bugün

bir genç kızı, sırf zevki uğruna hunharca öldüren bir zibidi için "o daha çocuk" diyen, o tıynette bir avukat.
birilerine kendince ayar verdi diye sevmeyeceğimiz şahıs. bunun üzerinden prim de yapmasın lütfen, ayar verecekse haşim kılıç gibiler versin. katili çocuk diye savunan, şeytanın avukatı olur kendisi.
mikrofon buldu mu 10 saat konuşan ergenin teki.
kendisine verilen süre 10 dakka... ama cübbesi varya kendini dünyanın... pardon chp nin kralı sanmakta. ona güvenmekte...
hani olur ya sokaklarda haberciler dolaşır bazılarına sorular sorarlar kimisi çıkar boş boş konuşur.
ha işte öyle bişi.
başbakan ve cumhurbaşkanı'nın bulunduğu bir ortamda ne sıfatla konuştuğu açıklanamayan şahıs.

çok meraklıysan siyasete atıl yiğidim.
Yaramazlık yapmıştır babasından tokatı yemiştir.
saygisizlik yapti denilen fakat en buyuk saygisizliga maruz kalmis adam.

hala bas bakani! savunan yalama takimi yalamadan once adamin yaptigi harekete bir bakin. arkadas ortaminda bile konusurken soz kesilmez ki kursude konusurken soz kesilsin. oradaki asil edepsizlik soz kesmektir. itirazin varsa zaten sen ne diyecen diye agzinin icine bakan 256223622 tane tv var birini sec cik konus. amaci polemik yaratmakti basardi.
chp nin 'bile' eleştirdiği kişidir.
düşünceleri doğru fakat söyleme tarzı yanlış olan adam.

(bkz: her doğru her yerde söylenmez)
başbakan ın şamarladığı mikrofon meraklısı er kişidir kendisi.
yürekliliği,cesareti ve karizmasıyla cumhurbaşkanlığı adaylığını sonuna kadar hakettiğini ispatlamıştır. yargıdaki diğer korkak avukat,savcı,hakimlerin kendisini feyz almasını dilerim.
Apo pıcının avukatlarına sesını cıkarmayan adamlar cıkmıs cem garıpoglunun avukatıydı dıyor, napasdı adam baskaları gıbı savcılarımı surseydı ogluna dokununca bıse, konumaya bıse bulamamıs onun avukatı bunun avukatı denıyor. Adamın meslegı bu, senın evladın suc ıslese maddı durumun ıyı olsa baromu avukat atasın dersın. gıdr enkral avukatı tutarsın. Mal yemın edıyorum gerızekalılar. Konusmaya cevap ver dekı burda bunu demıs ısın aslı boyle boyle bak ıspatı, en basıt ornek ama sız y. Ozdılı bıle yazı seklıyle elestırıyordunuz yazdıklarına cevap veremıyorsunuz.

Ayrıca dıyarbakır barosunun yaptıgı pkk yanlısı bır acıklamaya tepkı veremeyenlerın gelıp elestırmesı de ayrı bır komedı.
"lan bu sözleri söylemek neden bizim aklımıza gelmedi" zihniyetine sahip muhalefet tarafından kıskanılarak eleştirilen kişidir.
kıskanılmasının bir sebebi de, bu sözleri kendileri söylemiş olsaydı dinlenmeyeceklerini, ciddiye alınmayacaklarını biliyor olmalarıdır.
kusura bakmasınlar, yıllardır akp başta ise sorumlusu en az erdoğan kadar chp ve mhp'dir.
hala memleketi yönettiğini sanan cübbeli chp kafasının son konu salağı.

noldu beklemiyordun dimi böyle ayarı.

hadsiz lavuk.
ukalalık, çok bilmişlik, show diz boyu ..
Kendisinden ceza usul dersi almıştım zamanında. Derste çoğunlukla sanatçılarla olan muhabbetini anlatırdı. Geçen sezenle oturuyoruz, Ataol ile birlikteyken... gibi muhabbetleri bitmezdi. Bunlarla birlikte anlattığı şeyler güzeldi. Hukuk, insan hakları, hümanizm, adalet... Aynı fikirdeydik bu konuda zaten. Ancak gerek fakülte, gerek ankara barosu, gerekse şu an barolar birliği yönetiminde yapılanları az çok bildiğimiz, duyduğumuz, gördüğümüz ve maruz kaldığımız için samimiyetine inanmadığım hukuku siyasi emelleri için kullanan hukuk fakültesi mezunu siyasetçi. Kendisi hiçbir siyasetçiye güvenmediğini daha önceden belirtmişti. Gerek siyasette aktif olan bir aileden gelmesi gerekse kendisinin barolar birliği bünyesi altında siyaset yapması güvensizlik duymasının en öemli nedeni. Kendini bilyordur sonuçta.
Gelenlerin gidenlerden hiç de farklı olmadığını gördük. Bu milletin kaderi bu herhalde.
Kimsenin partizanı şakşakçısı olamayın ağalar. Ben bunu bilir bunu söylerim.
Baronunda kapatilacaginin ilk isaretidir kendisi.
bitirdim bitirdim bitirdim bitirdim derken bitirmiştir.
Anayasa profesörü kimliğiyle cahillerin seviyesine inmediği için bir kere daha aşık olduğum adamdır. Bir insana kepçe kulak olmak bu kadar mı yakışır...
"Cumhurbaşkanlığına aday ol oy verelim" dedirten cinste adamdır.
türkiye cumhuriyeti başbakanı'na ayar vermeye kalkışmış, ayarın kralını görmüştür.
Bir hukukçuya yaraşır şekilde üslubunu bozmamış, kibarlığından ödün vermemiş güzel bir adam.
Ben kısıtlı bilgimle, henüz geliştiremediğim dünya görüşümle, tecrübe denen pek önemli meziyete sahip olacak kadar büyük olmayan yaşımla ahkâm kesecek değilim. Lâkin bu yaşıma kadar aldığım terbiye de bana diyor ki, "birisi konuşuyorsa, lafını bitirene kadar dinleyeceksin". Bu adaptır, nezakettir. Bu yüzden Recep Tayyip Erdoğan'ın kendisine karşı yaptığı sert çıkış, kendisinin şahsında bütün hukukçular için kırıcı olmuştur. Ayrıca kendisinin yaşadığı olay, hukukun ve hukukçunun Türkiye'deki konumunu gözler önüne sermiştir. Geçmiş olsun...
18 Temmuz 2012 tarihinde Bilim Yönetim ve Kültür Platformu kontenjanından CHP Parti Meclisi üyesi olmuştur. 26 Mayıs 2013 tarihinde yapılan Türkiye Barolar Birliği 32. olağan genel kurulunda delege oylarının yüzde 50'sini alarak Türkiye Barolar Birliği'nin 8. başkanı seçilmesinin ardından parti meclisi üyeliğinden istifa etmiştir.

tayyip erdoğan cumhurbaşkanlığı için akpden istifa ederek ne kadar tarafsız olursa feyzioğlu da o kadar tarafsız olmuştur.
cem garipoğlu'nun avukatlığını yaparak hukuk ve avukatlık mesleğini her şeyin önünde tutmuş bir adamdır benim nazarımda.
gerçekleri kimse dile getiremez ve basın özgürlükten tamamen yoksun duruma gelmişken, adaletten gittikçe uzaklaşan ülkemizin durumunu herkesin önünde ortağa koyup sorumluları eleştirebilen ve sorunlara çözüm arayan güzel adamdır.
nezaketi ve asil duruşuyla sevgili başbakanımızı tokatlamıştır.
cübbem şekil,önümden çekil.

şampuanım pantene,kulaklarım anten.
rte nin şu sıralar en sevdiği hukukçudur. iki gündür adını ağzından düşürmüyor.*