bugün

kitap tanıtımı yapmak için adriana limayı düşürmüş yazar. daha çok tvlerde görürüz artık.
Kendisinden ilk kez adriana lima ile duyduğum adam.
Muhteşem yüzyıldaki sarı selim in aynısı gerçi o bile daha yakışıklı. Zevkini sikeyim adriana senden bu kafayla hiçbir bok olmaz kocan iyi ki götüne tekmeyi vurmuş çoluk çocukla takiliyor vay aq.

Bak miranda akıllı çıktı sinepçetin sahibiyle evlendi ondan önce de iş adamlarıyla çıktı sende kitapçı ergenlerle takıl.
Olm bu kitap virali olamaz degil mi ya? Gercekten cikiyor olabilirler.
kendisi bayrağımızı rekor yüksekliğe çıkarmıştır.

yılların ergenleri, sapları olarak ayakta alkışlıyoruz. milli sporcu maaşı bağlanmalı, devlet nişanı verilmeli.

şahsen olur da biri ülkemiz adına yeni gezegenler keşfeder, ne bileyim marsa toki yapar, uzayda piknik yaparsa anca o zaman bu yiğidi geride bırakabilir.

"BU NE CESARETTiR YARABBi...SENi TANIMAK iSTiYORUM, YiĞiDiM...BENi MUTLAKA ARA..".
türk yazar. kişisel gelişim kitaplarını asla kafam kaldıramadığı için yabancı olduğum bir isim. daha doğrusu instagramda ünlülerin hesaplarına yaptığım stalk vakitlerinde görmüştüm ben şahsı da işte zengin, entellektüel ünlü arkadaşı falan sanmıştım, iplememiştim.

benim iplemediğimi adriana lima almış sevgili yapmış.
şahsen hiç as bayrakları olayına girmeyeceğim. ben bu manzarada birbirinden hoşlanan iki insandan başka bir şey görmüyorum.

impossible is nothing genşler! ayırca (bkz: ağlamayın ibneler) *
bu herifi tedx konuşmasında izlemiştim avucunun içine bi taş alıp meditasyon yapıyordu. ne boş herif amk demiştim. herifin boş hali bile benden 100 kat dolu çıktı ya la.
Vara vara vara vara.
beyler New age dervish nerden olunuyor*

ayrıca kendisi şunu videoyu aklıma getirdi* https://www.youtube.com/watch?v=zgqTh6uoenc
82'li doğumlıu gibi durmuyor. * *
1982 dogumlu, musevi bir aileden gelen, çapa ftr mezunu biridir. Adamin meslegi zaten iyi, yani yaptiklarini milleti soymak icin yaptigini sanmiyorum. Konferanslar, kitaplar falan filanlar.. ilgisi oldugu icin yaptigini dusunuyorum. Iliskileri hayirli olsun. Adriana lima en sevdigim manken.
Yazar, yaşam koçuc fizyoterapist... Adriana lima ile ilişkisi var imiş.
Taa 11 haziran da konulmuş bir resim yahu niye bu kadar abarttiniz.

Edit : Atatürk Hava limanında öpüşmeli videoları var ve instagramdan takipleşip resimlerini begeniyorlarmış o tarihten beri. O kadar da olduğunu bilmiyordum vallahi.
ismini bugün itibari ile duydum. liseyi üsküdar amerikan kolejinde okumuş. 2000-2001 senelerinde fenerbahçe maçlarına karaborsa bilet satardım bu piçlere. iyi para kazanmıştım onlardan. tek münasebetim budur. belki bu zat a da bilet satmış olabilirim.

fesatlık, kıskançlık gibi hissiyatlarım ve burda okuduğum birkaç yüz entry çerçevesince, kendisini şarlatan, insanları kandıran, somut olarak herhangi bir tedavi v.b. meziyetleri olmayan biri olarak tanımlıyorum.

adriana lima ismi ile yan yana bile olması beni yeteri kadar üzdü.

kadere bak...
(bkz: kim ulan bu erol egemen).
Gencecik yaşında mükemmel işlere imza atmış, 70 yaşındaki bir insan olgunluğuna ulaşıp hatta geçmiş, kitap yazmış, konferanslar vermiş ama kendi halkı onun adını bir top modelle beraberliği sayesinde öğrenmiş. işte bu kadar cahil, bu kadar boş bir halkız. Şöyle mükemmeliz, böyle mükemmeliz diye kimsenin kıçı başı ayrı oynamasın.
Claudia schiffer david copperfield ilişkisini hatırlayanların anlayacağı ticari bir ilişkiye imza atmış kişidir.
Mankenler ücretleri ödendiğinde her reklamda oynar. Bu da o reklamlardan biri.
Tebrik ediyoruz kendisini. Çakra reiki diye diye adriananın kanına girmiş. Valla bizim türk kızına sökmezdi bu çakralar reikiler. Elin brezilyalısı hemencecik kanıvermiş.
Kimsenin samimiyet ölçüsünü tam olarak bilemeyeceği bir ilişkisi olan, bu sebeple de mevcut ilişkisine yapılacak her türlü yakıştırmanın çirkin olacağı adam.

Adriana lima sırf bir topmodel diye kendisini anında reklam orospusu ilan edenlerde adriana'nın karakterinin yarısı olsa keşke. Kıskançlık işte. Ne koymuş be arkadaş. Anca niyet okursunuz.
Karayip Korsanları'ndaki Türk korsan,Taşıyıcıda kamyon durağındaki Müslüm Baba posteri gibi artık o da bir milli gurur.
ohara metin..

görsel
görsel
En iyi savunmaları hakkında en ufak bilgi sahibi olmadığı insanlara veled demek olan toplum bilimcilerin zoruna gitmiş ilişkisi olan adam.

Bi sende zeka var apla tamam. Lan bu üstten bakma ne komik durumlara sokuyor insanı. Gelmiş bir de burada magazin haberi paylaşıyor uçan kuş gibi.

O parmaklarla bir hırsla klavye tuşlarına abanacağına burnundan beynine ulaşmaya çalış bir umut. Veled demek ahahha.

Edit: ayrıca karakterli demedim. Onun kadar karakteriniz olsa dedim. Hadi öptüm. Herkese benden encoyy.
Ulan o kadar kitap yaz, televizyona çık konuş üç beş kişi tanısın.

Bi öpücük... milyonlarrrr!!!

Baban ölsün popüler kültür..
Milyonlarca erkeğin hayallerini süsleyen victoria s secret mankenine çakan türk.
Helal olsun sana, beline kuvvet!
atları bağlayın geceyi burada geçiriyoruz.
Çirkin bir adam.