bugün

6 ağustos 1959 new york doğumlu modacı.
avrupa kökenli olmamasına rağmen başarılı olabilen nadir modacılardandır.
celine için yaptığı tasarımlarla ünlenmiştir ve ününe ün katmaya devam etmiştir.

http://www.michaelkors.com/
amerika'da 40-50 dolara satılan saatleri türkiye'de 600-700 lira civarında olan marka.
beymen blender'dan erkek arkadaşıma montunu aldım. bir modacı bu kadar mı iyi olur da kendini bu kadar büyütür hayret verici. türkiye de biraz daha ucuz olsa iyi olur ingiltere ve amerikaya göre oldukça pahalı maalesef.
saat tasarımları beni benden alan marka. yakın zamanda edinilesi.
parfümünü denemek istediğim markadır. sadece denemek istiyorum, satın almayacağım. fiyatı 200 tl civarlarında.
pahalı fakat kaliteli ürünlere sahip marka. bir çantaya o kadar para vermek delilik sayılsada hakettiğini düşünüyorum.
Bavul gibi çanta üreten marka.
Project runway' de juri koltuğunda gördükten sonra soğuduğum modacı. Ayrıca 800tl lik çantası üçüncü ayında kendini saldı o kadar özenerek kullanmama rağmen.
kalitesini git gide bozmaya başlayan moda markası. yan marka ürünleri ise hiç alınmayacak cinsten o talep edilen etiket fiyatlarına. en azından yerli malı ekonomik yarar sağlanır insanda boşuna beklenti içine girmez.
Bugün 2015 ilkbahar yaz kreasyonunu tanıtanacak moda devi.
+25 genç kızların deli olduğu hatta aralarında ''yes of course michael kors'' geyiklerinin döndüğü marka.

baya bir hayran kitlesi varmış, kalitelidir sanırsam. defacto mu michael kors mu diye bir kadına sorarsanız kahkaha atabilir dikkat edin.
son zamanlarda herkesin cantasinda gorulen marka. vay be iyi bi seye benziyo! dedirtmistir. ama orjinallerinin bin liradan assagi olmadigini ogrenince persembe pazarinin yaptigi kar dusunulur.
200-300 dolara gayet kaliteli deri çantaları olan marka. 250-300 liraya da sağlam bir cüzdan alınabilir.

Yalnız mağazanın konumuna dikkat etmekte fayda var. Mesela zorlu center'ın bahçe katındaki en dandik mağaza burası. Millet dior'dan, louis vuitton'dan çıkarken mk poşetiyle ezik gibi hissedebilirsiniz.
Bu sene çakmasıyla orjinaliyle almayanı dövdükleri marka.
Saati, bu zamana kadar aldığım hediyelerden, en beğendiğim olan marka.

http://www.michaelkors.co...5263?No=88&color=0622

Kolda kesinlikle online görsellerden çok daha iyi duruyor. Şiddetle tavsiye edilir.
ulan benim hiç dikkatimi çekmez. kızla yürüyoruz aa dedi michael kors hadi bakalım. dedim olur. neyse bildiğin çanta manta. hiç bi olayı yok bana sorsan. neyse bu böyle planlar yapıyo hm şu ay alayım bunu falan. ucuz da değil bi çanta için. neyse çıktık. diğer gün metroda bi sürü kadında bu çantayı gördüm.

manyakmısınız lan siz?
madem michael kors, biz de koyalım o halde deyip, yurtdışı fiyatlarını 10'a katlayıp memleketlimize sokan perakendecinin son keşfi.
çakması pazarlardan taşan marka.
ısrarla maykıl kors diye okunan marka. Bildiğim kadarıyla mişel kors. Ve bir kadın.
gereksiz bir pahalılık hakim. Almadım tek bir ürününü bile kalitesi şusu busu halkında atıp tutmak istemem. Öyle işte.
selma modelinin zımbalı olanın üretimini epey zaman önce durdurmuşlar. e bitirdiniz o zaman bu modeli ya bunun başka açıklaması olabilir mi? belki de valentino rockstud özentisi gibi göründüğü için kaldırmışlardır bilmiyorum ama yanlış bir karar olmuş. ikisini de seviyorduk. kesinlikle çok yanlış.
güzel bileklikleri olan marka.
Muhteşem dizayna sahip saatleri olan marka.

benim olacaksın... nolur ol ...benim olur musun ?
Bu ne lan pazardakiler daha güzel. sözde marka.
Böyle böyle millete geçiriyorlar.
Çantaları ve ayakkabıları Harika olan marka ancak çakması piyasayı öyle ele geçirmiş ki ayak altına düşmüş gibi bi imaj çiziyor.