bugün

Peki parası olanlar nereden alacak ? Olmayanalr nereden alacak ?
hiç unutmam ey ahali 99 depremindeki gölcükteki havada asılı olan o acı koku ne zaman gitsem hep o koku burnumda olur ah ahh .
Yakında çıkar kokusu dediğimiz kotu olayların kokusu bu soyut olani.
ikincisi ter kokusu herhalde yedigine gore değiştiği için.
kahve kokusu.
amerika dönüşü ağız değiştiren malumun yaydığı ihanet kokusu. damatların mail dansı başka bir iğrenç koku.
ayak kokusu tabiki de.
Otobüste metroda kokan ter.
Bi başka kokuyor yahu.
Karnabahar kokusu duydunuz mu hiç? Duymadan konusmayın bence.
H2S kokusu. Çürük yumurta gibi kokar. iğrençtir.
Sabahları asansördeki sigara kokusudur. Tiryakiyim ama ben bile iğreniyorum, içmeyenlerin vay haline.
Kadavra kokusu.

Anatomi dersinde kokudan bayılan çok kişi var. Ciddi anlamda dehşet.
Sigara külünün kokusu.

iğrenç.
Kurban bayramı sonrası çevreye terkedilen karın kokusu.
comar kokusu.
Ağır kokulu bayan parfümleri.
Hiç mi birisi hafif kokulu kullanmaz kardeşim ?
zaman zaman banyo lavabosundan gelen iğrenç kokulardır.

banyonuzu kokutur. zannımca rüzgardan dolayı oluyor. kanal içerisinde oluşan koku dışarı çıkamadan rüzgar tekrardan deliğe doğru geri çeviriyor.
Bok kokusu
-ishalken farklı
-yımırta yendiğinde farklı
-soğuk algınlığında çok farklı iğrençlikte gelir.

Sperm kokusu

Sigara kokusu

Sigara içenin kokusu ki bunun da türleri var amk.
- sigara içenin genel ağız ve nefes kokusu
- sigara içenin sigara içtikten hemen sonra yaydığı ağız kokusu(bu ikisi birbirinden farklıdır)
- sigarayı çayla beraber içenin ağız kokusu ki en iğrenci bu
- sigara içenin kıyafetlerinin kokusu.
Amk bi sigara bu kadar farklı kokulara sebep olabiliyor. Bak arabadaki sigara kokusundan bahsetmedim bi de.

Kusmuk kokusu(kokuyu aldığımda muhtemelen kusarım)

Bazı insanların ter kokusu. Yapılarından mıdır nedir bazı insanlar sık duş alsa bile leş gibi ter salgılıyorlar.

Leş demişken tabi leş kokusu

Kendimden biliyorum kulak arkası kokusu. Sırf bunun yüzünden bile her gün duş alınır.

Yeni kesilmiş hayvanın işkembesinin kokusu

Kenara atılmış ve günlerce beklemiş işkembe kokusu.kurbanda yapıyor bazı şerefsizler bunu.

Bunların hepsini bir arada hayal et ve git kus amk. içim kalktı kalktı indi şu başlıkta.
Baskasinin sigara dumanidir.
ilkokuldayken kolonya adı altında bok gibi birşey satarlardı. büyüklüğü 1 parmak boğumunu geçmezdi. 15 yıl oldu hala unutmuyorum. ciğerim yerinden sökülüyordu lan.
Sabah sabah aç karnına sigara içmiş ağız kokusu.
(bkz: oo anket alırım bi dal)

bozuk et kokusu.
yeşil elma kokusu.
Parfüm kadını .
ayçiçek yağında domuz eti yahut pastırması pişirmek. daha da fenası o yağı günlerce bekletip ikinci kez aynı şeyi kızartmak için kullanmak.

(bkz: ben değil bir arkadaş)

edit: eksilecek ne vardı lan, siz bayıla bayıla kokluyosunuz heralde leş gibi şeyi.
Çürümüş beyaz lahana kokusu. Çok iirenç be.