bugün

izlediğim kadarıyla karşıt görüş meselesi değildir, metroya binip bağıra çağıra terör estiren millete hakaret eden, dayılanan iki zata millet bir yere kadar sabretmiş, sonrasında da gittikçe nadanı terk eden bu iki zat, sonunda çok arzuladıkları yaranı bulmuştur...

AKP'li olduklarına dair en ufak bir izlenimim yok, zaten neci olduklarının önemi yok, hayvanlık yapmışlar, bu net...
(bkz: nadanı terk etmedin yaranı arzularsın)

Bu arada onca olaya rağmen koca istasyonda 10 dakikada polis veya yeter sayıda güvenlik olmaması da olayın bir provokasyon girişimi olduğu izlenimi yaratıyor.
iki tane magandanın olay çıkartma çabasıdır.

hayır, mağara doğan adamlar medeniyetle tanıştı siz hala yakınından geçemediniz.
"el yumruğu yemeyen kendi yumruğunu balyoz sanır" - türk atasözü. mücahit ayaklarına gaza gelen tüm göt kıllarına ibret olsun.
temiz dayak yemiş, ardından vurmayın abi diye yalvarmıs orospu çocukları. noldu lan? en başta dayılanmalar falan. ananızı sikince halk, hemen içinde mermi olmayan silahı çek. keşke bende olsaydım da kafasına iki tekme atsaydım.
SORUMLUSU SEN DEĞiLSiN, BEN DEĞiLiM KiM OLDUĞUNU SEN DE BEN DE BiLiYORUZ.
BiRLiK BERABERLiKLE DEĞiL DE KAVGAYLA BESLENENLER OLDUĞU SÜRECE SAAT KULELERi YAPMAYA DEVAM.
yirmi kişinin iki kişiye saldırdığı videodur. bununla övünenin ben zihniyetini sikiyim. ülke ne hale gelmiş yazık lan bu millete.

edit: ne eksilediniz be kardeşim. artık nasıl zorunuza gittiyse doğruları konuşmak.
sağduyu çağrısının devamlı tekrar edilmesi gerekir. bu normal bir psikolojik durum değildir. insanların devamlı savaş halinde olması kimsenin çıkarına değildir. sosyal medyanın durumu da bu açıdan içler acısı. umarım türkiye bugünleri kazasız belasız atlatır.

türkiye nin şu anki trending topicleri;
yolsuzluğunenbüyükzararıdine
daimamilletdaimaileri
zamanmakinesigötürbeni
provokatörchpülkemdendefol

ingiltere ttleri;

rıp tonybenn
fog
happyfriday
goldcup

amerika ttleri;

texasdirectionerprobs
happy pi day
alcoholidays
tony benn

görüldüğü gibi bir savaş havası yok. insanlar akıl sağlığı oldukça yerinde. bu psikolojik savaş hepimize zarar veriyor. bu yetmiyor fiziksel savaş çığlıkları da atılıyor. bu savaş çığlıklarını atanın başbakan olduğunu görmek lazım. göstermek lazım. çok tehlikeli bir yoldan gidiyoruz.
moruk bende şöyle bir şey var video nun basında o eşkiyaya öyle bir kinlendim küfür ettim ki akp li olana sonra linc edilince cumhurriyetciyiz takılanlara sövmeye basladım. demek ben ezilenin yanındayım arkadas. kardeşiz lan etmeyelim kavga! sikerim siyasetini!
ortalığı terörize etmek isteyen kendini bilmeze halkın ''meydan dayağı'' şeklinde yanıt verdiği akepelilerdir.
''çıt çıkmayacak bu metroda'' diyor bir de. alışmışlar başbakanları gibi tehdit etmeye. vatandaş yemedi tabi.
bu gerizekalı burda ölse, yarın şehit ilan edilebilirdi.
o kadar maaş verdikleri güvenlikçilerden bir kişi ortada yok bu da başka bir enteresan ayrıntı.
olayların münferit olduğunu düşünüyorum. bence asıl mesele bu değil. kadıköy kartal metrosu'nda inanılmaz bir güvenlik zafiyeti var. giriş ve çıkışlarda çoğu kişinin çantası kontrol bile edilmiyor. bu imitasyon mafyalar bile metroya silah sokuyorsa, allah korusun yarın bir gün bir terörist bomba patlatır. yetkilere buradan sesleniyorum. mutlaka bu sözlükte polis falan vardır. bakın bu metroda savunma zafiyeti var. güvenlikler çoğu zaman çantaları falan aramıyor.
akp'li falan değil, zibidiler topluluğudur. 2 tane zibidinin çıkıp elinde bıçakla korku salmaya çalışmasıdır. iyi olmuştur.
ülke ne hale geldi amk. burda ne o artislenen gereksizin nede sabredemeyip insanlığını kaybeden vatandaşların suçu var adamlar iktidar oldu kim tarafından amerikanın bir numaralı darbe uzamanı tarafından feto tarafından.
aynı şey saddam kaddafi için de geçerliydi adamlar amacına ulamış zaten okulda yüzüne baktığın arkadaşın olabilirdi.
yada mahalleden komşun bizi birbirimize küstürmeyi başarıyorlar.
akpli yada değil bu ülkenin şuanda bu durumda olma sebebidir akp.
ırak suriye nasıl bu hale getirildi nasıl birbirine düşürüldü gözünüzü açıp bir görün be tutturmuşunuz sik gibi islami lidermişte yok efendim özerklik verecekmişte.
evet ıraktada kuruldu o özeklik suriye dede ama bu kadar kaybın gerilemenin parçalanmanın göze alınmaması gerek.
hangi taraf için olursa olsun.
sanki bu herifler olmasa islam olmayacak.
bundan öncede herkes namazını kılıp ibadetini yapıyordu hemde adam gibi çakma gösteriş islamda yoktu bu kadar allah adına götürenler de yoktu islam bu kadar ele ayağada düşmemişti.
siz islam yayacak sanıyorsunuz ama bugün antipatik bir konumda olan islam dini aha bunlar gibiler yüzünden böyle.
sizde taviz verin amk.
iyi olmuş ibnelere artistliğin sonu budur.
dayak yerken 'vuymayın abiley vuymayın' diyen, etraf boşalınca yeniden kabadayı rolü yapmaya çalışan zibidilerdir.
http://galeri.uludagsozlu...k-yiyen-akp-liler-601555/
korkutucudur. Başbakanın 2010 referandumundan itibaren giderek dozu artan, 17 aralık yolsuzluk operasyonu ile tepe noktasına ulaşan sert, ayrıştırıcı, bölücü siyasi söylemlerinin toplumu bıçak gibi ikiye parçalaması sonucu oluşan tehlikeli olaydır. Başbakan hedefine ulaşmış, hayalini kurduğu kindar nesli yaratmıştır. Bu gidiş hiç iyi değildir.
oğlum ak köpekler.... akıllı olun karıştırmayın ülkeyi, kenara çekilin... cesediniz çıkacak sonunda... sinire kestim elim ayağım titriyor yaa... ölüyordunuz oğlum bak kaç tane video video çıktı o bıçağınızı sopanızı götünüze sokuyoruz... boka battınız yemin ederim sonu kötü bak...
bazılarına dozunda uygulanan şiddetin en güzel çözüm olduğunu gösteren videodur...
daha çok dayak yiyen kabadayılardır. onlarca kişiye küfret, ardından niye tek tek gelmediniz diye ağla. o değil de çok kararında dövmüşler ipneleri, ne eksik ne fazla helal olsun. kendimi düşünüyorum, bu kadar dengeli davranamazdım herhalde. insanlar birbirlerini yumuşatıyorlar ve koruyorlar helal olsun hepsine. iyi ders vermişler amına koyduğumun zibidilerine.
akp li olmak ya da olmamak işte bütün mesele bu -mu?
kan donduran görüntüdür. elim ayağım titriyor.

mahalle kavgası olur da, iki taraf birbirine girer. mahallenin saygı duyulan bir abisi olur; araya girer. taraflarla konuşur, ikna eder, barıştırır ya;

bu devlet büyüksüz kaldı...

yazıklar olsun miting diye provakasyon yapanlara. allah belanızı versin.

edit: "ak-it" raad ol senin çobanın var.
dakikalarca insanları korkutup, tehdit etmek. kusura bakmayın bu da terörizmdir.

kalabalık cevabını vermiştir, elde bıçakla, sopayla artistlik yapan herkesin sonunun sadece dayak olmasını umarım. ötesi acı oluyor.
bızık bızık yalvarmıştır. piç kuruları keşke orada olsaydım alnının şakağına yarabbim.
birincisi artistik yapanlar şerefsizlerdir gerçekten yanlış yapmışlardır.
ikincisi grubun topluca adam dövmesi daha büyük yanlıştır.
Ben de solcuyum arkadaşlar.
Solculuk illa adamı öldürene kadar dövmek midir?
Adamın üstüne yürüyün bi iki hırpalayın okey de
iki kişiyi yere yatırıp 50 kişinin meydan dayağı çekmesi ancak 3.dünya ülkelerinde görülen olaydır.
Sonuç olarak ne oldu?
Kim kazandı?
HiÇ KiMSE.
O dayak yiyenler karşı gruba ve karşı grubun görüşüne karşı daha beter kinle doldular.
Ve belki de burada yaşadıkları bu olayın kini yüzünden bundan sonraki olayda birini gerçekten bıçaklayacaklar.
Kimse kusurabakmasın
bizim ülkemiz ne soldan anlıyor ne de sağdan anlıyor.
Sene olmuş 2014 hala daha birbirlerimizi meydan dayağı ile döverek fikirlerimizi karşımızdakine kabul ettirmeye çalışıyoruz.
Ya da elimizde bıçakla metroda terör estirmeye çalışıyoruz.
ülkenin anasının ananana koyulduğunun görüntüleridir. lan ne hale düştü bu ülke ya. öyle sesi çok çıkıyor diye milleti susturmaya çalışanlar görsün bunları. alayınızın sonu böyle olacak ulan kahpeler!