bugün

bakire söylemidir bakire kızları alabileceğini düşünmektedir ama imkansız ona düdüklenmiş kız düşecektir.
(bkz: sen bana n aap biliyor musun)
a milli olanlara heladir. evet.
24 - Nur Suresi

Rahman ve Rahim Allah'ın adıyla...

1. Bir suredir, indirdik onu; farz kıldık onu... Ve içinde açık-seçik ayetler indirdik ki, düşünüp ders alabilesiniz.

2. zina eden kadınla zina eden erkek... Yüz vuruş vurun herbirinin ciltlerine... Allah'a ve âhiret gününe inanıyorsanız, Allah'ın dini konusunda bunlara acıma duygusu sizi yakalamasın. Müminlerden bir grup da bunların cezalarına tanık olsun.

3. zina eden erkeği zina eden bir kadın veya putperest bir kadından başkası nikâhlamaz. zina eden kadına gelince, onu da zina eden bir erkek veya putperest bir erkekten başkası nikâhlamaz. Müminlere bu, haram kılınmıştır.

4. iffetli kadınlara iftira atıp da dört tanık getirmeyenlere gelince, onlara hemen seksen vuruş vurun. Ve onların tanıklıklarını ebediyen kabul etmeyin. Onlar, sapmışların ta kendileridir.

5. Bu suçtan sonra tövbe edip iyi hal sergileyenler müstesna. Şu bir gerçek ki, Allah Gafûr'dur, Rahîm'dir.
bazi arkadaslarin gereksiz yere atar yaptigi basliktir efenim açıkcası sizin uçgurunuz benim için zerre kadar önemli değil ve ilgimi çekmez amacımız biraz bilgilenin ve deyim yerindeyse gelecek planlamanızı buna önemsediğiniz ölçüde buna göre yapın yoksa bana ne senin milliliğinden milliyetinden..
tekrar tekrar hatırlatılması gereken durumdur zina yapmadan önce bir kez daha düşünün.
etme bulma dünyasıdır herkes layık olduğunu bulacaktır net.