bugün

eğer kolpa değilse taş gibi kadınmış. Milyonların bacısı olsa da onların ya da yüzlerin başka bir şeyi olur umuyorum, insanlığın selameti açısından.

Sözlükteki hiç kimse ve hiçbir şeyi beğenmeme timinin aksine ben pek beğendim ve bu yüzden fotoğrafının altına not düştüğü çocuksu hezeyanını da mazur görüyorum. Yürü be.
Bir yazar..

Sosyal medyanın gücünü ve stalkerlığın canını yiyim. Yarım saat çabayla Herkesi bulmak mümkün... birisi hakkında hiç bir şey bulamıyorsanız, hakkında bildikleriniz çoğu yanlıştır.. yazın bunu bi kenara şimdi uydurdum totomdan. Hahah..

Edit: kızın sosyal medya hesaplarını bulduğumu söyledim ve kimsenin ilgisini çekmedi. Bu sözlükte bir şeyler değişiyor.
Krem şanti torbası memeli gacıları alalım pistten mekanın sahibi geri geldi.
Sözlük ahalisine alenen kufur ediyor orospu çocuğu, herkes de öpüp başına koymuş.

Biri de dememiş sen ne diyon lan amina kodugumun orospusu.

Bu entryi de hala barındıran moderasyonun ta amına koyayım.
Aynen eskisinden çok daha iyi olduğuna ölümüne inanmış bi surat ifaden var.

Hahhahahaha.

Resmen "sikiyolar ama kimse almıyo" bakışı değil mi lan bu?

Evde kalmış kızkurusu tavrı değil mi bu.

Hahahahhahahaha.

Paçoz.
Bacı dediğin böyle olur.
görsel
Sözlük kezbanlarının çekemediği yazar. Evet.
Seksilik sana sonradan monte edilmiş gibi duruyor hayvani bacim.
Kavruk ten.

Alırım bi dal.
Bu nasıl bir takma ad?
Seda Sayan'a özenmiş.
(bkz: götüm)

sabah sabah bu ne aq.
Hayvan gibi bir güzellik veya seksilik göremedim ben müdür.
--spoiler--
hayvan gibi guzel
--spoiler--

hangi hayan olduğuna karar veremedim bir türlü...
bak bacım, sana en içten ve tarafsız puanlamamı yaparsam 10 üzerinden 5,8. bu neyin havası. bacaklar Carlos gibi. belli ki belden yukarı ve aşağı yağ oranın dengeli değil. normal bir sözlük kızı gibi fotoğraf atar abazanlarin toplanmasını beklersen anlarım ama çok güzelim havalarına girme çünkü değilsin. araba olsan Linea olurdun. hiç yoktan iyidir ama fırsat bulunca BMW ye binmek ister insan. sende o ayardasın
bu arada çenen yamuk biraz bence bir çene cerrahisi randevusu al.
her an karşısındakinin burnunun üzerine kafa atabilecek gibi bakmakta olan yazardır. gerisi teferruat. cebinde tespih ve sustalı varsa ben şahsen şaşırmam.
Bir nesil onun götüyle büyüdü be.
Tuvaletini yapar gibi poz vermiş bir kadının fotoğrafını kullanan fake bacı..
(bkz: kıpırdamadı bile)

Memeler de sarkmış. Geri sayım başlamış bacım sen bırak milyonları bi enayi bul kapağı at bak geri sayım diyorum.

Sayıyor diyorum.
Güzelsin de gayet normal bir güzellik yani bu göt kalkması nedir onu anlamadim. Zorla kendini itici yapma çabası neden.
sözlükteki abazalar üzerinden ego şişirme peşinde olan dışarı çıkılsa kendisi gibi binlercesi görülebilecek bir bağyan yazardır. bunun gibilerin isteği arzusu bitmez insana hayatı dar ederler. neyse biz düşman başına diyelim.

(bkz: minareden at beni in aşağıya tut beni)
aslan barçasıdır, evet.
Feyk bir kadın hesabı. Yani aslında erkek.

Artık bu da kimse.
Hoşgelmiş tekrardan. Eskilerden kim kaldı hey gidi hey.

Baci seni bile gorünce sevinecegim aklima gelmezdi.
Nerdeyse 2 sene sonra sözlüğe geri döndüm yine aynı isim.
Sokağa çıktığımızda böyle kadınlardan milyonlarca var zaten diyebileceğimiz, sözlükteki birkaç abazanusun
gazıyla egosu tavan yapmış olan yazardır(!)