bugün

vasat bir troll ama güzel bir kız. sırf o yüzden takip ediyorum yoksa trollüğünü sevdiğimden değil.
her üyeye yazar ünvanının verilmemesi gerektiğinin canlı kanıtı.
Sözlüğün kalitesini ifşa ile arttırmaya çalışan fake..

(bkz: Uludağsözlük bacının yolu)
Şuna prim değil başka bişey verinde sussun AMK yazarıdır.
(bkz: çılgın Bacı kirarayı coşturuyor)

hadi inşallah.
Push up bra'yi keşfetmiş bacı. Güle güle kullansın.
Gta v6 mardin area.
Yeni fotoğraflar ekleyen hanımkızdır.

(bkz: haydi bileğe kuvvet sahur gelmeden)
o gotham city'nin yenilmez kara sovalyesi...
Tebrik ediyoruz kendisini. Gecenin Mastürbasyon aleti oldu.

mission complete bacım.
ablam fiziksel olarak seni değerlendiremiyorum zira ailem beni ipsviç tavnda yetiştirdi.

sözlükte naptığını da ırgalamyorum ne de olsa birazdan rauf menderes mi öyle bi şey gelip uzunca tepki koyar.

yegane istirhamım destekli sütyen kullanıp bizi şaşırtmaman. bu konuda çok hassasız!
Fotoğraf atmazsa ölecek hastalığı var.
(bkz: türk hava yolları iyi uçuşlar diler)

sanırsam üst üste 3 tane destekli sütyen giymiş yazar, dikkat çekecek ya... neyse sayın 31'ci arkadaşlara saygılarımı sunuyorum.
(bkz: sibel kekili)
Memeler emanet gibi duruyor. Sanki arkadaşınmışta versene lan bi foto çekileyim hacıt demişsin gibi...

Garip...
(bkz: Memişler lens mi)
Bir suser.
bu fotografin canlisindan sokaklarda milyonlarca var ama o fotograf buraya atilinca milletin agzinin suyu akiyor cok garip.
heralde sahilde bikinili kiza bakmayip, etegi birazcik acilan kizi dusunerek osbir cekme kafasi ile ayni kafa bu.
(bkz: memintolar da tombiktoymuş)
O memeler eğer düşündüğüm kadar büyükse 10 yıl sonra sarkar. Ondan sonra milyonların bacısı olur sana milyonların sarkmış memelisi.
kovboy filmlerinde oynayan uçuk kızlara benzemiş biraz.
Memişlere kurban yazarı.

devamını akşam iftardan sonra yazacağım inşallah.
Şayet fotoğraflar kendisine ait ise kulu kölesi olabileceğim yazar. Yanlış anlamayın. Güzel değil. Sadece seksi. Sadece sikilesi bir yanı var bu kadının. Sekse tapan birisi olarak buna da tapasım geliyor. Neyse bu gecelik te mastürbasyon malzemesini edinmiş olduk.
sert bakışlı bacı. biraz güler yüzlü olsa güzel olacak.
Beyaz atleti tişört niyetine giymiş, Görmez olaydım. Kendisi görüntü kirliliğidir, kendisinde oran yok. Göğsü büyük tek beğenisi o. Her gün foto atmasa daha iyi olurdu.
sözlük abazalarını sağlam sikmekte olan bir biraderimizdir helal olsun lan.