

not: mini etek giyen bir kadına tecavüz etmeye gerek yok bence. önce tanış sonra seviş. dip not: illa ekşın olmalı diyorsanız tecavüz fantezisi deneyebilirsiniz. *
soysuz sopsuz şerefsizdir buna hak veren sizin gibilerinde beyninine tövbe tövbe sizin mantığınızla deniz kenarında bikinisiyle güneşlenen kadına neler yapışır acaba...
iki dakika kendini tutsa hiçbirşey yapmayacak hayvandır. tecavüz etsen zevk alır yani o derece.
fakat kadınların mini eteği, topuklu ayakkabıyı vesaireyi nedne giyindiğini de biliyoruz.
budaklı kazığa en çok yakışan erkektir.
katıksız, saf orospudur.