bugün

herkes telefonla oynarken ben kitap okuyayım da özel biri sansınlar düşüncesindeki tiptir. evet evet inandık, en entel sensin. okuduğun üçüncü sınıf roman sana müthiş bir statü kattı.
Metroda şov için telefon ile oynayan tipten kültürlüdür.
onu gören kişilerin "ooovv ne kadar entel bir insan maşallah" diye düşündüğüne inanan tiptir. hayır dostum, çoğu zaman umrumuzda bile olmuyorsun.
her metroya bineceğimde yanıma meydan larus'larımdan bir cilt alıp dikkatle okuyorum. gözlerim ansiklopedide olsa da tüm bayanların beni hayranlıkla süzdüklerini hissedebiliyorum.
görsel
Şov için de olsa okuyun. Eksikliğini biz çekmeyelim.
Kitap okumayın.

Bilincinizi açıp dünyayı kendinize zehir etmeyin.

Bolca makarna yiyin, arkadaşınızla az yakan arabaların kmde ne kadar yakabileceğini hesaplayın, survivor izleyin mutlu kalın.
Keske herkes okusa da adı şov olsa.
ben perşembe akşamı metrobüste okudum kitap ki hem milletin kitap okuyup okumaması sizi ne ilgilendirir?!
şov yapıyorsa bile size ne, yapamaz mı? milletin özgürlüğünü bozmayın!
metroda tip tip milletin yüzüne bakan insandan daha iyi bir meşguliyet halinde olan tiptir. takdir edilesi.
şov için olduğunu nasıl anladın bre dürzü diye sorulasıdır.
Yarın “uluslar düşerken” i alayım yanıma da toplu taşımada şov yapayım biraz.
Okuyor mu? okuyor.

Şov için kitap okuyor muhabbetinin bir tık üstü " xx'in kitabını okuyor, şekil olsun diye" diyen olmuştu. Sözde bu eleman pek çok kitap okuyup bilmem kaç çeviride yardımcı olmuş, mükemmel bir tahlil yeteneğine sahip biri. O okuyup bitirdiği ve üstüne pek çok kitap okuyup, eskiden okuduğu o kitabın artık kötü olduğu kararına varınca milletin okumasına sataşıyordu. Sana ne lan gt.

Bir şeye de radikal olmayın.
okurken birilerini kesiyorsa şov olabilir ama kitap okumak herkeste olmasını umduğum bir alışkanlıktır.
Ne yapsın insanların yüzüne mi baksın. Midem bulanmasa bende okurdum.
boş zamanını değerlendiren akıllı ve kültürlü insandır.
Umarım talk show yapıyordur.