bugün

iyi ki doğdun yazarı.

nice nice mutlu, güzelli yıllara. *
görsel
Sayın değerli yazar, sağlam ciğerli, bazen üzüntülü, bazen kederli, su gibi akan, şimşek gibi çakan muhterem varlık, kalbimin en derin köşesinde, gülsuyu şişesinde saklamış olduğum selamlarımı sunar hürmetler ederken, evvela seni, beni, gemideki dümeni, tarladaki dikeni, dünyada olup biteni, gurbette hasret çekeni, baharı yazı, kemanı sazı, bahçedeki kazı, erkeği kız, insandaki nazı, yaratan Allah'tan iyi olmanı diler bayramını kutlarım *
sabah sabah herkesin bayramını kutlayan yazar. bizde kutlayalım. bayramı kutlu olsun yazarı.
Benim bayramımı kutlamayan türk yazar arkadaşımız.

Kırdın kırdın.
Hem meslektaş hem metrobüs sever. Bayramını kutlarım kardeşim dediğim yazar.

http://i.imgur.com/qjRb52pl.jpg
Bayramımı kutlayan türk din kardeşimiz,umarım metrobüste hep oturacak yer bulur, ne kadar imkansız olsa da.
Tanrı türkü korusun.
http://galeri.uludagsozlu...l%C4%B1-bayramlar-798807/

Bayramı kutlu olsun yazarı. biraz fikir hırsızlığı gibi oldu ama bayram bu affeder ahah:D
Bayramın kutlu olsun mutlu bayramlar.
ulen zaten mühendissin amk
o kadar para alıyosun sen metrobüse binersen memur ne ye bincek be arkadaş.
Mutlu bayramlar dilediğim yazar. Senin de nice bayramlarin olsun.

Sağolsun bayramdi cumaydi derken nick altımi dolduran tek yazar , çabalıyor ve 4 entrye ulaştı. sağolsun metrobüscü * .
Adamın dibidir.
kapsın artık strese girdik .
Çok güzel elektrikler aldığım, hemburcum olan, mesajlasırken beni iyi hissettiren canım yazar.
bu adamı çok uzun süredir takip ederim. entryleri komik ve güzel. bazen trollüyor ama genelde güldüren adam. sözlükte nickini ezbere bildiğim ender yazarlardan.
cuma günleri camili caps yayınlayan yobaz olma ihtimali çok yüksek olan şahıs, umarım metrobüste yer kapamayıp her zaman ayakta kalırsın.
(#28759172)

Metrobusten sonra Sozlukte de yer kapan yazar.
araba alsada bizde yer keptımı kapamadımı stresinden kurtulsak .
asfaltı ağlatan bir alamancı.
Kendisi vatan şaşmaz olabilir arkadaşlar. Sayesinde metrobüsün koltuklarını da gördük. Kırmızı mıymış lan vay amk 2008 den beri biniyorum halbuki.
Metrobüste yer kapma tekniklerini dikkate aldığım yazar.

Yeğenine de sağlık ve güzel bir ömür dilerim allah'tan.
Hayırlı olsun yazarıdır. Miniğe nice sağlıklı günler dilerim.
Dua ettiğim yazardır. Sağlıklı, Vatanına milletine hayırlı bir birey olur inşallah.
Okuduğuma göre amca olmuştur.

hayırlı olsun.
emmi olmuştur.
allah evlendiğini görmeyi nasip etsin.