bugün

bizde değildir. hindistan'da saygı duyuluyor diye inek kesmezsek vay halimize.
Dünyada yaşayan 6,5 milyar insan sırf bi kaç yüz milyon insan tapıyor diye et mi yemeyecek?

Kendi ineğine tapsın sıkıntı tınne. Benim ineğimden uzak dursun. Bu da benim inancın.
(bkz: allahınız yok mu lan)
hacer ül esvet denen taşa tapıp ineği kutsal ilan ediyorlar demek. sizin tapındıklarınız veya kutsadıklarınız da hindulardan pek farkı değil, en azından ineğin belli bir faydası var taş parçasının ne faydası var kafanızı sokup duruyorsunuz ona?
bide cenneten düştü diye saçma sapan inanç edinmişsiniz.
ha saygı duyar veya duymaz bu beni ilgilendirmez ben de bir ineği kutsayanı gidip dikkate almam ama taşa kafasını sokan putperestleri de dikkate almam.
bilmem anlatabildim mi?????
Yerim öyle ineği.
milyonlarca aç insanın bir kısmına da olsa karnına et girmesini sağlamaktır.
kültürümüzde nimete her zaman saygı vardır zaten ve hayvanı kurban etmenin bile kuralları vardır.
(bkz: geldi yine tipini siktiğim)
ben kesmiyorum ama yiyiyorum.
Müslüman bir toplumun inek kurban etmesi başka şeydir,

Hindu bir köyün meydanında iki Müslümanın inek kurban etmesi başka şeydir. Çünkü kaosa sebeptir.

Üzerine düşünelisidir.

insanlar, birbirlerinin değerlerine saygı göstermek için ilk önce çaba sarf etmeleri gerekir.

Patlıcanı kutsal kabul eden bir köyde gidip patlıcan közlersem, bu onlara karşı bir hakaret olabilir.
milyonlarca insanın yaptığı eylem. milyonlar birbirini götürür ve olay normalleşir.