bugün

okey oynarken daima taş attığı kişi olunması gereken yazar. ortadan okey çektiği takdirde hiç düşünmeden size atacaktır. denedim çalışıyor.
eğlenceli bir yazar. kendisine bol kısfmetli bir hayat diliyorum. *
(#9433704) entrysi ile başlık sahibi yazara gelişine vurmuştur, saygılar.
şu vakitte beni şöyle bi alıp geçmişe götürmüş, anılarımı canlandırmama sebep olmuş yazar.*
depresyona girmis ucuncu nesil yazar. metafizik_cell iyi ama arkadas cevresi kotu.
hoş senin de bir varoluş sebebin var, yakından uzaktan alakam olsa mutluyum dediğim yazar.
(bkz: hayatında hiç bugatti ye binmemiş insan/#9544621)

sinirlenmiş yazar kardeşim.

inşallah akşam trabzon'a atlarız da moralin düzelir bir nebze olsun.
(bkz: hayatında hiç bugatti ye binmemiş insan/#9544621) entrysi ile yaran yazar. sevdim *
tersi pis yazar.
(#9548391) zeki olduğunu sanan yazar. yesinler.
(#3559453) no'lu entrysi ile geçmişe götürüp beni güldüren yazar. ulan 80 doğumlu adam ne genci?
facebook'taki fake hesabıyla gerçek hesabından daha çok ilgilenen yazar. kendini tiki bir genç kız sanmaya başladı. çok üzülüyorum.
bugün doğum günüymüş kendilerinin, ailecek nice yıllara diliyor ve doğum günüsünü kutluyoruz.
bir kankası olduğunu unutan yazardır. *
(#10178422)
faşizmin doruklarında yaşayıp, muhtemelen de toplu halde 'ya Allah bismillah' diye bağırarak mastürbe olan yazar.
(#10269969) allah başka dert vermesin *
2011'e girmiş üçüncü nesil yazar. koştursun efenim. hobaa gitti kafa. binlerce dansöz var.
iyi niyetle ve objektif yazdığım entry'i olumsuz ve negatif yorumlamış yazar. bazen benim de gözlerimi desteklediğim ve savunduğum düşünceler bürüyebiliyor. kendisine hak veriyorum bu konuda.

not: 'o anki heycanıma gelmiş sanırım' diyecek erdemde insan. bu cümleyi kurmak insanların çooooooooooooooook küçük bir kısmının yapabildiği büyüklük.
(bkz: örnek davranışlar)
mükemmel bir insan, harika bir arkadaş. her şeyden önce efendi. evet evet saygılı bi kere. delikanlı çocuk.
adamsın!
(#10882280) ile kapasitesini göstermiş yazar. iyi yazıyor!

ne diyelim çoşsun yazsın efenim.
alexin koşanı... kalede sorun yaşasak da gerek performansıyla gerek oyun anlayışıyla takdir toplamıştır...

(bkz: haxball)
barcelona'dan yatan iddaa kuponun sahibidir.
an itibariyle ygs kopya skandalına karıştığını öğrendiğim yazar. allah sonunu hayır etsin.
parası yetmediği için 4 tane gül alabilmiş yazar.

not: kimin için olduğunu söylemem. kıps