bugün

O göte bülbül öte dicem silecekler. Neyse hacı abi Hoşgeldin. O fotoyu tencereyle mi çektin? Az fitnıs hocalığı yap bi telefon al olmadı hesap makinesi al. Çantada tencere taşımak zor olur hacı abi.
Kafası gotunden buyuk insan.
Yüksek bel, popoyu dik ve büyük gösteriyor diyorlar. Doğru mu bu?

Sormak istiyorum.
Ulan bu karı ingilizce konuşuyorsa ben Türkçeyi bile konuşmuyor protesto ediyorum amk. Tarzanca konuşacağım artık. Zaaaaa.
o nasıl bir meme lan ileri doğrumu büyüyor hiç genişlemiyormu.*
Bir yazar.

Ya arkadaş daha yeni Gusül abdesti aldım bana bunu yapmaya ne hakkın var gidip illa bir kez daha mı münakaşaya gireyim benim çavuşla?

görsel
kendisi buranın eskilerindendir. kullandığı nicki ile eski nicki bambaşkadır. sözlük tarihinin gördüğü en iyi trolleri okumuş olmasına rağmen sikko sikko entry girmektedir. şakaysa komik değil, ciddiyse hiç komik değildir. ırıspı facebooktan ekliydi silmiş :(
kızım üzüldüm sana şu resme bir bak istersen.

(img:#862452)
Dalton kardeşlerin avareli.

Tipe bak hapishane kackini gibi.

Bir yazar.
Birilerinin zoruna gidecek fotoğraftır. Hahahasiktir evet.
abazalıktan gözü dönmüş malların güzel sandığı beyi...

aa bisaniye lan kendisi yazmış pardon.
Yine geldi tipini sevdiğim.
Her fotoğrafta Saçları deli sikmiş gibi çekip kafayı 30 derece sağa yatırmak. illallah ettik
Bu tip ney lan asdhjslskd.

Ya allahını seven şuna ilgi göstersin. yoksa hali hiç iyi değil bunun.
Kizim sen harcaniyon, cikalim senle bi gece infernoya bizim tayfa ile tanis, hayati yasa.
Ara sıra Fotoğraflarını telefonuma duvar kağıdı yaptığım yazar.
görsel
Memeli fotograf atmadigi icin linc edilmek istenen baci. Memeli foto atiyo yollu diyolar usturuplu fot atiyo avarel diyolar. Yav bu baci size neetti.
Saka lan saka.
Bacim sen de bisister git allasen.
Silik yemiş yazardır.
sözlükteki tüm fotoğraflarını biri hayrına tek entry de toplasa da biz de sürekli bunun peşinden koşmasak ne güzel olurdu.

son fotoğrafı minibüste çekmiştir. sanırım özel bir şirkette sabah 6 da servise yetişip işe giden bir zat. maslak giz 2000 plaza da, aylık 250 liralık multinet kartı ile öğlen yemeklerini hafta içi tostçuda, hafta sonu da çin restoranında harcayan bir zat gibi geldi bana. sorsak çok kurumsaldır.

bu kadar bok attıktan sonra, güzel bir avrada benziyor. allah sahibesine bağışlasın. amin.
http://www.youtube.com/watch?v=VRP8cwlqm7s
kızım neredesin beaa

bir gittin ortalık feyklere kaldı

dön artık.
Bu kıza ne oldu bilen var mı? o kadar gitsin, gitsin diye götümüzü yırttık gittiğini bilmiyoruz? geç kalmış bi sevinç yaşayım hiç değilse.
zor mu geldi kalbinde bana sevgi saklamak?
yakıp yıktığın yeri dönüp bir kez yoklamak
değil sabaha kadar seni öpüp koklamak
seni sarmam imkansız rüyalarım olmasa.
bir yazar.
Feyk olması yüksek ihtimal yazar.